• GoHome Professional
do 190000 eura što manji barem 70 m2 oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura što manji barem 70 m2 oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 190000 eura što manji barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi je kuća sa lepim dvorištem, prelepim pogledom, u mirnom delu Starih Banovaca. Delimično renovirana, po strukturi dvosoban stan sa zatvorenim antreom. Moguća je dogradnja ukoliko to želi budući vlasnik. Stari Banovci, dvadesetak kilometara od Beograda na obali Dunava, spojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 152.304 €, 63,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Zemunu ,blizina Cara Dušana , stanovi modernog dizajna i enterijera,biće na raspolaganju lokali ,garaže ,poslovni prostor za restorane ili supermarkete. Sve ono što čini lagodan život nalaziće se u ovom kompleksu sa dve lamele ,dva nivoa podzemnih garaža. Stolarija je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.200 €, 63,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se neuseljavan dvoiposoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 63m2, nalazi se na potkrovlju stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Dvostrano orjentisan jugozapadni i severozapadni stan, sa dve velike sobe i trpezarijom sa kuhinjom i malom ostavom. Prostran hodnik i kupatilo sa kadom. Izvorno održavan. Visina plafona 2.7m, centralno grejanje, pvc stolarija. Prednost ove nekretnine je pripadajuci podrum veličine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 187.000 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice Vojvode Stepe i Zaplanjsku. Miran kraj grada prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama pri čemu je infrastrukturno kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.000 €, 63,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN POVRŠINE 63M2 NA STAROJ DETELINARI. SASTOJI SE OD DNEVNOG BORAVKA, DVE SPAVAĆE SOBE, ODVOJENE KUHINJE, KUPATILA, OSTAVE I TERASE. U SVE PROSTORIJE SE ULAZI IZ PREDSOBLJA. STAN JE DVOSTRANO ORJENTISAN A ULICA NA KOJU GLEDA JE VEOMA TIHA SA PUNO ZELENILA.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.850 €, 63,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan, na mirnijoj lokaciji, okruzen zelenilom i većim brojem parking mesta. Izuzetno funkcionalan, lako prepravljiv u trosoban stan. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.110 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054648, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 63m2 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U neposrednoj blizini Košutnjaka, u mirnoj i tihoj ulici na Ceraku, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan. Smešten je na trećem spratu uredne i održavane zgrade od fasadne cigle sa liftom, okružene hrastovima, sa dovoljno parking mesta. Infrastruktura je kompletna, a u neposrednoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190000 eura što manji barem 70 m2 (49105)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>