• GoHome Professional
do 190000 eura što manji kablovska - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 190000 eura što manji kablovska - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji kablovska

  • Za upit "do 190000 eura što manji kablovska" pronađeno 14 503 nekretnina - prosečna cena 2.085 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • uknjižen
    • parking
    • 4.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 23m2, JEDNOSOBAN Prodaje se svetao i udoban stan u mirnom i zelenom naselju. Površina stana je 23 m², nalazi se na prvom spratu održavane zgrade. Stan je idealan za one koji cene tišinu, udobnost i privatnost. Stan se do sada izdavao kao stan na dan, tako da je u njemu sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 64.270 €, 23,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina vredna vaše pažnje. Za više informacija kontaktirajte nas. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.860 €, 23,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL art.nsgroup@gmail.com Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.860 €, 23,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastična garsonjera u Svetozara Miletića, stan je kompletno renoviran i prodaje se kompletno opremljen ! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 62.320 €, 23,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 23,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na dobroj lokaciji!! Hitno!!! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.650 €, 23,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na drugom spratu sa terasom. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, useljena u julu 2016. godine. Standardna oprema stana. U proceduri za uknjižbu. 021/425-112, 064/8222147, 061/6608824 Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.650 €, 23,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na drugom spratu sa terasom. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, useljena u julu 2016. godine. U ceni su samo kuhinjski elementi. Standardna oprema stana. Za vise informacija kontaktirajte nase agente Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 23,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična garsonjera na Adicama! Idealna prilika kako za život tako i za investiranje! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 23,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična garsonjera na Adicama! Idealna prilika kako za život tako i za investiranje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: E mail: office.nsgroup@gmail.com Mobilni: 0616178229 Agencijska sifra : 552283 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 52.530 €, 23,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam - nameštenu garsonjeru na Klisi. Odlična kao investicija ali i za stanovanje, bez ikakvih ulaganja. Dvorišno je orijentisan. U blizini nekretnine nalazi se autobuska stanica, marketi, škola Za više informacija pozovite 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 553636....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 50.000 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam simpatičnu garsonjeru u zgradi koja je useljena pre par meseci! Ova kompaktna garsonjera je kompletno opremljena a tako se i prodaje. Odlična je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje. ID: 541331 - kon.tel 069/2244173 Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 49.850 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Mala ususkana garsonjerica u Petrovaradinu. Nova, opremljena novim aparatima i namestajem spremno ceka svog novog vlasnika. Daleko od gradske buke, a u okruzenju koje se kvalitetno urbanisticki razvija. Odlicna kao investicija. Sve informacije na broj 0611436777 Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.670 €, 23,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! Win Nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.380 €, 23,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garažna garsonjera smeštena u neposrednoj blizini fudbalaskog trening centra Vujadin Boškov i Lipovog Gaja. Garsonjera se nalazi u prizemlju nove zgrade potpuno je nova moderno opremljena.Dvorišno orijentisana.Pvc stolarija,tarket parket,kuhinja po meri.U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 46.500 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u blizini Univera 021 i BIG-a. Uknjižen 1/1, može kredit. Parket je u fazi hoblovanja i lakiranja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 46.500 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u blizini Univera 021 i BIG-a. Uknjižen 1/1, može kredit. Parket je u fazi hoblovanja i lakiranja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam Vam odlično uređenu nekretninu na Adicama. Stan se prodaje kompletno namešten. Tarket , pvc stolarija i odlična keramika, a što se tiče parkinga to u ovom slučaju neće biti problem. U blizini ove prelepe garsonjere se nalazi autobuska stanica, radnje i sve što Vam je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera,NOVI SAD,ADICE,površine 23 m2.Prodaje se nameštena u ceni.Nalazi se u novoj zgradi sa svega nekoliko stanova. Papirološki se vodi kao Garaža. Moderan kompleks zgrada.Vredi pozvati i pogledati stan. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi potpuno opremljen jednosoban stan na odličnoj lokaciji sa svom infrastrukturom:struja,voda,kanalizacija U blizini autobusko stajalište,prodavnica,kafić Grejanje podno na toplotne pumpe,niski režijski troškovi. Zgrada sa obiljem zelenila i dosta parkinga. Opremljen belom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 23,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komfornu i povoljnu garsonjeru na Adicama u zgradi koja je završena 2025. godine. U pitanju je odličan odnos cene i kvaliteta prostranog prostora za jednu ili dve osobe, blizu marketa, autobuske stanice i svih bitnih stvari za život. