• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 190000 eura 60 m2 lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 lift

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 lift" pronađeno 4 292 nekretnina - prosečna cena 2.368 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj poziciji,zgrada uvučena i zaštićena od direktne buke s Bulevara.Ispred je dečje igralište,dosta zelenila .Stan ima jedinstven pogled.Odvojen toalet od kupatila,zastakljenu terasu sa veš mašinom.Stan je kompletno renoviran ,opremljen modernom tehnikom.Kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u odličnoj zgradi. Renoviran pre desetak godina i nakon toga fantastično održavan. Komforna trpezarija sa kuhinjom, dve terase, dnevni boravak i velika spavaća soba. Dvostrano orjentisan, mnogo svetao stan. Miran kraj, okolo dosta zelenila, blizina vrtića. U okolini zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 60m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban dupleks stan od 60m2 na Bulevaru cara Lazara na šestom spratu zgrade sa dva lifta. Stan je dvorišno orijentisan i zaštićen od gradske buke. U prizemlju stana je kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo, a na spratu su dve sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007564. Prodaje se odličan, svetao, kompletno renoviran dvosoban stan površine 60m2, koji se nalazi na 7. spratu stambene zgrade locirane na Bulevaru oslobođenja. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija, izdvojene kuhinje sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 193.125 €, 60,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007108.Predivan i kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi u samom centru Novog Sada, na početku pešačke zone. Površine 60 m2 i nalazi se na 1.spratu zgrade bez lifta. Grejanje je na gas sa kalorimetrima i plaća se po utrošku. Uknjižen, bez tereta i zabležbi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka -1096580- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari grad. Zgrada je stara ali se radi rekonstrukcija fasade. U stanu su potrebna higijenska ulaganja. Može da se adaptira u trosoban po potrebi kupca. Centralno gradsko grejanje. Prvi sprat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iza Poštanske štedionice, izuzetno pozicioniran i stilski namešten stan. Dvosoban, svetao, funkcionalan stan, potpuno sređen i opremljen belom tehnikom i visoko kvalitetnim nameštajem. Orijentisan ka dvorištu. Iako u samom centru grada, u veoma tihom okruženju. Prostorije: prostran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.850 €, 60,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenom stambenom kompleksu na Telepu, u mirnoj i prijatnoj ulici, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Lokacija kombinuje tišinu porodičnog kraja sa blizinom svih važnih sadržaja – idealno za one koji žele funkcionalnost, udobnost i sigurnost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Kalman kompleksu, u mirnom delu Zlatibora,na samo par minuta lagane šetnje od kraljevog trga,pocetne stanice gold gondole,u blizini je aroma market,kao i talija ketering i restoran koliba kod Milunke. Stan je orjentisan sa pogledom na obudojevicu. Stan je veoma prostran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten stan u Novom Sadu, na prelepoj lokaciji Liman 3. Stan se nalazi kod limanskog doma zdravlja, muzičko-baletske škole, limanske pijace. Blizu su vrtići, škole kao i fakulteti. U neposrednoj blizini je TC Promenada, Limanski park i Štrand. Ispred zgrade postoji veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE SE ODMAH USELJIV STAN SA DVE SPAVACE SOBE. DVORISNO ORJENTISAN. NOVIJA ZGRADA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se useljiva novogradnja,odlicno pozicioniran stan,u blizini vise prevoza,skola,doma zdravlja,pijace,Olimp bazena.Funkcionalan stan,sa dva mokra čvora,,predsobljem,dnevnim boravkom,kuhinjom,trpezarijom,spavacom sobom,lodjom.Stan svetao,miran kraj/EG ,odlicana gradnja.Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Top lokacija! Uknjižen dvosoban stan, dvostrano orijentrisan. Voma komforan! Za više informacija, kontakt Marija Radić 064/80-333-14 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican stan kod Zeleznicke stanice,kompletno renoviran.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 131.620 €, 60,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Mirna i lepa lokoacija pogodna za porodicno stanovanje. Udaljenost od centra grada je 5 min lagane voznje. Nalazi se u visokom prizemlju. Raspored soba je sledeceg reda: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.180 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Braće Jerković, u zgradi iz osamdesetih, na prodaju svetao i prostran stan površine 65 m² ( uknjiženih 60 m² + 5 m² lođe ) odličan za porodični život ili pametnu investiciju. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade sa liftom. Pozicija stana je dobra,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 173.050 €, 60,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komplet renoviran stan u ulici Maksima Gorkog na redovnoj etaži sa liftom. Poseduje tri odvojene sobe, može da bude u funkciji prostranog dvosobnog stana ili dvoiposoban u zavisnosti od želje budućeg kupca. Stan je trostrano orijentisan, nalazi se između dva suda tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.620 €, 60,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Subotici na Prozivci,60 m2,6. sprat,zgrada ima 12 spratova,2 lifta u zgradi i ostava za bicikle.Stan je uknjizen,renoviran sa CG,podovi laminat i pločice,kupatilo renovirano,PVC Stolarija,klima,terasa.Odmah useljiv.Stan ima dve sobe,hodnik,kupatilo,kuhinju sa trpezarijom.Cena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 156.250 €, 60,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Postoji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Donji Grad, 83.000 €, 60,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan od 60m2 ( uknjižene na 57m2 + lođa+ terasa)na 4. spratu bez lifta, grejanje TA. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,trosoban stan,bez ikakvih ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličnog raporeda, gradnja visokog kvaliteta. Lokacija odlična ,sve što je potrebno za miran i kvalitetan život je na dohvat ruke. Stan bez ulaganja ! Za više informacija pzovite. kontakt tel 0648544018 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.800 €, 60,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična novogradnja, svaki stan ima terasu - Rok završetka septembar 2026. - Cena je bez PDV-a - Obavezna kupovina garažnog mesta - Odličan raspored - Podno grejanje na struju - Granitna keramika I plase - Uvozne sanitarije I klase - Lift koji ide u garažu PROSTORIJE: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 167.600 €, 60,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJIStan je savremenog,lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan u srcu Vracara, kod Kalenic pijace u jednoj od najmirnijih ulica.Dve spavace sobe, velika dnevna/trpezarija,kuhinja, kupatilo i terasa preko celog stana sa pogledom na Hram. Stan je odlican i kao poslovni prostor, mogucnost zakupa na duze ako su firme....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u NOVOJ ZGRADI sa liftom, na samo 2min.od OŠ, TVRĐAVE, PARKA.. ODLIČAN I LUKSIZNO OPREMLJEN STAN sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM I UGRADNOM BELOM TEHNIKOM (sve u garanciji). Dodatno je opremljen i sitnim pokućstvom koje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje luksuzno opremljen stan na Bulevaru Oslobodjenja. Stan je jednoiposoban. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina ;jedinstveno lep pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom . Zgrada je uvucena sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, Jurija Gagarina, 60m2 60m2, 2.0, 8/13, CG, lift, terasa, parking, interfon, uknjiženo, izvorno. Izdaje se dvosoban namešten stan u bloku 70. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na Vi spratu sa liftom od 60m2 na odličnoj lokaciji u blizini hotela Novi Sad ili Železničke stanice u Gagarinovoj ulici.Stan je potpuno namešten i opremljen-sve što je potrebno za udoban život-od visokokvalitetnih uređaja do nameštaja,u blizini....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan preko puta suda,2 sobe+hodnik+kuhinja+terasa+kupatilo.Odlična lokacija 5. sprat ima lift. Kako doći do naše agencije https://www.google.com/maps/place/SU+NEKRETNINE+BONUS/@46.1041878,19.65044,2118m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x4743677a0befa91b:0x34a2f60af6deb616!8m2!3d46.1041883!4d19.6607397!16s%2Fg%2F11q45pcwkk?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDgxMi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Bulevar oslobođenja, u blizini Hrama Sv. Save. Dvoiposoban stan na 5. Spratu , površine 60m². CG, lift, terasa. Kućni ljubimci su dozvoljeni. Useljiv odmah. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Vračar, Boulevard of Liberation, near the....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.130 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 192.000 €, 60,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao,trosoban stan u neposrednoj blizini AVIV parka. Odlicna novogradnja sa samo dva stana na spratu.Zgrada je izgradjena od kvalitetnih materijala,termo blok,granitna keramika,tarket,roletne na prekidac,grejanje na norveske radijatore U blizini su skole,vrtic,maxi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno opremljenog i renoviranog dvosobno stana na traženoj lokaciji. Bukvalno bez dinara ulaganja. Još lepši uživo nego na slikama. Poseduje-hodnik,dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,trpezariju,degažman,spavaću sobu,zastakljenu terasu,kupatilo i poseban toalet,biciklana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 159.990 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118244, VI/VI, klima, lift, uknjižen, nov luks, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan površine 60m2 nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Sastoji se od predsoblja, svetle dnevne sobe, prostrane glavne spavaće sobe, dodatne spavaće sobe, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 468)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>