• GoHome Professional
do 190000 eura 1.sprat do 60 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 190000 eura 1.sprat do 60 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 1.sprat do 60 m2 što manji

  • Za upit "do 190000 eura 1.sprat do 60 m2 što manji" pronađeno 2 770 nekretnina - prosečna cena 2.447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.000 €, 29,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan sa komplet nameštajem na 1.spratu, održavane zgrade bez lifta, na Grbavici.Pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Zgrada poseduje i zajednićku biciklanu.Odlična investicija kako za život tako i za izdavanje.Uknjižen 1/1Pozovite 0638854918. - Šifra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderna i funkcionalna garsonjera površine 29 m², smeštena u strogom centru Novog Sada, u kvalitetnoj i održavanoj novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu i orijentisan je ka mirnoj strani, što ga čini svetlim i prijatnim za boravak. Zahvaljujući lokaciji i strukturi,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 73.325 €, 29,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na odličnoj lokaciji – Cvetanova ćuprija U ponudi je moderan i funkcionalan jednosoban stan, smešten u mirnom i sve popularnijem delu grada – na Cvetanovoj ćupriji. Stan površine 29 m² nalazi se u visokom prizemlju, koje po visini odgovara prvom spratu, što pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 107.550 €, 29,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Jednosoban stan 29 m2 u IZGRADNJI na Top-Top LokacijiStan se nalazi se na Prvom Spratu uličnene orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 97.850 €, 29,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda! Na prodaju jednosoban stan u najlepšem delu Grbavice. U blizini se nalazi sav sadržaj neophodan za svakodnevni život i funkcionisanje, apoteke, marketi, škole, vrtić, autobuska stajališta Zgrada je novije gradnje, odlično održavana i kvalitetno građena. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep komforan,namešten stan. Odvojena kuhinja. Prvi sprat. Uknjižen bez tereta. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012137 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119160, I/VI, klima, parking, podrum, ostava. Prodaje se lep jednosoban stan u blizini bulevara kod železnicke stanice. Komforan stan, namešten, dnevna soba, odvojena kuhinja, pretsoblje i kupatilo. Prvi sprat. U okruženju ima mnogo zelenila, novih dečjih igrališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 29,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 81.000 €, 29,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118913, I/II, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalna garsonjera od 29m² u Sremskoj Kamenici, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra mesta. Nalazi se na prvom spratu nove, niske stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno opremljen nameštajem rađenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Telepu udaljenu svega 3 minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u novoj zgradi, na prvom spratu. Mirna lokacija. Odlična komfora garsonjera, ulično orijentisana. Prirodna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u jednom od najlepših i najzelenijih krajeva, takozvano Dedinje Zlatibora. Zgrada se nalazi u okviru Kompleksa “Titova Vila” u cijem sredistu se nalazi i SPA Centar sa Recepcijom, kao i otvoreni i zatvoreni bazen na skoro 200m2, teretana i sauna. Kupac moze da uziva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lep, komforan, stan, namešten. Jedna soba, odvojena kuhinja. Prvi sprat. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120768, I/, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog Sada na 1. spratu. Stan je ulicno orjentisan, ima gradsko grejanje. Pogodan i za poslovnu namenu. U dvoristu zgrade ima parking mesto. Uknjižen....

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 71.304 €, 29,71 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Palić, na atraktivnoj lokaciji u blizini jezera prodaje se luksuzni apartman sa pogledom na jezero, površine 29.71m² na prvom spratu. Apartman se sastoji od hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, te balkona. Apartman se gradi od bloka+demit izolacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRILIKA! KOMPAKTAN I FUNKCIONALAN STAN NA SATELITU – 30 m², PRVI SPRAT Tražite praktičan stan u mirnom, ali odlično povezanom delu Novog Sada? Na Satelitu, u zgradi starije, čvrste gradnje, prodaje se stan od 30 m² na prvom spratu – idealan za samce, parove, studente, investitore....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.000 €, 30,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog Sada na 1. spratu. Stan je ulicno orjentisan, ima gradsko grejanje. Pogodan i za poslovnu namenu. U dvoristu zgrade ima parking mesto. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130165, I/IV, lift, uknjizen, parking, stambena zgrada. CENTAR 30m2 garsonjera I sprat, extra sa namestajem. Kuhinja radjena po meri. Uknjizena. Lift. Parking mesto u dvoristu zgrade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 100.940 €, 30,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan na izuzetnoj lokaciji,u neposrednoj blizini Novosadskog sajam. Stan se nalazi na 1 spratu od ukupno 5,u održavanoj zgradi. Dvorišno orijentisan,koji garantuje mir i tišinu.Uknjižen na vlasnika 1/1. Lokacija je jedna od najtraženijih u gradu,u blizini su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 30,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049300 NOVI SAD, ANTUNA URBANA, 30 m2, JEDNOSOBAN. Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u ulici Antuna Urbana. Stan je pozicioniran na prvom spratu i sastoji se od hodnika, odvojene sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom i kupatila. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, PALIĆ, 74.869 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054537. PALIĆ, GARSONJERA, 29,71 m2. Oglašavamo na prodaju garsonjeru, pozicioniran na prvom spratu zgrade u izgradnji, proverenog i pouzdanog investitora. Prilikom gradnje korišteni su kvalitetni materijali, spoljna stolarija kao i keramika od vrhunskih materijala. KONTAKT:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen jednosoban stan na Satelitu. Prvi sprat, ostava, podrumska prostorija. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita. Agencijska oznaka 1005550 ( tel, 062/102-05-50, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com )....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 120.000 €, 30,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep stančić na Bulevaru kralja Aleksandra. Novogradnja, I sprat. Ima odvojenu spavaću sobu, kompletno opremljen. Mali režijski troškovi. Uknjižen i odmah useljiv. U blizini su svi potrebni sadržaji. Idealan i za stanovanje i za rentu. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko - trpezarijsko....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 30 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na prvom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jednosoban stan na Satelitu. Prvi sprat. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123638, I/, uknjižen. Idealna prilika za investiciju. Stan se nalazi u samom centru grada, na prvom spratu i iznad je tavanski prostor. Stan je salonskog tipa. Plafon na 5m. U osnovi ima 30m2. Uz spuštanje plafona i adaptaciju tavanskog dela kvadratura se može udvostručiti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi jednosoban stan 30m2, uknjizen, 1 sprat, centralno grejanje. Zgrada uvucena bez buke, okruzena zelenilom, besplatan parking, Uz stan podrum i biciklana, U blizini vrtica, škole, marketa, pijace, pošte. U cenu uračunata agencijsa naknada u iznosu od 3% Kontakt Stanislava 069/383-1010....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130165, I/IV, lift, uknjižen, parking, stambena zgrada. CENTAR 30m2 garsonjera I sprat, extra sa namestajem. Kuhinja radjena po meri. Uknjizena. Lift. Parking mesto u dvoristu zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 67.628 €, 30,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 30,74m2, u izgradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhnjom, spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Apart hotel je postavljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja jednosobnog stana od 30m2, na Satelitu.Stan se nalazi na prvom spratu starije zgrade bez lifta i poseduje prostranu kuhinju sa trpezarijom,koja ima francuski balkon ,spavaću sobu ,kupatilo i hodnik.Zgrada je okružena zelenilom i nalazi se u neposrednoj blizini Satelitske pijace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodajumanji jednoiposoban stan na prvom spratu zgrade. Grejanje na Gas svaki stan ima svoj gasni kotao, sigurnosna vrata na ulazu itd. Uz stan se dobija parking mesto.. Zgrada i stan pred usljenje. ŠIFRA 1012245 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 87.550 €, 30,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007369.Prodaje se odlična komforna garsonjera koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade locirane kod Socijalnog, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja. Stan je uknjižen 1/1. Idealna investicija kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 78.180 €, 30,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Satelit - jednosoban stan - renoviran - I sprat 511850 Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 75.900 €, 30,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan 30m2,uknjižen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada uvučena bez buke,okružena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtića,škole,marketa,pošte,brojne autobuske linije Na prodajnu cenu se dodaje 3% agencijske provizije.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.220 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.150 €, 30,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar, 30m2, namešten, uknjižen+++Agencijska oznaka stana 1062210, Novi Sad, Bulevar, jednosoban, 30m2, prvi sprat. Kvalitetan stan na fenomenalnoj lokaciji. Idealan kako za život tako i za izdavanje. Prodaje se kao na slikama namešten. Bez ulaganja. Blizina centra, bulevara, sajma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.390 €, 30,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007158.Prodaje se potpuno renoviran jednosoban stan 36m2 na prvom spratu stambene zgrade u najlepšem delu Stare Detelinare. Zgrada je smeštena u jednosmernoj ulici što obezbeđuje mir i tišinu a stan je orijentisan dvorišno i gleda na zelenu površinu koja je karakteristična....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 83.430 €, 30,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, nov jednosoban stan koji se nalazi na prvom spratu, kompletno je opremljen, ima odvojenu kuhinju i terasu. Ulica je mirna i nalazi se u blizini centra Sremske Kamenice. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Trenutno je stan izdat pa nov vlasnik moze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1096042 - Uknjižen jednosoban stan na Satelitu u blizini Satelitske pijace. Delimicno renoviran, svuda pvc stolarija. Moguće dobiti jednoiposoban prepravkom. Prvi sprat, podrum. Kontakt osoba, 064/823-66-16 Nikola .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.150 €, 30,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 61.000 €, 31,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan površine 31m, koji se nalazi na prvom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića ambulante i gradskog prevoza. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....