• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 parking - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura 80 m2 parking - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 parking

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 parking" pronađeno 2 822 nekretnina - prosečna cena 1.869 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dve lođe
    • lođa
    • luksuzan
    • duplex
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban, moderno uređen stan na visokom prizemlju nove kvalitetne zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe iz koje se izlazi u dvorište, trpezarije sa kuhinjom, komforne spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno uređen, ne zahteva nikakvo ulaganje, prodaje....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 126.400 €, 79,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109217, NPR/IV, terasa, novogradnja, parking. U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji, sa prelepim panorama pogledom i zajednickim parkingom za sve stanare. Rok zavrsetka radova 01.jun 2024 godine. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 51.500 €, 79,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renovirana kuća u Srpskom šoru.Kuća se nalazi na placu od 516m2.Može na kredit. Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Miljakovcu u Borskoj ulici, na 1.spratu,79m²,uknjižen na 72² i poseduje dve terase od (5m²+2m²).Stan....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 145.000 €, 79,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u samom centru Kaluđerice, na izuzetno praktičnoj i traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, svih centralnih sadržaja naselja, tržnog centra, kao i sa odličnom povezanošću sa užim centrom Beograda. Sve što je potrebno za svakodnevni porodični život nalazi se....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 166.000 € na 161.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 161.000 €, 81,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 166.000 €
05.04.2026 - 161.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban dupleks stan na Bulevaru Evrope. Stan je kompletno namešten sa novim nameštajem. Odmah useljiv. Zgrada je kvalitetna. U blizini je Liman. Sastoji se u osnovi od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban duplex na novoj Detelinari u odličnom stanju.+++ Agencijska oznaka 1062863. Odlična lokacija, blizina detelinarske pijace, parking obezbeđen za stanare zgrade, regulisan rampom, mogućnost iznajmljivanja garaže. Stan funkcionalno ima 100 m2 dobijenih zagradjivanjem lodje,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 199.900 €, 79,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nova porodična kuća na Popovici 79m plac 920m uknjizena Cena: 199.990,00 EUR Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Popovica Kvadratura: 79m2 Površina zemljišta: 920m2 Broj soba: 3 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Kombinovano....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 114.550 €, 79,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA KUPOVINA BEZ PROVIZIJE NA PRODAJU 93 stana 63 garažna mesta 33 parking mesta Višeporodični stambeni objekat spratnosti Po+P+5+Ps na lokaciji Beogradska u Inđiji. Lokacija zgrada je odlična, naselje je izuzetno mirno a na svega 300 metara od centra i šetališta, kao i železničke....

 
 
 
  Stan, OVČA, 138.950 €, 79,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi u izgradnji, Ovča u blizini saobraćajnice T6 različitih kvadratura i struktura. Spratnosti Pr+3+Ps.Završetak radova (useljivo) u septembru 2026.godine Cena 1750 e po m2 + PDV. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 79 m2 i 5,24 ari. Uknjižena. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najluksuznijih kompleks apartmana u centru Obrenovca, nudi Vam veoma kvalitetan stan koji odiše mirnim ambijentom i luksuznom arhitekturom. Za izgradnju stana korišćeni su najkvalitetniji materijali na tržištu, kao i moderan dizajn kako samog kompleksa, tako i svih stanova.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 134.050 €, 81,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan 81m2 u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Magdon. Stan se nalazi na sedmom spratu, kvalitetne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta. Na podovima je tarket....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 180.200 € na 195.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 81,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 180.200 €
01.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prijatan i funkcionalan trosoban duplex stan površine 81 m², smešten u mirnom delu Grbavice, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj zgradi sa liftom, na petom spratu, dvorišno je orijentisan i obezbeđuje komforno i mirno porodično stanovanje.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 64.900 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