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.770 €, 23,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan apartman na jednoj od najlepših planina Srbije,Kopaoniku,koja je poznata po izvrsnim ski stazama,svežem planinskom vazduhu i prirodnim lepotama.Smešten je u neposrednoj blizini ski staza,što omogućava lak pristup skijanju i drugim zimskim sportovima. Apartman se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 23,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.060 €, 23,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545160-Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 36.870 €, 23,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545130-Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 36.770 €, 23,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545131-Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 135.000 €, 24,00 m2 cca 5630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Voždovca - Vaš novi dom čeka na vas! Predstavljamo vam šarmantnu kuću na odličnoj lokaciji, idealnu za porodičan život. Iako uknjižena na 24 m², kuća raspolaže s prostranih 84 m² grejne površine, što pruža sav komfor i toplinu doma o kojem ste sanjali. Pored glavne stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 130.000 €, 24,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Garsonjera 24 m², Savska ulica, Savski Venac - potpuno opremljen i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Na prodaju kompletno opremljen stan površine 24 m², smešten u Savskoj ulici na Savskom Vencu preko puta Beograda na Vodi i novog muzeja. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.820 €, 24,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu garsonju od 24m2 na odličnoj lokaciji. Dvorišno je orjentisana, tako da je zagarantovan mir i tišina, a opet ste u centru svih dešavanja. Svi potrebni sadržaji da zadovoljite svoje životne potrebe su Vam na dohvat ruke. Dobra investicija, vredi pogledati.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 96.820 €, 24,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena kuća od 24m2. Prodaje se delimično nameštena. Površina placa je 590m2 i od pomoćnih prostorija poseduje ostavu od 5m2 i poljski toalet. Takođe zidani roštilj i ručnu pumpu, dve kapije. Ima prelepu baštu. Kablovska i gas prolaze pored placa. Ukoliko tražite nešto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Senjaku, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan je površine 24,4m2, a sastoji se od hodnika, dnevno-spavaćeg dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Stan poseduje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se odlična garsonjera u Ulici Cara Dušana. Uz stan postoji mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu zgrade. Zgrada je odlično pozicionirana, okružena svim sadržajima potrebnim za modernu svakodnevnicu. Stan se prodaje potpuno namešten, kao na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 24m Cara Dušana PRODAJE SE Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Cara Dušana Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 24m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju nameštene garsonjere 24m u Novom Sadu na Grbavici, ulica Cara Dušana, garsonjera se nalazi na IV spratu, ulično orijentisana. Zgrada je pozicionirana na fenomenalnoj lokaciji u gradu, pored parkića kod Medicinski škole. Odličan stan kao investicija za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.580 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija garsonjera u NOVOM SADU,CARA DUŠANA, povrpine 24m2. Stan se prodaje sa nameštajem. Obezbeđen i parking u dvorištu zgrade.Nalazi se u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada, Zavređuje pažnju. Vredi pozvati i pogledati stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 24,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna i funkcionalna garsonjera smeštena u jednoj od najtraženijih lokacija – Cara Dušana. Ova svetla i prostrana garsonjera odiše udobnošću, u ceni je kompletan nameštaj, idealna kako za život, tako i kao investicija. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 85.000 €, 24,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 24m2, GARSONJERA Prodaje se odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji, na drugom spratu, u zgradi bez lifta. Garsonjeru čine soba sa kuhinjom, kupatilo i zastakljena terasa. Prodaje se sa nameštajem, sve sem frižidera i 1 fotelje. Uknjižen je i postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 84.460 €, 24,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-salajka/549373 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena odlična garsonjera Novosadskog sajma.Vredi pogledati.Pozovite naše agente prodaje. Kontakt: 021/221-5100 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj, dobro održavanoj zgradi sa liftom. Odlična za stanovanje, kao i za iznajmljivanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147, 065/8485-767. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.340 €, 24,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Na prodaju svetla i funkcionalna garsonjera površine 24m², smeštena na 5. spratu stambene zgrade bez kosina, u popularnom i odlično povezanom delu Grbavice. Iako se nalazi na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.000 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera sa parking mestom u ulici Cara Dušana. Stan poseduje komfornu terasu.Dužinom celog hodnika je veliki plakar gde može dosta stvari da se odloži. Stan poseduje kompletnu opremljenu kuhinju, klima uredjaj, veš mašinu. Idealan za investiciju.....