• GoHome Professional
do 190000 eura 1.sprat barem 60 m2 lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura 1.sprat barem 60 m2 lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 1.sprat barem 60 m2 lift

  • Za upit "do 190000 eura 1.sprat barem 60 m2 lift" pronađeno 360 nekretnina - prosečna cena 2.258 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 143.710 €, 56,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulično u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 178.857 €, 85,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na obali Dunava u lepom sremskom naselju Stari Banovci udaljenom 6 km od petlje Auto-put E75 petlja Novi Banovci ili 35 km od Beograda, nudimo vam stambeno poslovni kompleks izuzetno kvalitetne gradnje. U prilici smo da vam ponudimo dve stambene jedinice u različitim lamelama sa kvadraturom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 195.700 €, 85,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLET NAMEŠTEN, 85m2 SA ČETIRI PARKING MESTA u ceni+++ Agencijska oznaka-1064353 Na prodaju uknjižen troiposoban stan na samoj granici Adice-Telep, u neposrednoj blizini O.Š. "Jožef Atila". U ceni sa pravom na ČETIRI PARKING MESTA I KOMPLET NAMEŠTAJEM. Stan se sastoji iz prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokacijistan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,mokri čvor i dve Lepe TeraseGrejanje je centralnoUseljenje je u Februaru 2025mogućnost....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, u samom centru Subotice, prodaje se trosoban komforan stan na prvom spratu u zgradi bez lifta, površine 86m². Stan je dvostrano orijentisan, a sastoji se od predsoblja, velike kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan četvorosoban stan na prvom spratu u novogradnji na Misi, na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 189.900 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 87,41 m² – Čukarica (Cerak), Šavnička ulica Prodaje se komforan troiposoban stan površine 87,41 m², na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj i lepo uređenoj ulici – Šavnička, Cerak. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.500 €, 88,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone u centru Novog Sada. Ova nekretnina smeštena je u manjoj stambenoj zgradi na prvom spratu, pružajući intimu i mir....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.926 €, 88,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 156.195 €, 89,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno - poslovni objekat, spratnosti Po+P+8, gradi se na veoma traženoj lokaciji između Bulevara Nemanjića i Bulavara Zorana Đinđića, u ulici Vase Albanca br. 7, blizu osnovne škole Ćele Kula, Vojne Bolnice, Kliničkog centra, Medicinskog fakulteta, međugradske autobuske stanice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 157.500 €, 55,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – SAMO KOD NAS! ✨ U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, maltene nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Atraktivna lokacija – stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 209.000 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Partizanovog stadiona, projektovane površine 55m2, po strukturi 2.5, atraktivna lokacija. Stan se nalazi na prvom spratu od tri, lift, projektovan sa odličnim i funkcionlnim rasporedom prostorija (dve odvojene spavaće sobe, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 55,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan 1,5 soban stan. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je orjentisan prema ulici i ima terasu. Grejanje je kombinovano (podno, gas). Stan se nalazi u mirnom kraju. Parking je unutar kompleksa. Agencijska naknada od 3% je uračunata u cenu. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 128.750 €, 55,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – dvoiposoban stan na Tatarskom brdu Lokacija: Tatarsko brdo | 55 m² Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan koji se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila i terase. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade, ispred koje se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 158.600 €, 55,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 PRODAJA DVOIPOSOBNOG STANA – BANATIĆ, 55m², 1. SPRAT, UKNJIŽEN 1/1 📍 Lokacija: Banatić (kod železničke stanice) 📏 Površina: 55m² 🏢 Sprat: 1. sprat 📜 Uknjižen 1/1 💰 Cena: 158.600€ Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na traženoj lokaciji u Banatiću, idealan kako za porodično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Izdaje se renoviran stan – Grbavica 🔹 📍 Lokacija: Alekse Šantića, Grbavica 🏢 Površina: 55m², dvoiposoban stan 🏠 Sprat: 1. sprat 🏡 Opis stana: ✅ Renoviran i opremljen novim uređajima ✅ Struktura: Dnevna soba 🛋️ Spavaća soba 🛏️ Dečija soba 👶 Kuhinja 🍳 Ostava 🏡 Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najpopularnijih ulica u Zemunu, u Prvomajskoj ulici, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na visokom prizemlju koje je visine kao prvi sprat, u zgradi koja je uredna i dobro održavana. U neposrednoj blizini je više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola, pošta, marketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dvosoban stan ukupne površine 55m2 + terasa 9m2 + špajz 2m2, na 1. spratu stambene zgrade u Nacijama. Zgrada poseduje 2 lifta. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Stan poseduje CG i pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 205.000 €, 55,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U urednoj zgradi sa liftom i čistim ulazom, dvostrano orijentisan stan. Nalazi se na prvom spratu, sa jedne strane definiše se kao prizemlje, zbog drugog objekta pored. Nov parket, renovirana kuhinja. Pripadajući podrum. Od prostorija: predsoblje, kupatilo, spavaća soba (11m2), kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Braće Jerkovića na prvom spratu od devet.Grejna površina je 82m2.Stan odličan, sređen -renoviran sa pvc stolarijom . Zgrada ima toplu vodu ,parking dva lifta. Stan je jugoistočno orjentisan ,ima lođu zastakljenu. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 159.110 € na 163.656 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 163.656 €, 90,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.110 €
17.04.2026 - 163.656 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 204.090 €, 90,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Stan se nalazi na prvom spratu. Ima dve spavaće sobe, dva kupatila. Dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 163.656 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 92,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Stan u Centru Niša u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakuteta, kao i blizini šetališta. Po strukturi stan je trosoban, na 1. spratu, povrsine 92m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u sve prostorije, prostran dnevni boravak sa izdvojenom trpezarijom, odvojenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 202.400 €, 92,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118311, I/IV, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. HITNO!!!! Na prodaju četverosoban stan 92m2 na prvom spratu u blizini Futoške pijace. Stan je odličan za život kao i za izdavanje ili kao poslovni prostor. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 202.400 €, 92,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 202.400 €, 92,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118311, I/IV, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. HITNO!!!! Na prodaju cetverosoban stan 92m2 na prvom spratu u blizini Futoske pijace. Stan je odlican za zivot kao i za izdavanje ili kao poslovni prostor. Telefon. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 158.000 €, 92,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo konforan, trosoban stan P=92m2 na prvom spratu u zgradi sa lifto. Stan se sastoji od:dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 spavaće sobe (lakom pregradom mgu da se dobiju 3 spavaće sobe) hodnik, kupatilo, toalet, 2 terase. Stan je uknjižen i moguća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 92,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007006Odličan, komforan četvorosoban stan površine 92m2, koji se nalazi na 1. spratu novije stambene zgrade locirane na Novoj Detelinari. Stan se sastoji od dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kuhinje, ostave, kupatila, toaleta i terase. Mogućnost kupovine garaže u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 208.170 €, 94,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam pravi porodični četvorosoban stan. Nalazi se na popularnoj lokaciji u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Prvi sprat, dvostrano orijentisan, veoma svetao. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja ima prozor, tri spavaće sobe, dva mokra čvora,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.600 €, 94,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na veliku terasu, kuhinje koja takodje ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Detelinari, Rumenačka ulica, površine 95m2. Stan se sastoji iz tri sobe (dnevne sobe i dve spavaće sobe), kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Nalazi se na prvom spratu. Stan se izdaje prazan, sa kuhinjskim elementima. Useljivo od 01.06.2025. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 95 m2 NOVA DETELINARA ul.Rumenačka, četvorosoban prazan stan, 1 sprat od 8, lift, cg, terasa, klima, useljiv, pogpdan z astanovanje i poslovni prostor CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5009, 064-829-5005, 021-6337-037, SAJAM ul.Rumenačka....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 360)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>