• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 luksuzan lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 60 m2 luksuzan lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 luksuzan lođa

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 luksuzan lođa" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.563 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 186.780 €, 62,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan stan u izgradnji na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Trosoban stan -Površina 62.26 m2 -Sprat 1 od 3 -Luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom stanu -Italijanska keramika vrhunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 182.000 €, 60,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.knez-nekretnine.com

U PONUDI JE KOMPLETNO LUX RENOVIRAN, FUNKCIONALAN TROSOBAN STAN U KVALITETNOJ STAROGRADNJI. STAN JE IZOLOVAN, OSUNČAN, TOPAO (NORVEŠKI RADIJATORI) I IDEALAN ZA ŽIVOT VIŠEČLANE PORODICE. OVU EXKLUZIVNU PONUDU U CENTRU NASELJA, U OKRUŽENJU ZELENILA, SA SVIM INFRASTRUKTURNIM OBJEKTIMA....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura 60 m2 luksuzan lođa'
179.000 €
168.000 €
171.930 €
 
+4%

Promena cene sa 169.950 € na 177.160 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 177.160 €, 60,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 169.950 €
15.05.2026 - 177.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN RENOVIRAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 1007564. Prodaje se kompletno renoviran, polunamešten dvosoban stan površine 60m2, koji se nalazi na 7. spratu stambene zgrade locirane na Bulevaru oslobođenja. Stan se sastoji od velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 61,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen na 58 m2 (građevinska površina). Dve lođe. Mereno 61 m2. Vlasništvo 1/1. Zgrada je uredna i čista. Dva lifta. Podrum. Sveto stan. Lux renoviran (španska i italijanska keramika). Šestokomorna PVC stolarija. Nov hrastov parket. Nove elektro i vodovodne instalacije. Slobodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux, dvosoban, potpuno namešten stan u Kneza Miloša Residence. Nov, luksuzni kompleks je simbol novog načina života u centru grada u kome su svi zahtevi u pogledu životnog standarda ispunjeni. Recepcija, obezbeđenje, profesionalno održavanje 24/7, 400 parking mesta, brojne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Uknjižen na 58m2 od toga 55m2 grejne površine i 8m2 lođe koja je zastakljena. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi čvrste stabilne gradnje sa 4 sprata. Vrlo funkcionalan stan, dvostrano orijentisan, sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 142.120 €, 64,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 177.000 €, 56,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milorada Dimitrijevića, 5/7, cg, uknjižen- Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-56.00m2, Karaburma, 56m2, CG, uknjižen, LUX Prodaje se uknjižen, namešten dvoiposoban stan površine 56 m2, na Karaburmi u ulici Milorada Dimitrijevića ,zaklonjen od jakog saobraćaja u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs