• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 lift potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 60 m2 lift potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 lift potkrovlje

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 lift potkrovlje" pronađeno 60 nekretnina - prosečna cena 2.345 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 148.200 €, 61,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 61m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Trosoban Kvadratura: 61m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan za kompletno renoviranje, bez terase, korisne površine 59 m2, na početku ulice Nedeljka Gvozdenovića, u uredno održavanoj Energoprojektovoj zgradi iz 1990. godine od fasadne cigle. Stan se nalazi u potkrovlju, na nivou petog sprata i u svakoj prostoriji postoje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107291, II/, lift, telefon, terasa, uknjižen, tavan, ostava. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri.Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove.Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje,Protočna, topla voda,Biciklana,Prostrani....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura 60 m2 lift potkrovlje'
113.300 €
164.000 €
133.600 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka1076333 - Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju zgrade na Grbavici. Dnevni boravak i jedna spavaća soba imaju izlaz na terasu, dok se u sklopu druge spavaće sobe nalazi garderober. Terasa od 12 m2. Osmi sprat, lift, terasa. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, mogućnost proširenja, deljiv. Odličan, sređen, komforan stan od 60m2, dvorišno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, održavana, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlican, sredjen, komforan stan od 60m2, dvorisno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, odrzavana, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. Stan ima 60m2 (53m2 korisne, uknjižene površine). Nalazi se u potkrovlju manje trospratne zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je kompletno namešten dupleks stan na Salajci, udaljen 1.4 km od centra. Donja kvadratura stana je 46.71 m^2, a gornja soba zauzima ~13 m^2. Kuhinja je kompletno renovirana prošle godine u maju. Kupljen je nov kupatilski nameštaj prošle godine u junu. Sav nameštaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 59m2, TROSOBAN U prilici smo da Vam predstavimo trosoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom od 59m2 na Grbavici. Nudi prostranost i svetlost sa trostranom orijentacijom. Iako se nalazi na poslednjem spratu, stan nije u potkrovlju, već ima diskretne estetske kosine koje dodaju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 81.700 €, 61,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su poznati tržni centar Delta, vrtić, OŠ, brojni marketi, autobuska stajališta za različite pravce grada, nedaleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 133.700 €, 59,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nudimo vam konforan dvosoban stan. Pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.865 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.000 €, 61,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 5min.od OŠ, VRTIĆA, STARAČKOG DOMA, ROBNE KUĆE.U okruženju veliki javni parking, igralište, sportski tereniZgrada uredna i sa biciklanom. Svetao dvoiposoban stan u potkrovlju zgrade sa terasom, dvorišno orijentisan. Odličnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 146.400 €, 61,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 62m u izgradnji na III spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski wc. Gradi se moderni stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.230 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054343 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN 61,69m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 174.920 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2. 5 stan u Novom Sadu, SAJMISTE, površine 58 m². Stan je u izgradnji. Stan je Potkrovlje. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107291, II/, lift, telefon, terasa, uknjizen, tavan, ostava. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno cetiri. Na petom spratu (potkrovlje) su supe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje, Protocna, topla voda, Biciklana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 164.800 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije trosoban stan na Limanu 3 u Balzakovoj ulici. Uknjižen na 62 kvadrata a u stvarnosti 77 m2 (napravljena spavaća soba u galeriji). Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, poluodvojene kuhinje sa trpezarijom koja ima i ostavu, dnevne sobe koja ima izlaz na veliku terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 197.140 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u blizini ulice Cara Dušana. Stan je trosoban dupleks bez krovnih prozora, na 5. spratu, uknjižen je na 58 kvadrata, ali ima 75 kvadrata podne površine. Na donjoj etaži je predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja i terasa. Na gornjoj etaži nalazi se....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 154.500 €, 58,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i svetao trosoban stan u Petrovaradinu. Poseduje komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i dve terase. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina, a u neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, javnog prevoza Idealno rešenje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEZ AGENCIJA!!! Prodajem ili menjam za veći, uknjižen, dvosoban stan na Novom naselju (deo ŠONSI). Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.980 €, 62,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban renoviran stan na Limanu 3. Stan čine dnevna soba koja je povezana sa kuhinjom i iz dnevne sobe je izlaz na veću terasu, ima dve spavaće iz jedne je druga terasa koja je zastakljena pvc stolarijom, a iz dnevne sobe stepanice vode u sobu u potkrovlju koja ima 15m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 176.000 €, 62,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu. Nalazi se u ušuškanoj i održavanoj zgradi, stan se konkretno nalazi na spratu koji je nadograđen 2000.godine. Sastoji se od dnevnog boravka, prelepe i velike terase, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom, iz hodnika se ulazi u kupatilo i spavaću sobu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 175.100 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan na Limanu 3 u Balzakovoj ulici uknjižen na 62 kvadrata a stvarne površine 77 m2(napravljena spavaća soba u galeriji) Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, poluodvojene kuhinje sa trpezarijom koja ima i ostavu, dnevne sobe koja ima izlaz....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Gornjem Tavankutu spratnosti prizemlje + potkrovlje ukupne korisne površine 141 m2, u prirodi to su dva odvojena stana u istoj kuci. Zbog svog sadržaja i posebnih ulaza kuća je pogodna za dve porodice. Struja je trofazna, dva strujna sata, sopstveni vodovod i kanalizacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo Brdo, Vinodolska, komplet renoviran, cg, pvc .. / ul. Vinodolska, zgrada iz 1973g, uredan ulaz, svetao stan, funkcionalan, dvostran, komplet renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, sigurnosna sef vrata, klime, nove vodovodne i elektro instalacije, novo kupatilo, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 126.690 €, 57,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

