• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 klima kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 80 m2 klima kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 klima kablovska

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 klima kablovska" pronađeno 792 nekretnina - prosečna cena 1.822 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 185.400 €, 76,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi vikend kuću površine 56 m² (uknjiženo 30 m²) sa pomoćnim objektom od 20 m² i zemljištem ukupne površine 1.6 ha, u prelepom prirodnom ambijentu blizu Vile Stanković i Dunava. Ograđeno dvorište: 7 ari sa dve zatvorene terase....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 143.000 €
19.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 192.450 €, 73,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od Zemunskog stadiona, na jednoj od najpopularnijih i najbolje pozicioniranih lokacija u Zemunu se nalazi zgrada u izgradnji, proverenog investitora koji je radio na desetine projekata po Zemunu, a koji je cenjen i poštovan kako kod svojih kupaca, tako i kod poslovnih partnera.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura 80 m2 klima kablovska'
203.000 €
203.000 €
149.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.050 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Nemanjića, u stambeno poslovnom objektu PO1+PO2+P+8. Projektovana površina stana je 80.30m2. Po strukturi stan je trosoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene površine 80m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

**NOVOGRADNJA-PETROVARADIN*** Oglašavamo prodaju NOVOG četvorosobnog stana u mirnoj ulici u Petrovaradinu. Stan se sastoji od tri sobe,dnevnog boravka,kuhinje sa trpezarijom,kupatila i prostrane terase.Grejanje na gas,niži troškovi stanovanja. Oko zgrade puno zelenila i mesta za parkiranje.....

 
 
