• GoHome Professional
do 190000 eura što manji barem 70 m2 3.sprat oprem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura što manji barem 70 m2 3.sprat oprem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji barem 70 m2 3.sprat opremljen

  • Za upit "do 190000 eura što manji barem 70 m2 3.sprat opremljen" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 1.951 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 194.200 €, 78,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju – prostran trosoban stan na Novom Naselju, stvarne površine 78,56 m² Prodaje se komforan trosoban stan smešten na trećem spratu kvalitetne zgrade od fasadne cigle, u jednoj od najtraženijih i najorganizovanijih četvrti Novog Naselja. Iako je uknjižen na 73 m², stan u prirodi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luxuzan trosoban stan u strogom centru, u pešačkoj zoni koja pripada Knez Mihajlovoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja poseduje lift. Zgrada u kojoj se nalazi stan je spomenik kulture. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura što manji barem 70 m2 3.sprat opremljen'
144.000 €
144.000 €
149.960 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.500 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103009, III/III, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, ostava. Dvosoban, prostran 63 m2- Grbavica, u neposrednoj blizini centra Novog Sada, a od fakulteta oko 15 min pešice. Stan je na 3. spratu bez lifta, komforan, svetao, prostran, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 176.500 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan, dva parking mesta u dvorištu zgrade sa prvom korišćenja. Postoji mogućnost otkupa nameštaja. Agencijska provizija se plaća u iznosu od....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.800 €, 66,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 66,32m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran stan u Vrnjačkoj Banji, 66m², sa parking mestom! Pronađite svoj idealni dom u srcu Vrnjačke Banje! Na prodaju je atraktivan stan od 66m², lociran na trećem spratu stambene zgrade. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje, sa centralnim grejanjem na gas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.560 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan dupleks od 66m², uknjižen 1/1, koji se nalazi u mirnom delu Salajke, na trećem spratu zgrade bez lifta. Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, idealno za porodični život. U donjem nivou stana nalazi se prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 122.400 €, 72,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo, širi centar 3.0, 72m2 uknjižen, 3/3, EG, podno, terasa, interfon, KATV, internet prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna soba neprimetno integrisana sa trpezarijom, 2 spavaće sobe obe sa izlazom na terasu, kupatilo, potpuno opremljenu ugradnu kuhinju sa šankom i sa modernim....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u novogradnji lepog rasporeda prostorija, na trećem spratu, površine 72 m2. U svom sastavu ima hodnik, dnevnu sobu sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila i terasu. Grejanje je podno na gas. U cenu stana je uključeno garažno mesto u suterenu zgrade i parking mesto....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan u centru Niša, luksuzno opremljen, površine 72 m2, koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji u najstrožem centru grada, a nedaleko od pešačke zone i šoping centra Forum. Stan se nalazi na trećem spratu, u zgradi sa liftom. Izuzetno funkcionalan, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 114.980 €, 78,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 185.000 €, 78,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 78 m², strukture 3.5, na 3. spratu od 3 u mirnom naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijskim delom, dve komforne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep i veoma funkcionalan trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan poseduje veoma veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom i izlazom na komfornu terasu, odvojenu kuhinju, hodnik, toalet i odvojen spavaći deo sa dve sobe i kupatilomStan je opremljen veoma kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 106.250 €, 85,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 201.700 €, 88,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi su dva identična stana u izgradnji, površine po 88m², koja se nalaze na drugom i trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe (od kojih glavna spavaća soba poseduje sopstveno kupatilo), dodatnog....

 
 
 
  Stan, MEDOŠEVAC, 201.700 €, 88,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.170 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETNA PRILIKA. Prodaje se trosoban stan na 3. Spratu, trenutno bez lifta, međutim čeka se ugradnja panoramskog lifta. Stan je dupleks u jednom nivou, samo je ulaz u stan na donjoj etaži a ceo stan je na gornjoj. Dvostrano je orijentisan, kombinacija redovnih i krovnih velux prozora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 137.500 €, 89,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban duplex kompletno opremljen na izuzetnoj lokaciji nove Detelinare, blizu Sajma.+++Agencijska oznaka stana 1053058, Novi Sad, Nova Detelinara, 89 m2, četvorosoban, treći sprat. .

 
 
 
  Kuća, BANJA KOVILJAČA, 160.000 €, 90,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Prodaju se dve kuće , jedna uknjižena na 90m2 , a druga kuca je uknjizena na 60 m2 u strogom centru Banje Koviljače u ulici Janka Veselinovića, sa dvorištem od 5,85 ari. Kuće su u mirnom kvartu u kome se nalazi nekoliko znamenitih predratnih banjskih....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.000 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na trećem spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.200 €, 93,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici, izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Enterijer je pažljivo uređen, sa stilom i sofisticiranim detaljima koji pružaju osećaj doma i udobnosti na svakom koraku. Stan obuhvata dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.000 €, 93,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan trosoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu, a prostire se na površini od 93m2, a u prirodi na čak preko 100m2. U potpunosti je namešten, opremljen lepim i kvalitetnim nameštajem, izdaje se sa svom kompletom belom tehnikom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.200 €, 94,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna ponuda! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja, u mirnom i uređenom delu Bulevara Oslobođenja. Smešten je na trećem spratu zgrade i odmah je useljiv. Stan ima ukupnu površinu od 94 kvadratna metra. Sastoji se od četiri opremljene sobe, dok je jedna....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 144.690 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na trećem spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 96,46 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 169.500 €, 113,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 113m2, ČETVOROSOBAN Nudimo Vam fenomenalan salonski stan koji je u potpunosti opremljen i spreman za boravak. Pogled sa terase prostire se na Bulevar Mihajla Pupina, kao i izvršno veće. Nalazi se na 3. spratu, kompletno je renoviran i pleni svojom tradicionalnom arhitekturom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i uređenom delu Nove Detelinare, u ulici Veselina Maleše, izdaje se svetao četvorosoban stan površine 114 m² na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Zgrada je stara oko deset godina i potpisuje je renomirani investitor, dok njena neposredna okolina nudi sve što je stanarima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno moderno opremljen stan na trećem spratu u blizini bulevara Evrope. Odličan za porodicu. Zgrada ima parking sa automatskom kapijom i video nadzor. Obavezan depozit. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0638213382 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 204.445 €, 132,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 131,90m2, u izgradnji u centru Temerina, stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 179.000 €, 161,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, petosoban stan na 2/3 spratu porodične stambene zgrade, u mirnom delu Resnika, u neposrednoj blizini okretnice autobuske linije 47 i glavne železničke stanice Resnik. Ukupna površina stana je 161 m2, vrlo funkcionalno je koncipiran, sa odličnim rasporedom prostorija, sastoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 36)

<< <1> >>