537209-Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana. Vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, a grejanje je centralno na kalorimetre. U cenu je uračunat PDV. Ne propustite ovu priliku i pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 117.420 €, 57,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prostrani trosoban stan nalazi se u mirnom delu Novog Naselja, idealnom za porodični život. Stan je savršeno smešten u blizini svih potrebnih sadržaja, čineći ga savršenim izborom za udoban svakodnevni život. Stan poseduje terasu sa ostavom, što dodatno povećava funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 157.430 €, 57,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 157.490 €, 57,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 139.900 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana 63m u Novom Sadu, ulica Kraljevića Marka. Stan se nalazi na III spratu(nema lift). U stanu su dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatilo, francuski balkon. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije dvoiposoban stan u ulici Kraljevića Marka na jednoj od najboljih gradskih lokacija u blizini centra grada,Bulevara Oslobodjenja,Doma Zdravlja,fakulteta i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta(iznad je tavanski prostor....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 107.430 €, 63,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Dupleks Grbavica! Na prodaju veoma praktičan i funkcionalan dupleks na veoma atraktivnoj gradskoj lokaciji u blizini centra grada i fakulteta,pogodan kako za porodičan život tako i za iznajmljivanje Na postojeću cenu cse naplaćuje agencijska provizija u iznosu od 3% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 159.270 €, 57,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.200 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* Na prodaju moderan dvoiposoban stan u novogradnji, smešten u mirnom i atraktivnom delu Telepa. Stan je svetao, prostran i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodice i pojedince koji traže udoban i kvalitetan životni prostor. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 183.645 €, 63,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 63m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam prodaju trosobnog stana u izgradnji sa rokom završetka kraj decembra 2024. godine. Zgrada je lokacijski odlično pozicionirana u blizini Sajma i Bulevara oslobođenja. Svi stanovi su identične strukture i rasporeda po vertikali. Prostorije koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.710 €, 57,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U najtrženijem delu Novog Sada-Grbavica, nudimo Vam odličan dvoiposoban stan. Stan je dvoetažni, gdje u osnovi ima dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, kupatilo i prelepu terasu, sa koje puca prelep pogled ka Fruškoj gori. Na gornjoj etaži nalaze se dve sobe i kupatilo. Zgrada je odlično....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 56)

<< <1 2> >>