• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 podrum oglasi objavljeni od p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 60 m2 podrum oglasi objavljeni od p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 podrum oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 podrum oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar II, prodaje se kuća koja se nalazi u zajedničkom dvorištu. Površina kuće je 60kvm sa pripadajućim delom dvorišta. Kuća u svom sastavu poseduje: dve sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, podrum i terasu. Grejanje je na struju, vrata i prozori su drveni,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi kod starog hotela Stevan Filipović u naselju Golubac. Pozicionirana je na brdu što je prednost jer su Divčibare podbarne. Pogodna struja vetrova, kao u vazdušnoj banji. Sama na placu sa predivnim pogledom. Udaljena oko 2km od centra Divčibara. U blizini prodavnica Maxi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 179.000 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Medak 3, zgrada u parku i zelenilu, lift, cg, topla voda .. / ul. Borivoja Stevanovića, zgrada iz 90-ih, uredan ulaz, interfon, lift, svetao, funkcionalan stan, pvc, stolarija, CG, daljinska topla voda, 2.0 adaptiran u 2.5, Lođa, spr. II/5, pripadajući podrum, blizina prevoza, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2. 0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Cerak Vinogradi, ulica Breza, na petom spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom. Adaptibilan u dvoiposoban, što ga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u Beogradu u ulici Vojvode Stepe.Stan se nalazi na 6 spratu, ima 60 m2,od prostorija ima xodnik, kuhinju sa trpezarija,soba iz koje se izlazi na terasu,dnevni boravak,spavaću sobu,špajiz,kupatilo,terasa,podrum,na međuspratu ima ima i ostavu 1m2,ispred zgrade....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.900 € na 204.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.900 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 209.900 €
16.04.2026 - 204.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ušuškan u zelenilu i tišini, između dva parkića, ovaj stan predstavlja savršen spoj lokacije i komfora. Na 60 m² pažljivo renoviranog prostora, urađeno je sve što je važno za bezbrižan život – kompletno nove vodovodne i elektro instalacije, kao i hidroizolacija, što garantuje dugoročnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na prvom spratu kvalitetne stare gradnje u Rumenačkoj ulici na Detelinari. Stan je kompletno renoviran pre dve godine i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Funkcionalnog je rasporeda (iz hodnika u sve prostorije), dvorišno orijentisan, svetao i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2. 0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 153.000 € na 167.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 167.000 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 153.000 €
18.03.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 60 m², funkcionalno adaptiran iz dvosobnog, smešten u mirnom delu naselja Karaburma. Stan je idealan za kupce koji traže kvalitetan i dugoročan dom, u prijatnom i mirnom okruženju sa dosta zelenila u okolini. Stan se vodi kao visoko....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190000 eura 60 m2 podrum (1167)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>