 
  Kuća, MRAMORSKO BRDO, 23.500 €, 80,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju započeta kuća sa kvalitetnio izvedenim grubim građevinskim radovima do prve ploče (9 x 9 met.). Nalazi se na odličnoj lokaciji u gornjem, ravnom delu Mramorskog brda, na uglu dveju asfaltiranih ulica, u okruženju lepih i kompletno komunalno opremljenih vikendica. Na ravnom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina za višečlanu porodicu u mirnoj ulici blizu Futoške pijace. U pitanju je stan novijoj gradnjii sa odličnim rasporedom. Stan je dvorišno orijentisan. Uknjižen je na vlasnika 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite. b121 šifra:487530....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 80,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lep stan na dobroj lokaciji. Dupleks,u donjem delu dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,spavaca soba,kupatilo i terasa. Gornji deo dve sobe i kupatilo. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa pogledom koji se pamti – Bocke, Sremska Kamenica Izdaje se kuća na duži period u naselju Bocke, svega 10 minuta vožnje od Novog Sada. Sa dvorišta i terasa pruža se nezaboravan pogled na grad, Dunav i čarobne zalaske sunca. Karakteristike kuće: Površina kuće: 80 m² Raspored:....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Avali sa dvorištem od 13.5 ari. Kuća se nalazi u blizini robne kuće IKEA i tržnog centra Ava Park. Idealna za porodični miran život. PROSTORIJE: dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa okućnicom u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe, 80m2 na 39 ari placa. Kuća je novije, kvalitetne gradnje i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila, velike kuhinje, terase, dok je potkrovlje u sivoj fazi i moguće ga je urediti po sopstvenoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada, nedaleko od pešačke zone i Saborne crkve. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nedaleko su Pravni i Ekonomski fakultet, osnovne škole, vrtići, mnogobrojni lokali i trgovniski marketi. Stan je uknjižene kvadrature 80m2, nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan dupleks sa tri spavaće sobe na Salajci, jednoj od traženih lokacija u gradu. Uknjižen je na 54m2, a podno stan ima 80m2. Sastoji se od dve etaže, na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i ostava, na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem odličan, uknjižen, dvoiposoban stan 80m2 na Limanu 4, 2. sprat, lift, dve terase, dva toaleta. Ispred zgrade parking, ima topla protočna voda. Preko puta zgrade Lidl, blizu Ribarsko ostrvo. Pogodan za izdavanje kao i za stanovanje. Kontakt 065/385-8883 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 131.940 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 539726 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 80,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepo uređeno i prostrano potkrovlje stan u kući objekat ima suteren, vp, sprat i potkrovlje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i prostrane terase. Na podu je laminat i kvalitetna keramika, stolarija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.090 €, 80,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan u novogradnji na Mišeluku. Pouzdan investitor, fenomenalan kvalitet gradnje i opreme. Cena je sa PDV-om. Dvostrano je orijentisan, izuzetno osvetljen sa otvorenim pogledom na grad. Oko zgrade ima obezbedjena parking mesta. Iznad stana ima pripadajuća terasa oko 70m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, Centar, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Leskovca sa velikim dvorištem. Kontakt telefon: 065/8472000 Božidar Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Borče III, opština Palilula Stan je površine 80m2 i po strukturi je troiposoban Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, manje sobe, radne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog troiposobnog dupleksa u manjoj zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme u stanu. Udonjoj etaži stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasa, dok su na gornjoj etaži tri spavaće sobe, kupatilo i ostava. Mogućnos kupovine i garaže od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan u mirnom delu Salajke. Stan je nov, neuseljavan i urađen sa vrhunskim materijalima, pružajući vam maksimalan komfor i funkcionalnost. Orijentisan je ka dvorištu, što garantuje tišinu i privatnost. Zgrada ima obezbeđen parking za stanare u dvorištu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja urbane vile (dupleks bez kosina) kvalitetnim materijalima i opremom. Za više informacija kontaktirajte nas! šifra 514297, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan na Panteleju, uknjižene površine 66 m2, realne oko 80 m2. Stan se nalazi na 4. i 5. spratu novije stambene zgrade bez lifta. Na donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa dok se na drugom nivou nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.980 €, 80,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 80.46m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, CENTAR , površine 80 m², salonski stan.Dobra lokacija u pešačkoj zoni . Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.410 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.000 €, 80,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje nov stan od 80m2 na Alibegovcu, Hollywood hill, prvi sprat, tri spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, wc, spajz, terase dve, podno grejanje, toplotne pumpe, klime dve, parking, autobuska stanica na 100m, mikromarket 100m Terasa, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 144.200 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, kupatila, jedne spavaće sobe, jedne sobe koja je prepravljena u kancelariju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 167.700 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 208.030 €, 80,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 160.680 €, 80,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U donjoj etaži, stan poseduje dnevni boravak sa izlaskom na prostranu terasu sa ostavom, kuhinju sa trpezarijom, toalet i jednu sobu u sivoj fazi. U gornjoj etaži poseduje spavaću sobu sa izlaskom na terasu, kupatilo i sobu u sivoj fazi. Stan se prodaje potpuno namešten sa najmodernijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 119.780 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Futogu, sa rokom proleće 2026. godine. Pouzdan investitor, odličan kvalitet gradnje i opreme. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, pločice podno grejanje, odlična keramika i grejanje na gas što automatski smanjuje troškove stanovanja. Zgrada će biti ograđena i sa video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 190.550 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban, prostran stan na Rotkvariji.Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i čine ga dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom. Poseduje kupatilo i toalet, kao i dve terase. Dvostrano je orijentisan. Stan je uknjižen i bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Beograda, na par koraka od Tašmajdana. Stan je površine 80m2 i nalazi se na drugom spratu dobro održavane zgrade sa liftom. Po strukturi se sastoji od predsoblja, kuhinje, kupatila i četiri sobe. Izuzetna lokacija predstavlja prednost i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 205.380 €, 80,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 2. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, trosoban stan na Limanu 4. Stan je strukturno odličan i pruža mnogo mogućnosti. Dve velike spavaće sobe, odvojena kuhinja, prelep dnevni boravak, trpezarija, kupatilo, dve ostave i terasa sa fantastičnim pogledom čine ovu nekretninu idealnom za porodičan život.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 603)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>