• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 parking što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 80 m2 parking što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 parking što veći

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 parking što veći" pronađeno 2 787 nekretnina - prosečna cena 1.869 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 4.sprat
    • prizemlje
    • kablovska
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.570 €, 84,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu ponudu na tržištu nekretnina. Četvorosoban stan na Telepu, komforan dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom! Tri komforne spavaće sobe iz hodnika u sve prostorije, kupatilo i toalet. Dvorišno orjentisan u urbanoj vili sa malim brojem stanova, zgrada 3 sprata....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3. 0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 131.235 €, 87,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura 80 m2 parking što veći'
146.340 €
190.000 €
190.550 €
 
+3%

Promena cene sa 156.960 € na 161.320 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 161.320 €, 87,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 155.220 €
04.03.2026 - 156.960 €
19.04.2026 - 161.320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 87,20m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 152.500 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 87,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan poslovni prostor, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Objekat ima 87m2, novije je gradnje. Nalazi se u prizemlju, moze se koristiti za više namena. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Grejanje je ta, stolarija je pvc. Poslovni prostor ima svoje pripadajuće....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.Prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054295. NOVI SAD, VETERNIK, ČETVOROSOBAN STAN, 87m2. Oglašavamo prodaju polunameštenog četvorosobnog stana, pozicioniranog u prizemlju manje stambene zgrade kvalitetne gradnje u Veterniku. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa izlazom na jednu terasu, kuhinju koja ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 144.200 €, 87,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1099929 - Uknjižen trosoban stan u Veterniku. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dve terase i ostave. Grejanje je etažno na gas - svoj kotao. Stan ima pripadajući deo podruma, parking mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjižen, parking, podrum. Na prodaju odličan troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su škola , obdanište, Medicinski fakultet, Klinički centar, Futoška pijaca i drugo. Odličan za porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 206.448 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo visokokvalitetnu novogradnju u izgradnji, u ulici Aleksandra Bugarskog u Mirijevu, u blizini škole, vrtića, pijace, marketa, gradskog prevoza kao i ostalih sadržaja i infrastrukture. Za gradnju zgrade koristiće se moderan arhitektonski izraz i kvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN NAMEŠTEN TROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U VETERNIKU---Agencijska šifra: 1007194.Prodaje se prostran trosoban stan u prizemlju nove zgrade u Veterniku. U idealnom rasporedu gde se u svaku prostoriju ulazi posebno iz hodnika, stan se sastoji od dnevnog boravka, dve velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 169.650 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 130.500 €, 87,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju, svog čuvara kao i dvadesetčetvoročasovni video nadzorjer je sigurnost naših stanara na prvom mestu. Privatni parking koji se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.427 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju poslovni prostor u centru grada u Batinskoj ulici. -Površina poslovnog prostora je 87 m2, poslovni prostor se nalazi u prizemlju u sklopu stambene zgrade. - U suterenu poslovnog prostora se nalazi dva sanitarna čvora, čajna kuhinja, kao i poslovni prostor od 63 m2, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 182.700 €, 87,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053589. NOVI SAD, NOVA DETELINARA, ČETVOROSOBAN, 87 m2. Na prodaju izuzetno funkcionalan stan površine 87 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Stan je idealan za porodično stanovanje zahvaljujući odličnom rasporedu i komforu koji pruža. Strukturu stana čine:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.680 €, 87,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad-jugozapad. Stan je po strukturi troiposobani, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 169.950 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.indomio.rs

Odličan porodičan stan na izuzetno mirnoj lokaciji. Dovoljno zelenila , parking mesta ispreg zgrade. Stan funkcioniše kao jedna stambena jedinica ali postoji mogućnost funkcionisanja kao dva dvosobna stana. Dva brojila za struju, grejanje. Stanu potrebno higijensko krečenje. Iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 87,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno namešten i opremljen stan u novioj zgradi. Uceni i parking mesto u dvorištu zgrade. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 174.740 €, 87,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan, na super lokaciji, izuzetan raspored prostorija, sa velikim dnevnim boravkom i parking mestom u dvorištu zgrade. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 178.350 €, 87,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru grada u izgradnji je zgrada sa više stambenih jedinica, veće kvadrature, sa po tri spavaće sobe. Stanovi dvostrano orijentisani. Ovaj budući luksuzni dom je velikih staklenih površina sa obiljem dnevne svetlosti. Nalazi se na poslednjem četvrtom povučenom spratu. Rok završetka....

 
 
 
  Stan, SENTA, 166.860 €, 87,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam veoma komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od veoma komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, wc, kao i dve terase. Stan se prodaje delimično namešten. U samoj blizini stan nalazi se više marketa, kafića,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 164.800 €, 87,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1094723 - Uknjižen trosoban stan - dupleks na Novoj Detelinari. Stan se sastoji od prelepog, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe,kupatila i dve terase na donjem nivou. Gore je veča otvorena soba, kupatilo i terasa. uz stan ide i garaža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban porodičan stan na Bulevaru Evrope. Nalazi se na četvrtom spratu odlične i održavane zgrade. Stan se sastoji od velikikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Od ulaganja bi trebalo ishoblovati parket....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti! Karakteristike lokala: Površina: 87 m² Dve odvojene prostorije Sanitarni čvor (kupatilo/WC) Grejanje na struju – inverter klima uređaj Ulični....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 87,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 207.410 €, 87,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno za kupce prve nekretnine. U ceni stana je i jedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, mokri čvor i ostavu. Na spratu su tri odvojene spavaće sobe, terasa i kupatilo. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni duplex u Gundulićevoj ulici. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i manje kupatilo. Na gornjoj etaži nalazi se hodnik koji na oba kraja poseduje po jednu prostoriju koje se mogu ograditi i napraviti sobe i veliko kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi funkcionalan trosoban stan na Avijaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u zgradi sa urednim ulazom i dovoljno parking mesta. Sastoji se sastoji izprostranog dnevnog boravka, trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatilo, wc i zastakljena terasa. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.340 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan raspored. Uknjižen stan u novijoj zgradi. Izuzetno miran kraj, pogodan za porodičan život. Stan je po strukturi trosoban, 87m, trostrano orijentisan. Poseduje 2 spavaće sobe, od kojih jedna izlazi na terasu, prostran dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu s pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1. šifra 489106,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.380 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prazan odmah useljiv stan bez ulaganja. Fantastičan raspored. Mogućnost kupovine i parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 143.200 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao trosoban stan, smešten.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka,2 spavaće udobne sobe, kao i odvojene kuhinje i trpezarije, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i privatnost.A pored toga, stan ima i ostavu koja nudi dodatni prostor za odlaganje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 129.525 €, 87,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i povrsinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan četvorosoban stan na prvom spratu u novogradnji na Misi, na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku Goru, sendvic zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa lezecim kadama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.200 €, 87,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju su dva dvorišna stana na odličnoj lokaciji na Salajci koji se prodaju isključivo zajedno i predstavljaju izuzetnu priliku kako za život tako i za investiranje Ukupne katastarke površine 86,6m a u prirodi 98m2 Prvi stan je dvosoban a drugi dvoiposoban oba funkcionalna svetla....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 438)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>