• GoHome Professional
do 190000 eura 1.sprat bazen 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 1.sprat bazen 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 1.sprat bazen 40 m2

  • Za upit "do 190000 eura 1.sprat bazen 40 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.047 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 72.000 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR- Na prodaju funkcionalan stan lepog rasporeda, površine 41 m², smešten na prvom spratu kompleksa Zlatiborski konaci, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom odvojene spavaće sobe kupatila hodnika i terase....

 
 
 
  Stan, BRUS, 75.000 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Apartman na Kopaoniku, u Brzeću, 1.5, 41m2, terasa 4m2, I sprat od V, lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen za korišćenje i uknjižen. Poseduje Smart TV, KTV, optički internet. 500m udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura 1.sprat bazen 40 m2'
80.000 €
60.000 €
72.164 €
  Apartman, SOKO BANJA, 85.866 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 39.03m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se u prizemlju i na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.556 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.000 €, 38,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan na par koraka od centra Zlatibora kod Čigote. Površine je 37,51m2 u lux kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 103.128 €, 42,97 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Palić, prodaje se apartman u izgradnji površine 42.97m² na prvom spratu. Apartman je dvorišno orijentisan, a sastoji se od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i balkona. Apartman se gradi od bloka+demit izolacija, stolarija će biti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>