• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 što manji lift - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 190000 eura 80 m2 što manji lift - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 što manji lift

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 što manji lift" pronađeno 2 196 nekretnina - prosečna cena 2.034 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten trosoban stan u zgradi sa liftom, za zaposlen par, na samo 2min.od SUP-a, FUTOŠKE PIJACE, CENTRA, BUL.KRALJA PETRA.. Izuzetno uredan i svetao stan sa terasom, ulično orijentisan. Opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Stan se sastoji od; pretsoblja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 75,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan P=75m2 na petom spratu, nove stambene zgrade sa liftom. Struktura: dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, toalet i kupatilo, terasa. Zgrada je vrhunskog kvaliteta, u stanu je postavljen slavonski hrastov parket,granitna keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 193.200 €, 75,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog dvoiposobnog stana površine 75m2 na Bulevaru Evrope. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve sobe, kupatila, hodnika, ostave i dve terase. Jedna terasa zatvorena PVC stolarijom sa pogledom na Bulevar Evrope, druga otvorena sa pogledom na dvorište. Šesti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 157.500 €, 75,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom trosobnom stanu na I/III sprata u luksuznom objektu u izgradnji. Cena stana je 157 500 eur +PDV (10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik,kupatilo,toalet,udobnu veću spavaću sobu, manju sobu i dobro osvetljen veliki dnevno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116646, I/V, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, ulaz mermerni, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, idealno pozicioniran između....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.770 €, 75,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban, komforan stan sa odličnim rasporedom prostorija i tri terase, ima i odvojenu kuhinju. Pogled sa terasa se pruža na Dunav, Ribarac i Frušku goru. Stan je dvorišno orijantisan i u mirnom kraju punom zelenila, sa dovoljno parkirališta oko zgrade. Nalazi se u blizini škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.090 €, 75,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:1007443.Predstavljamo vam stan u završnoj fazi gradnje na atraktivnoj lokaciji — Severni Telep, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Futoškog puta. Stan se nalazi u modernoj zgradi koju gradi renomirani investitor, poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i poštovanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan u Bloku 44, potpuno namešten i spreman za useljenje. Prostor je prostran, svetao i prijatno uređen, a sama lokacija pruža mirno okruženje puno zelenila. Na dohvat ruke nalazi se TC Piramida, kao i svi sadržaji potrebni za udoban život – prodavnice, restorani,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN SA DVE SPAVACE SOBE,ZAJEDNICKI PARKING U DVORISTU ZGRADE. KUHINJA FIZICKI ODVOJENA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan na Limanu koji se sastoji iz dnevne sobe, dve odvojene spavaće sobe, trpezarije, kuhinje, terase i kupatila. Stan je potpuno opremljen, ima i mašinu za sudove. U blizini stana je sve potrebno za život. EVROPA NS NEKRETNINE UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA BROJ 963....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Turgenjeva, Novi Sad - Sajmište - 4.0 stan od 75m2 - 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, toalet, kuhinja, trpezarija/dnevna soba, 2 balkona - svetao i prostran stan - useljivo odmah - može kao i poslovni prostor Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.300 €, 75,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep nov usljiv stan na odlicnoj lokaciji. Dovoljno udaljen od gradske guzve i galame. Ususkano dvorišno orijetisan, na svega desetak minuta od Promenade, spensa, centra. Odlična linijska povezanost sa ostatkom grada.Maksimalno iskorišćena kvadratura, lepe tri spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.550 €, 75,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093690 Uknjižen dvoiposoban stan na Salajci, u blizini Partizanske ulice i Sentandrejskog puta. U cenu je uračunata i garaža. Grejanje na gas, mali računi. Treći sprat, terasa, nema lift. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.064 €, 75,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstven četvorosoban stan u novogradnji u naselju Telep u Novom Sadu. Stan je dvorišne orijentacije, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, toaleta, kupatila i terase. Grejanje je centralno na gas i plaćanjem po utrošku. Opremljenost:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 195.000 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderan trosoban stan u novoj zgradi, smeštenoj u neposrednoj blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, posebnog toaleta, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Sve prostorije su funkcionalno raspoređene, a stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 186.000 €, 75,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104549, I/XI, lift, terasa(3), podrum, ostava. Na prodaju stan odlicnog rasporeda, redovne spratnosti, idealan za porodice. Uz stan dolaze podrum i ostava. Nalazi se u mirnom delu bulevara, izolovan od bilo kakve buke. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,cak tri terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep i funksionalan stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Saborne crkve. Stan je uknjižene površine 75m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od predsoblja, ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 75,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100991, Bulevar, trosoban, 75m2, prvi sprat. Nekretnina u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle, dvorišno orijentisan, za kompletnu adaptaciju i time idealana za prilagođavanje nekretnine svojim potrebama. Stanu pripada ostava od 8m2 i zajednička biciklana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Izdaje se četvorosoban stan – Bulevar oslobođenja (kancelarijski prostor) 🏢✨ U ponudi je nenamešten četvorosoban stan površine 75m² , koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najprometnijih i najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru oslobođenja. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 90.000 €, 75,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 56.250 €, 75,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3. 0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.100 €, 76,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

DVOIPOSOBAN DUPLEX 76m² - 141.100€ NOVA DETELINARA.RENOVIRAN.TERASA.LIFT.UKNJIŽEN.PETI SPRAT.PARKING.CENA SA STVARIMA. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 132.500 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Mladenovac, centar - Igmanska 3. 0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 187.870 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1082145-Četvorosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Prizemlje, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Jurija Gagarina Sprat: 7 Spratnost: 20 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.800 €, 76,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126515, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 76 m2 sa 3 spavace sobe, SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Polozaj: jug. Pogled na Frusku goru. Osuncan i svetao.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.150 € na 206.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 76,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.150 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Oslobođenja. Stan se nalazi na 6. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, od ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.560 €, 76,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika , Nova Detelinara, prodaje se prava premija na tržištu – trosoban stan od 76 m² i spreman za useljenje! Ovaj stan je savršen spoj komfora, funkcionalnosti i modernog stila života – idealan za porodice ili investitore koji traže kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.000 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan je u izvornom, odlično očuvanom stanju. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 123.931 € na 132.193 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 132.193 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 123.931 €
22.03.2026 - 132.193 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 1. spratu, severno orijentisan. Lepo osvetljen stan sa dobro iskorišćenim prostorom i pogledom na park. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 156.560 €, 76,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji za život, u ulici Braće Jovandić. U blizini Centra grada, železničke i autobuske stanice, vrtića, škola, doma zdravlja, policije i svih drugih bitnih sadržaja za svakodnevni život Strukturu stana čine veliki dnevni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 180.000 €
01.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 172.010 €, 76,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

539832-Odličan komforan trosoban stan od 76m2 + terasa koja nije ušla u kvadraturu! Mirna lokacija prepuna saržaja za normalno funkiconisanje, u neposrednoj blizini se nalaze marketi, škole, vrtići, autobuska stajališta, Stan je odlično održavan, ne zahteva nikakva dodatna ulaganja,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 490)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>