• GoHome Professional
do 190000 eura 1.sprat što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 190000 eura 1.sprat što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 1.sprat što veći

  • Za upit "do 190000 eura 1.sprat što veći" pronađeno 5 176 nekretnina - prosečna cena 1.969 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, PINOSAVA, 205.000 €, 230,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodicnu kucu u pod Avalskom naselju Pinosava. Kuca se sastoji od SU+PR+1+PK. SU-kotlarnica,letnja kuhinja i ostava PR-hodnik,kuhinja,trpezarija,spavaca soba i kupatilo SPRAT 1-hodnik,tri spavace sobe i kupatilo PK-prazno Kuca se nalazi u mirnoj ulici blizu osnovne skole,prodavnice....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.heroldo.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov, dobijena građevinsku dozvola . Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Urađena je i prenamena zemljišta u građevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov,dobijena gradjevinsku dozvola .Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Uradjena je i prenamena zemljišta u gradjevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 226,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena kuća sa kamenom fasadom, u naselju Korićani, u Kragujevcu. Površine kuće je 226 m2, a u sklopu kuće su dve etaže. Prizemlje (dnevni boravak, kuhinja, toalet, ostava, jedna soba, zastakljena terasa i garaža), i sprat (tri sobe, kupatilo, velika....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 160.000 €, 225,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 170.000 €
19.09.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena kuća od 225m2 na 4,8 ari placa dva podruma od 45m2+ 10m2. na prizemlju trosoban stan, na prvom spratu trosoban stan+ tavan+ 2 terase. Na placu ima tri pomoćna uknjižena objekta. Ima dva vodomera. .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 129.780 €, 225,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MODERNA PORODIČNA KUĆA U INĐIJI – 225 m² Prodaje se 1/2 kuće po vertikali-prostrana moderna kuća u Inđiji, površine 225 m², na placu od 4 ara. Raspored prostorija (1/2 kuće): Polusuteren: • Garaža • Tri prostorije Visoko prizemlje: • Hodnik • Kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 225,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sama na placu od 7.5a. U centru Vranića. Pogodna sa se nešto otvori privatno. U blizini škole, stanice, vrtića. Prizemlje+ prvi sprat + ptk. Uradjena pvc stolarija, podovi i kupatilo novi, voda, struja promenjena. U kupatilima podno grejanje. U blizini prevoza i marketa. Potrebna....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 165.000 €, 224,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Aranđelovcu, 174 m2 plus pomoćna kuća sa garažom od 50 m2. Veća kuća je u osnovi 87 m2, prizemlje i sprat kao dve odvojena stana, potpuno je renovirana, u blizini vrtića Sunce, Lamela, Žućinog parkića. Grejanje na gas. Plac je 5,5 ari. Isti je raspored na spratu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 155.000 €, 220,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Erdeč od 220 m2 na 4 ara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta u naselju, blizu škole, marketa i autobuskog stajališta.Vlasništvo 1 kroz 1. Kuća je na dva kilometra od centra grada, potpuno sređena , sa urađenom izolacijom i uvedenim grejanjem na gas. Veliko....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža, dvorište sa voćnjakom i baštom. Pomoćne zidane prostorije. Prodaje se sa komplet nameštajem i belom tehnikom. GREJANJE - Gas, sprat /,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 135.000 €, 220,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se zasebna porodična kuća - 3 nivoa na 16ari placa. Kuća je povućena od ulice, dvorište je ograđeno i oplemenjeno zelenilom i betonskim stazama. U drugom delu dvorišta nalaze se pomoćni objekti. U prizemlju se nalazi: garaže od 15m2, jednoiposoban stan i trem od 40m2 sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 129.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo kuću samu na placu iz osamdesetih godina prošloga veka. Udaljena je oko 950 m od glavne Beogradske ulice,gde se nalazi linija gradskog prevoza 511,market Aroma,pekara,mesara,ribarnica i apoteka. Potrebna je kompletna adaptacija. Kuća je jako interesantna....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 174.070 €, 218,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetna kuća površine 218 m², smeštena na uređenom placu od 4 ara, u mirnom delu Inđije. Idealna je za porodičan život zahvaljujući funkcionalnom rasporedu prostorija i modernim renovacijama. Raspored prostorija: • Suteren: Garaža za dva automobila, dve dodatne....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 103.000 €, 217,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Useljiva kuća u Bačkoj Palanci – 217 m² + pomoćni objekti! Na prodaju prostrana i potpuno nameštena kuća od 217 m² , sa dodatnih 60 m² pomoćnih prostorija (garaža, pušnica, čardak). Kuća je spremna za useljenje – bez dodatnih ulaganja! ✨ Prednosti: 4 sobe + tavanski prostor 2 kupatila....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 165.000 €, 216,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze se garsonjera i dvosoban stan. Prvi sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 196.000 €, 216,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo porodičnu kućuod 216m2 korisne, tj 260m2 građevinske površine , u odličnom stanju. Zidana je pre 14 godina.Odmah je useljiva. Uknjižena.Nalazi se na placu površine 4,5 ara koji je ograđen.Okružena je zelenilom. U prizemlju se nalazi kompletno opremljen....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 216,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična stambena kuća od 216m2 na placu površine 13.28ari. Mirno naselje, blizu centra, okruženo porodičnim kućama. Kuća izlazi na 2 ulice, ima 2 ulaza sa kapijama. Raspored je veoma funkcionalan: Prizemlje: antre, ostava, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ARILJE, 70.000 €, 216,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju deo kuće površine 216.50 m sa dvorištem od 5 ari, u najlepšem delu Arilja mirna zona idealna za porodičan život. Kuća je građena 1980. godine od pune cigle i u odličnom je stanju. Nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Grejanje je etažno, urađena je nova fasada, postavljena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 215,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih objekata, pijace Prvu kuću ukupne površine 115m2 čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 206.000 €, 215,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 185.000 €, 213,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beljina, prodaje se kuća od 213m2 (prizemlje i sprat) + pomoćna zgrada 120m2 (garaža 2 parking mesta, letnja kuhinja, kotlarnica, prostorija za pečenje ). Sve je uknjiženo 1/1. 6 spavaćih soba, 2 kupatila. Plac 70 ari. Gradska voda + bunar sa hidroforom. Trofazna struja. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 199.990 €, 213,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2023.,

