• GoHome Professional
do 190000 eura što manji barem 70 m2 pogodan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 190000 eura što manji barem 70 m2 pogodan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji barem 70 m2 pogodan

  • Za upit "do 190000 eura što manji barem 70 m2 pogodan" pronađeno 2 651 nekretnina - prosečna cena 726 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se funkcionalan lokal površine 75 m² na odličnoj lokaciji! Prostor je trenutno u funkciji ordinacije, te je idealan za medicinske, stomatološke, fizikalne ordinacije, ali i za kancelarije, kozmetički salon, studio, agenciju i druge delatnosti. Karakteristike lokala: Površina:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor na Altini. Nalazi se u prizemlju kuće sa zasebnim ulazom. Poslovni prostor sadrži 75m2. Sastoji se iz velike prostorije od 42m2, ulaznog predsoblja, odvojene prostorije, toaleta, saune. Grejanje je na struju. Poseduje inverter klimu 18-cu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 PODBARA, KOD ALMAŠKE CRKVE 🏢 📍 Lokacija: Podbara, neposredna blizina Almaške crkve 📐 Površina: 75 m² 🏢 Sprat: 1. sprat 🚪 Struktura: Trosoban stan, može se pregraditi i dobiti još jedna prostorija 🌞 Terase: 2 terase 🔹 Pogodno za: Agenciju, Firmu, Salon, Stanovanje 💼 Karakteristike:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan poslovni prostor u ulici Dragosava Srejovića bliže Novom naselju pogodan za kancelarije, ordinacije, magacinski prostor.... Dragoslava Srejovića, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 110.000 €, 76,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Temišvarski drum – kuća za renoviranje površine 76m2 na placu od 28,5 ara. Širina placa je 14m, monofazna struja, pogodno za poslovnu delatnost, uknjiženo. .

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

NA PRODAJU – Kuća za adaptaciju na atraktivnoj lokaciji u Sremčici! Na jednoj od najprometnijih i najtraženijih lokacija u Sremčici – glavna ulica (Beogradska) – nudimo vam odličnu priliku za investiranje! 📍 Lokacija: Beogradska ulica, Sremčica (Beograd) 🏡 Kuća: U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 209.000 €, 76,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Delimično renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Svetao, južno orijentisan, sa pogledom na park. Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, odvojene trpezarije, kupatila, dve spavaće sobe, lođe. Zamenjena stolarija, urađene instalacije, sređeno kupatilo, sređena kuhinja koja ulazi u....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.indomio.rs

U blizini planine Kosmaj (opština Sopot), na Tresijama, prodaje se vertikala kuće na placu od 5,5 ari. Kuća je pored osvetljenog puta, blizu stanice prigradskog prevoza. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca, novi lux hotel....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 76,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad Centar.Salonski stan u strogom centru u prizemlju pogodan za poslovni prostor ili stanovanje.Kontakt Milan 0638288377(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052700 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 199.980 €, 76,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom i traženom delu naselja Braće Jerković, u ulici Braće Jerković. Nalazi se na 9. spratu od ukupno 11, u uredno održavanoj zgradi sa liftom. Stan je korisne površine 69m2, sa terasom ima ukupno 76 m². Raspored je izuzetno praktičan i....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji u CENTRU grada. Salonskog tipa u zgradi sa liftom. Dvostrano orjentisan. Pogodan za promenu rasporeda i prilagodjavanje potrebama kupca. Struktura: dve sobe koje imaju izlaz na terasu koja je celom sirinom stana, kuhinja sa trpezarijom, ostava,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 39.990 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.indomio.rs

Na obroncima planine Kosmaj, u blizini vašarišta na Tresijama, prodaje se vertikala kuće na placu od 5,5 ari. Kuća je pored osvetljenog puta, u blizini stanice prigradskog prevoza. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 185.400 €, 76,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi vikend kuću površine 56 m² (uknjiženo 30 m²) sa pomoćnim objektom od 20 m² i zemljištem ukupne površine 1.6 ha, u prelepom prirodnom ambijentu blizu Vile Stanković i Dunava. Ograđeno dvorište: 7 ari sa dve zatvorene terase....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 45.000 €, 76,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Jazak, Prodaje se uknjižena kuća od 46 m² u mirnom delu Jaska, u podnožju Fruške gore – idealno mesto za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u prirodi i čistom vazduhu. Osnovni podaci: • Kuća: 46 m² (uknjiženo) • Pomoćni objekat: 30 m² (uknjižen) • Plac: 241 m² (uknjižen)....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 76,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u centru grada. Stan je renoviran, pogodan za poslovni prostor. Parking, garaža, Podrum, ostava, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal u dva nivoa na atraktivnoj lokaciji. Lokal je skoro potpuno renoviran. Pogodan za više vrsta delatnosti. Poseduje sanitarni čvor i prodaje se potpuno prazan. U prirodi lokal ima 80 m2! Galerija 50 m2, polusuteren 30 m2! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Za više informacija....

