• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 klima 4.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 190000 eura 60 m2 klima 4.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 klima 4.sprat

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 klima 4.sprat" pronađeno 50 nekretnina - prosečna cena 2.109 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 146.250 €, 65,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji P0+P+4 u mirnom i razvijenom delu Niša, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u blizini Dom Zdravlja. Ponuda obuhvata dvoiposobne,trosobne i četvorosobne stanove koji se nalaze na prvom,drugom i četvrtom spratu . Stanovi su pažljivo projektovani da pruže....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan za veću porodicu. Stan je u odličnoj zgradi na početku Muminovačke (bivše Kneževačke) ulice, tako da su svi važni infrastrukturni objekti u blizini. Stan se nalazi na četvrtom spratu a iznad stana je tavan i u stanu nema kosina. Dvostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.295 €, 55,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007270.Prodaje se dvorišno orjentisan dvosoban stan koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom locirane na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je uknjižen na 55 m2 i poseduje dnevni boravak, spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 159.650 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran, kompletno namešten dvosoban stan površine 55 m², u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Kompletno je namešten modernim i kvalitetnim nameštajem, uključujući ugradne ormare i kompletan set bele tehnike . Nalazi se na četvrtom spratu uređene stambene zgrade sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan na Zvezdari u Bulevaru kralja Aleksandra na Lionu, koji se nalazi na četvrtom spratu vrlo kvalitetne zgrade od crvene fasadne cigle sa održavanim ulazom i liftom. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, trpezarije, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 159.650 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, dvosoban stan na Sajmu. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Strukturno je lepo raspoređen pa pruža komfornost, udobnost i slobodu korišćenja prostora. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom, dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na odlicnoj lokaciji, gleda na Bajloni pijacu i teatar, u neposrednoj blizni Skadarlije. Stan je sveze okrecen,pristojan, opremljen kompletno sa novom tehnikom. Sastoji se od velike dnevne sobe, velike spavace sobe sa prostranim bracnim krevetom, prostrane kuhinje sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-50 (od ukupno 50)

<< <1 2> >>