www.indomio.rs

213m2( stambene površine 188,15m2+terase 24,78m2), P+I+PK, površina placa 405m2. Uknjiženo 88m2 Cena 220.000 evra-moguć dogovor. Moguća zamena za stan 30-50m2,poželjno sa terasom, u krugu Fontane na Novom Beograu uz doplatu. Kuća na Zlatiboru sa 5 apartmana, odlična investicija. Uknjižena....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 97.000 €, 213,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren, prizemlje i sprat. Na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo, u prizemlju je hodnik, malo kupatilo, kuhinja, trpezarija i veliki svetli....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 190.550 €, 212,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu spratnu kuću u mirnom delu Veternika. Kuća se nalazi na placu od 560m2. Prostor gde se živi je 280m2 ukupno i nalazi se na prvom spratu. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom i tri spavaće sobe. Kuća je bez većih ulaganja. Sam plac je prelep....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 25.000 €, 212,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa lokalom u selu Draževac, u centru sela na 100m od škole, apoteke, prodavnice, poste, kafane Marjan, nalazi se 15 km od grada Niša. Kuća ima 212m2, sastoji se od Pr plus 1 sprat, i Pk. Površina placa je 830m2. Prizemlje kuće je odlično za izdavanje poslovnih prostorija.....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 180.000 €, 210,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo desetak minuta od Ustaničke ulice, u mirnom i tihom naselju Boleča, nalazi se ova prostrana i lux kuća. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udoban život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je vrlo dobra. Kuća je novije gradnje,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 210,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, kuća na lepoj lokaciji, mirna ulica idealna za porodićno stanovanje. Ušuškana od saobraćajne buke u gužve, a odlično povezana sa svim sadržajem neophodnim za normalno svakodnevno funkcionisanje. Na samo 2 minuta hoda nalazi se i autobusko stajalište za linije 51 i 52 koje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 77.500 €, 210,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i ima dva odvojena ulaza. Nalazi se na placu od 5,96a. U prizemlju kuće se nalazi dve dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Prvi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 150.000 €, 209,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

FUTOG, 209m2, PETOSOBNA Prodaje se porodična dvojna kuća u Futogu sa ograđenim dvorištem. Prizemlje kuće se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kupatila i kuhinje. Prvi sprat poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kao i još jedno kupatilo. Drugi sprat poseduje dve spavaće sobe....

 
 
 
  Plac, RUŠANJ, 117.000 €, 207,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena vertikala kuće, bruto površine 207m2 na 8,84 ari placa koja je pored glavne ulice, i sastoji se od tri etaže, NPR+PR+SPRAT+TAVAN. Svaka etaža je 69m2 u osnovi u okviru kojih su ušle i terase .Vertikala je uknjižena kao idealni deo kuće i ne može se kupiti stambenim kreditom.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 206,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca u prizemlju ima veliki lokal sa ostavom,3 wc..Prvi sprat dnevna sa kuhinjom i velikom terasom dve spavace sobe kupatilo i ostava.Drugi sprat pet apartmana svaki ima svoje kupatilo+cajna kuhinja.Voda struja podno grejanje,kuca 1/1 uknjizena.Na glavnom putu Subotica-Novi sad.Za....

 
 
 
  Kuća, RAJKOVAC, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća od 205 kvadrata u Rajkovcu, ulica Stanoja Bugarskog 19A. Kuća poseduje plac ukupne površine 31 ar, sa bunarom, staklenikom i pomoćnom zgradom velicine 107 kvadrata. Kuća poseduje i tavan sa jednom ozidanom sobom. Kuća poseduje 6 soba, od toga su, 2 standardne....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuca površine 204m2, po strukturi P+1, na placu 18a. Pored kuće, na istom placu nalaze se jos dva objekta površine 120m2 i 56m2 sa jos jednim ucrtanim objektom koji je srušen. Kuća je smeštena u mirnom delu grada, u naselju Gornji Komren, na svega 6km od centra....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 367)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>