 
 
 
  Farma, LOZNICA, 86.000 €, 76,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domacinstvo u Grncari kod Loznice od 285 ari zemlje. Na domacinstvu se nalazi kuca od 76 m2 (dve sobe, kuhinja, trpezarija i kupatilo, objekat za drzanje stoke 40x4,5m, dva cardaka za drzanje zitarica i bunar.Svi objekti su uknjizeni i legalizovani. 205 ari se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 42.000 €, 76,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Nadalja. Kuća je površine 76m2 i nalazi se na placu od nepunih 17 ari. Kuća se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, špajza, dve spavaće sobe i kupatila. Poseduje vodu, trofaznu struju sa ugradjenim novim digitalnim brojilom, gas i telefon. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI.Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Šumadijskoj ulici, kompletno prazan, useljiv odmah. Izdaje se isključivo na za poslovne svrhe, pogodan za kancelarije, it firme, predstavništva. U cenu je uračunata i garaža, površine 17m2, potreban depozit. Kontakt: 0693831007 Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 192.000 €, 77,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni prostor uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Nalazi se na visokom prizemlju poslovno - sambenog kompleksa YUBC. Sastoji se od kancelarijskog dela 41m2, sa dva morkra čvora i ostavom; i bašta (terasa) od 36m2. Pogodan za ordinacije, salone lepote, kancelarije,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 77,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa upotrebom dozvolom na odličnoj lokaciji u Bresnici. Objekat se sastoji od suterena i prizemlja. Struktura suterena: jedna prostorija sa odvojenom manjom - pogodno za zimnicu. Struktura prizemlja: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi poslovni prostor u naselju Višnjička banja.U nivou prizemlju, ukupne površine 77 m2.Odlična lokacija.Pogodno za različite namene. U procesu legalizacije.Poseduje 8 parking mesta .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 169.400 €, 77,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban, komforan stan u blizini Pravnog fakulteta, 77 m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje, sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima je parket, stolarija....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i održavana kuća površine 77m², smeštena na ravnom placu od 970m² u mirnom delu Čortanovaca, idealna za stanovanje ili vikendicu. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i zatvorene terase od 20m². Grejanje je na gas, a ugrađena....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAČAK, 53.500 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji u centru Čačka, 500 metara od pošte. Pogodan za razne delatnosti (advokatske kancelarije, ordinacije, agencije). Poseduje izlog. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.290 €, 77,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110520.Izdaje se polunamešten poslovni prostor ( 77 m2) na visokom prizemlju u Centru. Sastoji se od 4 prostorije i 2 sanitarna čvora. Grejanje je na tempomat i plaća se po potrošnji u sezoni. Pogodan je za ordinaciju, kozmetički salon, kancelarije i druge tihe....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 152.450 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan Petrovaradin Oglašavamo prodaju prostranog troiposobnog stana u mirnom kraju Petrovaradina. Stan je pogodan za renoviranje pa mu i cena nije fixna. Nekretnina poseduje trpezariju koja izlazi na zastakljenu terasu od 4m2,veliku dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,dve manje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 186.100 €, 77,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114790, VIII/XII, klima, lift(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo stan u vojnim zgradama na Banjici. Nalazi se u Paunovoj ulici u kojoj cirkuliše....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 95.000 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Cena je sa PDV-om. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023 godine. Sastoji se od dva nivoa. Na prizemlju se nalazi prostor površine 16,57m2. Kružnim stepenicama se silazi u suterenski nivo u kojem se....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAČAK, 57.500 €, 78,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 61.800 €, 78,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Troiposoban porodični stan 78 m2 + garaža + podrum - ČelarevoNe kupuju se svi stanovi zbog kvadrature. Neki se kupuju zbog života koji u njima počinje.Ovaj stan u Čelarevu nije investicija. Ovo je dom - za porodicu, stabilnost i mir koji danas ima stvarnu vrednost.Čelarevo je mesto....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 78,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Lokal je kompletno renoviran i pogodan za sve delatnosti. Sastoji se od jedne velike prostorije, čajne kuhinje i dva toaleta. Postoje dva ulaza tako da je moguć ulazak u lokal i sa ulice i sa parkinga. Postoji mogućnost parkiranja i ispred....

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 59.900 €, 78,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u Odžacima, ukupne površine 78 m² plus terasa, smešten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je dobro organizovan i pogodan za porodično stanovanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 152.600 €, 78,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za poslovnim prostrom za Vašu privrednu delatnost i od presudnog značaja Vam je da je prostor odlično pozicioniran, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu? Mi imamo ponudu koju vredi pogledati. Prodaje se poslovni prostor u centru grada, u neposrednoj blizini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 456)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>