• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 lift uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 60 m2 lift uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 lift uknjižen

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 lift uknjižen" pronađeno 620 nekretnina - prosečna cena 2.524 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, uz pogled na lepo ozelenjeno dvorište. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i polunamešten stan smešten na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje prijatnu prirodnu svetlost. Raspored prostorija je veoma praktičan i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, prostrane spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura 60 m2 lift uknjižen'
200.000 €
154.000 €
85.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namešten stan.Na traženoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla.Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2. 0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Cerak Vinogradi, ulica Breza, na petom spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom. Adaptibilan u dvoiposoban, što ga....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u izgradnji, useljivost krajem godine. Odlična lokacija, nedaleko od samog centra. Uknjižen kao predbeležba u katastru. Parket prve klase, italijanska keramika, grejanje na gas, bešumni lift. U zgradi ima još većih i manjih stambenih jedinica. Navedena cena je bez PDV-a. Kupac....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo ovaj jedinstven stan sa panoramskim pogledom na Novi Beograd. Nalazi se na 14 poslednjem spratu u zgradi sa dva lifta. Uknjižen je na 34m2, renoviranjem stanu je dodat deo terase od 26m2 od koje su napravljene dve sobe Ukupna grejna površina 60m2 Drugi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetan, kompletno renoviran dvosoban stan od 60 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, u širem centru grada. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – idealan izbor za porodičan život ili investiciju. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, komforan dvosoban stan u odličnoj zgradi na Bulevaru Evrope. Sjajno pozicioniran, trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen. Prodaje se kompletno namešten (sve novo, očuvano), odmah je useljiv. Dobar raspored sa prostranim sobama, odvojenom kuhinjom, dozovljava adaptaciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogucnost. Prodaje se polunamesten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i okrenut prema dvoristu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 159.990 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118244, VI/VI, klima, lift, uknjižen, nov luks, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan površine 60m2 nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Sastoji se od predsoblja, svetle dnevne sobe, prostrane glavne spavaće sobe, dodatne spavaće sobe, moderno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijoj lokaciji u ulici Maksima Gorkog, prodaje se fantastičan dvosoban stan, uknjižen 1/1. Retko u ponudi. Stan ne zahteva puno ulaganja i useljiv je po isplati. Veoma je svetao i dvostrano je orijentisan. Za više infromacija pozvati našu agenciju. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo troiposoban stan u dve etaže na Grbavici. Odlično održavan bez ulaganja, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Prodaje se kompletno namešten. Donja etaža poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju koje su fizički odvojene, ostavu, terasu i kupatilo. Gornja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Idealan porodični stan 60m2-Podbara. Prodajemo trosoban stan , južno orijentisan na jednoj od traženijih lokacija u Novom Sadu- na svega par minuta hoda od centra grada i Keja. Glavna prednost je izuzetno funkcionalan raspored. Iako ima 60m2, stan poseduje tri komforne spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno opremljenog i renoviranog dvosobno stana na traženoj lokaciji. Bukvalno bez dinara ulaganja. Još lepši uživo nego na slikama. Poseduje-hodnik,dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,trpezariju,degažman,spavaću sobu,zastakljenu terasu,kupatilo i poseban toalet,biciklana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je kompletno namešten dupleks stan na Salajci, udaljen 1.4 km od centra. Donja kvadratura stana je 46.71 m^2, a gornja soba zauzima ~13 m^2. Kuhinja je kompletno renovirana prošle godine u maju. Kupljen je nov kupatilski nameštaj prošle godine u junu. Sav nameštaj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. Stan ima 60m2 (53m2 korisne, uknjižene površine). Nalazi se u potkrovlju manje trospratne zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjižen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruža opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogućnost. Prodaje se polunamešten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 190.800 €, 60,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijoj lokaciji u ulici Maksima Gorkog, prodaje se fantastičan dvosoban stan, uknjižen 1/1. Retko u ponudi. Stan ne zahteva puno ulaganja i useljiv je po isplati. Veoma je svetao i dvostrano je orijentisan. Za više infromacija pozvati našu agenciju. b119 sifra: 551267 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 193.125 €, 60,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007108.Predivan i kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi u samom centru Novog Sada, na početku pešačke zone. Površine 60 m2 i nalazi se na 1.spratu zgrade bez lifta. Grejanje je na gas sa kalorimetrima i plaća se po utrošku. Uknjižen, bez tereta i zabležbi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov trosoban stan u reprezentativno urađenoj zgradi na Bulevaru Evrope. Stan je dvorišno orijentisan te nema buke. Ima predsoblje, veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom povezan sa kuhinjom i izlazom na terasu. Dve spavaće sobe u koje staju bračni kreveti. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u NOVOJ ZGRADI sa liftom, na samo 2min.od OŠ, TVRĐAVE, PARKA.. ODLIČAN I LUKSIZNO OPREMLJEN STAN sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM I UGRADNOM BELOM TEHNIKOM (sve u garanciji). Dodatno je opremljen i sitnim pokućstvom koje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 134.600 €, 60,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1099148, Novi Sad, Grbavica, dvoiposoban, 60m2, sedmi sprat. Duplex uknjiženi 60m2,a ukupno ima 65m2Pre 3 godine postavljena hidroizolacija preko celog krova. Donji nivo kuhinja sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Gornji nivo....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Rojkovac, 93.000 €, 60,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan u dobrom stanju. Zgrada sa liftom. Zastakljena terasa. Odlična lokacija u blizini škole, vrtića, pošte i marketa. Pripadajući podrum, vešernica i ostava. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 194.460 €, 60,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007515.Kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi na 2.spratu u ekskluzivnom kompleksu u Branka Bajića. U cenu je uračunat sav nameštaj i tehnika. Idealnog je rasporeda i dvorišno orijentisan. Uknjižen 1/1. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka -1096580- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari grad. Zgrada je stara ali se radi rekonstrukcija fasade. U stanu su potrebna higijenska ulaganja. Može da se adaptira u trosoban po potrebi kupca. Centralno gradsko grejanje. Prvi sprat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvosoban stan u blizini limanske pijace. Nalazi se na četvrtom spratu, ima lift. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ulazi iz predsoblja a čine ga prostrana dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja ima prozor, kupatilo isto ima prozor, terasa koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, LIMAN 2, DVOIPOSOBAN, 60M2. Oglašavamo prodaju izuzetno retke nekretnine na limanu 2 u odličnoj održavanoj zgradi. Stan se sastoji iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, terase. Raspored je zaista odličan, stan je komplet renoviran od poda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u novoj zgradi koju je gradio renomirani investitor. Uknjižen 1/1, samo higijenska ulaganja. Grejanje gradsko sa kalorimetrima, plaćane po potrošnji. Dvostrano orjentisan, istok i zapad. Idealno za porodice sa malom decom. Neposredna blizina vrtića i osnovne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Kalman kompleksu, u mirnom delu Zlatibora,na samo par minuta lagane šetnje od kraljevog trga,pocetne stanice gold gondole,u blizini je aroma market,kao i talija ketering i restoran koliba kod Milunke. Stan je orjentisan sa pogledom na obudojevicu. Stan je veoma prostran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U starijoj zgradi, ali odlicno odrzavanoj, prodaje se klasican dvosoban stan. Iz hodnika u sve prostorije se ulazi. Izdvojena kuhinja sa spajzom. Na terasu se moze izaci i iz kuhinje i iz dnevnog boravka. Grejanje je na gas, etazno sa novim aluminijumskim radijatorima. Sami regulisete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Komforan trosoban stan sa odličnim rasporedom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Blizina škole, vrtića, neposredna blizina Bulevara oslobođenja i Limanske pijace Nalazi se na II spratu stambene zgrade sa velikim liftom. Čine ga prostorije sledećeg, odličnog....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Subotici na Prozivci,60 m2,6. sprat,zgrada ima 12 spratova,2 lifta u zgradi i ostava za bicikle.Stan je uknjizen,renoviran sa CG,podovi laminat i pločice,kupatilo renovirano,PVC Stolarija,klima,terasa.Odmah useljiv.Stan ima dve sobe,hodnik,kupatilo,kuhinju sa trpezarijom.Cena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Top lokacija! Uknjižen dvosoban stan, dvostrano orijentrisan. Voma komforan! Za više informacija, kontakt Marija Radić 064/80-333-14 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007564. Prodaje se odličan, svetao, kompletno renoviran dvosoban stan površine 60m2, koji se nalazi na 7. spratu stambene zgrade locirane na Bulevaru oslobođenja. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija, izdvojene kuhinje sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1090184 -Uknjižen trosoban stan u centru, u blizini SPENS-a. Delimično je renoviran. Deveti sprat - nije poslednji, odličan pogled, lift, francuski balkon. Lift.

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep uknjižen dvosoban stan 60m2 na Detelinari. Stan je na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Ima dve komforne sobe, trpezariju , kuhinja sa ostavom , dve terase i kupatilo. Takodje poseduje i podrumsku prostoriju. PVC je svuda postavljen osim u trpezariji. Dobar raspored....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 467)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>