• GoHome Professional
do 190000 eura što manji 80 m2 pogodan - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 190000 eura što manji 80 m2 pogodan - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji 80 m2 pogodan

  • Za upit "do 190000 eura što manji 80 m2 pogodan" pronađeno 214 nekretnina - prosečna cena 1.562 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Od 01.09. izdaje se trosoban stan,od 80m2 ,pogodan za advokatske kancelarije ,knjigovodstvene agencije i druge delatnosti.Stan ima tri zasebne prostorije ,odvojenu kuhinu sa trpezarijom, kupatilo i tri terase.Stan se izdaje sa nameštenom kuhinjom.Potreban depozit i agencijska provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se atraktivan lokal koji je izdat za 600€ mesečno.Pogodan je za sve namene i hitno se prodaje. Cena:2000€ po m2 plus 3% agencijska provizija Magistrator 021 reg br:622 0631448223 06444950427 Ćirpanova, Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 45.500 €, 81,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo idealnu nekretninu za one koji traže mir i prostor za život ili poljoprivredu, svega 5 minuta od centra Ćuprije. Domaćinstvo se sastoji od dva objekta čvrste gradnje: Glavna kuća površine 80 m², koja zahteva izvesna ulaganja, ali pruža odličan potencijal za uređenje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 116.800 €, 81,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na odličnoj lokaciji. Pogodan za kancelarijski prostor. Pozovite za više informacija! 021/662-0001 Internet, Telefon.

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 33.000 €, 81,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza kuće koje se obrađuje (pogodno za voćnjak ili baštu). Kuća se sastoji se od prizemlja koje ima dve spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Miljakovac, 165.000 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Uknjižen objekat na 81kvm, a faktičko stanje je 101kvm. Lokal radi u kontinuitetu poslednjih 10 godina. Trenutno je zakupac u prostoru koji bi možda produžio Ugovor o zakupu. Prostor je pogodan za razne delatnosti. Prostorije: glavna prostorija, prodajna prostorija, kancelarija, magacin,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 81,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv pprostor koji se nalazi u poslovnoj zgradi u blizini futoške pijace. Ima dve veće prostorije/kancelarije. Svaka ima poseban ulaz, obe su klimatizovane. Imaju opremljenu kuhinju i kupatilo. Odličan i pogodan za razne namene, poslovanje a i stanovanje. 069/383-1007. Nenamešten,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na odličnoj lokaciji. Pogodan za kancelarijski prostor. Pozovite za više informacija! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5558 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim je tu da vam pruži vrhunsku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u GRADIĆU - PETROVARADIN, na atraktivnoj lokaciji, sa pogledom na grad i Dunav. 065 31 21 715 065 281 31 35 Klasičan starogradski raspored, visokih plafona. Poseduje odvojenu kuhinju sa velikom trpezarijom, prostranim hodnikom i prelepom sobom koja je ulično orijentisana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* Pogodan za kancelarijski prostor. Pozovite za više informacija! Internet, Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.200 €, 82,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Lokacija: Veternik, u blizini kružnog toka, neposredna blizina Novosadskog puta - Površina: 82 m2 - 3 odvojena prostora -Pogodan za različite delatnosti - 1.400e/m2 + agencijska provizija Cena je sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija ili da zakažete razgledanje,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 49.500 €, 82,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična zidana kuća u mirnom delu Turije, sa puno zelenila. Kuća ima dve veće sobe, hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i lepu veliku zatvorenu terasu. Kuća ima ispod jednog dela kuće, podrum. Kuća ima lepo dvorište, pogodno za razne aktivnosti i uživanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.000 €, 82,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054250, TELEP, ČETVOROSOBAN STAN, 82m2 Na prodaju porodičan četvorosoban stan – 82 m², blizina Dunava-urbana vila od ukupno 3 stana Prodaje se izuzetno funkcionalan i kvalitetan stan površine 82 m², useljen 2022. godine, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 82,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac sa postojećim kućama na izuzetnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini Aqua parka. Lokacija je izuzetno atraktivna i pogodna kako za stanovanje, tako i za investicije. Postoje dva objekta,jedan je useljiv sa karatavanom i drugi je još stariji. Plac se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija zgrada. Stan je namešten pogodan za porodice, ali je moguće izdati i kao poslovni prostor. Cena 950 evra + pdv, Depozit obavezan Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.460 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Četvorosoban stan 85 m2 na ODLIČNOJ TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu u mirnom kraju,ima Tri odvojene spavaće sobe, pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 49.200 €, 82,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru izdaje se prostor pogodan za ordinaciju (ginekološku, ORL,dermatološku, oftalmološku, internističku, UZ kabinet), salon za kozmetiku, masažu, pedikir, manikir. Može i za kancelarijski posao. Useljiv odmah Kontakt 069/383-1010 Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 82,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski poslovni prostor površine 82 m2 na odličnoj lokaciji na Crvenom Krstu, u ulici Vojvode Šupljikca. Prostor je kompletno renoviran i nalazi se na visokom prizemlju što ga čini idealnim za poslovni prostor. Dvostrano je orijentisan Pogodan je za razne vrste delatnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 105.600 €, 82,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Lokacija: Veternik, u blizini kružnog toka, neposredna blizina Novosadskog puta - Površina: 82 m2 - 3 odvojena prostora -Pogodan za različite delatnosti - 1.250e/m2 + agencijska provizija Cena je sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija ili da zakažete razgledanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 180.000 €, 83,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052939 TROSOBAN STAN, 83M2,SAJAM, NOVI SAD Na prodaju funkcionalan i prostran trosoban stan površine 83m² na atraktivnoj lokaciji u blizini Sajma. Stan se nalazi u urednoj zgradi sa liftom i dvorišno je orijentisan, okružen zelenilom, što pruža mir i prijatnu atmosferu za stanovanje.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m, smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina je idealna za one koji traže praktičan, komforan dom sa manjim dvorištem koje ne zahteva mnogo održavanja. Kuća je dobro organizovana sa funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118898, I/I, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, dvorišna zgrada. Prodaje se gornja etaža kuće koja se sastoji od dva stana ukupne površine 83m2. Svaka stambena jedinica ima svoj....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju trosoban stan u Somboru, na Selenči u blizini samoposluge, parka, osnovne škole "Dositej Obradović" i osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 83 m2, stan se nalazi na 8. spratu u zgradi koja poseduje lift (poslednji sprat). -Stan je dvostrano orjentisan i poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 195.700 €, 83,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u odličnom stanju u neposrednoj blizini Betanije. Stan je nedavno renoviran, potpuno opremljen i prilično komforan. Stan poseduje široki ulazni hodnik, 3 sobe (1 dnevnu sa trpezarijom, 2 spavaće sobe), kuhinju sa ostavom, toalet, kupatilo, otvorenu terasu....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novogradnji u naselju Duvanište, u veoma prometnoj ulici, lako uočljiv i pogodan za različite delatnosti: kancelariju, ordinaciju, salon lepote, poslastičaru, brzu hranu i slično. Ukupna površina lokala iznosi 83 m² i prostire se na dva nivoa: Prizemlje: 43 m² Podrumski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 169.300 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja ,na Sajlovu u Novom Sadu u toku je izgradnja modernih urbanih vila, trenutno se gradi 6 stanova..u ptanju su tipske kuće-stanovi ..(83m2,87m2,89m2) Svaki stan ima svoj ulaz,svoje ograđeno dvorište.(cca 30m2) U dvorištu će biti zidana česma i zidani roštilj.. -Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Trosoban 83m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN, prodaje se polunamesten, po podu je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 145.340 €, 83,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan površine 83m2 u mirnom delu Klise, u fazi izgradnje. Radi se o kvalitetnoj novogradnji i prodaje se u sistemu PDV-a (kupac je oslobođen plaćanja poreza na prenos apsolutnih prava). Raspored prostorija je pogodan za porodično stanovanje i sastoji....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 129.900 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽENA KUĆA + POMOĆNI OBJEKTI + 30 ARI! RALJA! PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 129.900 eura Lokacija: Sopot, Ralja Površina: 83m2 + 30 ari placa OPIS: Na prodaju uknjižena porodična kuća površine 83m2, na prostranom placu površine 30 ari, smeštena u mirnom delu Ralje, idealna....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan salonski stan u centru subotice pogodan za stanovanje ali i za poslovni prostor kancelarijskog tipa ili stomatološku ambulantu i slično. . Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.200 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,kupatilo i i dve Terase od 42 m2 i 12 m2 sa pogledom na Novi Sad i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 45.000 €, 83,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju višenamenski prostor u suterenu nove stambene zgrade , 86 m2, u blizini bulevarske pijace. Pogodan je za poslovni prostor ili čak stambeni s obzirom da postoji prirodna svetlost. Prostor je u sivoj fazi, kompaktan i lako deljiv u manje celine. Potrebno je naknadno uvesti....