- Odličan stan sjajnog rasporeda - Dvostrano orijentisan - sunčan i svetao - Uz stan se dobija podrum i šuša - Mirno okruženje sa puno zelenila - Slobodan parking oko zgrade - Gradski prevoz - PROSTORIJE: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Dudova Šuma, 36.500 €, 81,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća blizu ulice Indire Gandi,blizu somborske pruge,3km od centra grada,pvc prozori i vrata. Može da služi i kao vikendica i kao kuća.Renovirano kupatilo. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 148.000 € na 146.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 146.000 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 148.000 €
17.04.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo - Svetog Save 3.0, duplex, uknjižen 79m2 (terasa), 2/2, EG/GAS, interfon, KATV, internet, parking Prodaje se održavan i funkcionalan trosoban dupleks, odmah useljiv u ulici Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu manje dvorišne zgrade što ga čini izuzetno mirnim, izolovanim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.400 €, 79,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na Miljakovcu u Borskoj ulici, trosoban, dvostrano orijentisan. Jugoistočno i jugozapadno, uvek svetao. Ima veliku dnevnu i dve velike spavaće sobe, lođu, terasu, toalet i kupatilo. Odlična struktura. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Stan je uknjižen na 72 m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.400 €, 79,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja prelepog porodičnog 3.0 stana u neposrednoj blizini Bulevara Patrijaha Pavla. Odlično iskorišten prostran i svetao prostor. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe,odvojene kuhinje sa trpezarijom,dve spavaće sobe,kupatilom i dve ostave. Grejanje na gas. Pravo korišćenja parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 151.143 €, 79,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux stan u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu. Najkvalitetnji materijali se koriste u gradnji. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Prikazana cena je bez pdv-a. PROSTORIJE: ulaz, kupatilo, dnevna soba, 3 spavaće sobe, kuhinja, terasa, toalet. agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.320 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan porodičan troiposoban stan u zgradi novogradnje na Telepu. Uknjižen 1/1. Stan se prostire na dve etaže. Na donjoj se nalazi dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, kao i moderno opremljeno kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se tri sobe - dve spavaće....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 146.150 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan u novogradnji na Misi na povučenom spratu na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.050 €, 79,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Telepu, što podrazumeva tri spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, kupatilo sa tuš kabinom, manji toalet sa WC šoljom i umivaonikom, kao i terasu. Kupac uz stan dobija ostavu u podrumu i parking mesto u dvorištu. Grejanje u stambenim jedinicama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.300 €, 79,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u novoj zgradi, idealan za porodični život! Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i odlikuje se izuzetnom ostvetljenošću zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 136.000 €, 81,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na traženoj lokaciji, na osmom spratu kvalitetne zgrade, sa odličnim rasporedom i orijentacijom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, kuhinje i ostave, veće lođe, toaleta, tri spavaće sobe, kupatila i manje lođe. Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.060 €, 79,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.400 €, 79,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan 79.81m2 trenutno u fazi izgradnje, na Podbari na dobroj lokaciji u blizini centra grada. Kvalitet gradnje na visokom nivou, kraj radova planiran za kraj 2024. godine. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini centra grada i svih sadržaja neophodinh za život porodice. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.000 €, 79,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa garažom ( 14.76m2) u Durlanu. Površine je 79m2, nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe sa odvojenom kuhinjom, špajza, kupatila i dve terase. Stanu pripada i polovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 169.140 €, 79,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ovaj objekat se može reći da je jedan od najboljih na potezu između Bul. patrijarha Pavla (na 3.min) i Dunava. 3 zgrade u nizu, na svakom ulazu po 4.stana, izuzetan kvalitet - od same zgrade, fasade i hodnika do unutrašnjosti i ugrađene opreme stanova. Takođe se vodilo računa o....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.597 €, 79,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks u perspektivnom delu Novog Sada koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Kompleks predstavlja moderan udoban, funkcionalan kao I porodični životni prostor sa dodatnim pogodnostima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Adicama. Dupleks,uknjizen savrsena lokacija,u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica,apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo 20 metara od stana. Stan poseduje terasu od 3 kvadrata, dnevnu sobu sa kuhinjom,spavacu sobu za decu,wc,hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 134.100 €, 79,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Klise nalazi se ovaj prelep četvorosoban stan koji pruža savršen balans između komfora, funkcionalnosti i topline doma. Stan se prostire na dve etaže: prizemlje je osmišljeno kao otvoren, svetao dnevni prostor sa kuhinjom i modernim kupatilom, dok se na spratu nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.944 €, 79,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Odličan, komforan po strukturi dvoiposoban dupleks stan u modernoj i kvalitetnoj zgradi na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, strogog centra grada, Spensa,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 96.469 €, 79,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i urbanistički uređenom delu Mladenovca, nadomak gradskog jezgra i tržnog centra, nalazi se kvalitetna novogradnja iza koje stoji renomirani investitor sa bogatim iskustvom i desetinama uspešno realizovanih objekata. U pitanju je stan pažljivo projektovan da pruži maksimalnu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan duplex. Ovaj troiposoban stan se nalazi na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. Blizina Sajma, marketa, škola, autobuskih stajališta, fenomenalno povezan sa svim delovima grada. Vrhunski kvalite izgradnje i opreme. Izuzetno osvetljen stan, poseduje prelep....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 121.500 €, 81,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan i moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu Nove Pazove. Sam kompleks postavlja nove standarde udobnosti, luksuza i funkcionalnosti pa je samim tim prilagođen savremenom načinu života. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio savršenu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući kvalitetne gradnje kod Šojke. Nalazi se na finom mestu za porodični život, u blizini su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Površina stana je 79m2, nalazi se na visokom prizemlju. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog degažmana, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.100 €, 81,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom četvorosobnom stanu na 3. spratu u luksuznom objektu u izgradnji. žCena stana je 170100 eur +PDV(10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik,dva kupatila,udobne tri spavaće sobe,i dobro osvetljen veliki dnevno trpezarijski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 484)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>