• GoHome Professional
do 190000 eura 1.sprat 80 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura 1.sprat 80 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 1.sprat 80 m2 što manji

  • Za upit "do 190000 eura 1.sprat 80 m2 što manji" pronađeno 308 nekretnina - prosečna cena 1.921 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ALEKSINAC, 57.000 €, 87,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba sa izlazom na verandu, kuhinjom i trpezarijom i kupatilom. Prvi sprat se sastoji od 2 spavaće sobe ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.427 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 202.000 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, četvorosoban stan površine 87m2. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Dve terase. Dvostrano orjentisan. Uknjižen, mogućnost kupovine na kredit, kao i povrat PDV-a za kupce prvog stana. U cenu je uračunata agencijska provizija kao i PDV. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.200 €, 87,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju su dva dvorišna stana na odličnoj lokaciji na Salajci koji se prodaju isključivo zajedno i predstavljaju izuzetnu priliku kako za život tako i za investiranje Ukupne katastarke površine 86,6m a u prirodi 98m2 Prvi stan je dvosoban a drugi dvoiposoban oba funkcionalna svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 155.700 €, 87,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Sajlovo, izgradnja ,nov troiposoban stan u kvalitetnoj urbanoj vili SA PARKINGOM!.Povoljno! CENA 160500 + agencijska provizija 3% ! Na prvom spratu , troiposoban stan u kvalitetnoj urbanoj vili, sa parkingom u ceni. Odličan raspored i veličina prostorija. Dobra lokacija,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 206.075 € na 201.687 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 201.687 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 206.075 €
27.03.2026 - 201.687 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i kvalitet stanovanja. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta sa liftom. Orijentacija stana je severo-istočna i stan gleda na....

 
 
 
  Kuća, Bovansko jezero, 36.100 €, 87,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa suterenom u celoj površini osnove.Odlična pozicija, obećava lepe uslove za život, na 10min. lagane šetnje je sam centar grada, škola, obdanište i svi neophodni, potrebni, sadržaji. Organizovana je tako da funkcioniše kao dve odvojene celine, za dve porodice. Po strukturi,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan na prvom spratu u novogradnji na Misi, na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 189.900 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 87,41 m² – Čukarica (Cerak), Šavnička ulica Prodaje se komforan troiposoban stan površine 87,41 m², na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj i lepo uređenoj ulici – Šavnička, Cerak. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-308 (od ukupno 309)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>