 
 
 
  Kuća, GRABOVAC, 78.000 €, 83,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju seosko imanje u Grabovcu, opština Obrenovac, ukupne površine 3.92 hektara i to sve građevinsko zemljište. Na imanju su dva stambena objekta od 83m2 i 40m2 spremna za ulaganje. Veća kuća se sastoji od zatvorene terase, dnevnog boravka i tri spavaće sobe. Druga kuća u površini....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 136.950 €, 83,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal – Bulevar Evrope, 83m² – VEOMA PROMETNA LOKACIJA U ponudi lokal površine 83m², u sklopu novoizgrađenog stambeno-poslovnog kompleksa na Bulevaru Evrope. Lokal se nalazi na izuzetno frekventnoj lokaciji, idealan za sve vrste delatnosti – trgovinu, ugostiteljstvo, usluge,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 147.080 €, 83,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.800 € na 198.240 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 198.240 €, 84,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 222.600 €
19.12.2025 - 205.800 €
11.03.2026 - 198.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv, renoviran, uknjizen na 66 m2, predratna zgrada. Stan se sastoji od velikog antrea, tri sobe, hodnika, male kuhinje, kupatila i toaleta. Pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 84,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

41732, 061 234 30 11 Stefanela, Stan sa odlicnim rasporedom, pogodan za poslovni prostor ili vecu porodicu. Cetiri sobe, dva kupatila, walk-in-closet, terasa, dva kupatila... Prodaje se namesten. Blizina skola, bolnice, bus stanice, futoskog parka. Uredna i mirna zgrada. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 215)

<< <1 2 3 4 5 6> >>