• GoHome Professional
do 190000 eura što manji 1.sprat 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 190000 eura što manji 1.sprat 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji 1.sprat 60 m2

  • Za upit "do 190000 eura što manji 1.sprat 60 m2" pronađeno 481 nekretnina - prosečna cena 2.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • centralno grejanje
    • lift
    • kablovska
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 146.853 €, 60,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u kompleksu od 8 savremeno projektovanih zgrada (garaža, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje). Stanovi predstavljaju savrseni spoj modernog urbanog zivota i prirodnog okruženja. Stan je površine 60m2, dvostrano orijentisan, dvoiposoban na prvom spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.500 €, 60,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100759, Novi Sad, Telep, 61 m2, trosoban, prvi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 115.735 €, 60,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u novogradnji u Leštanima, na atraktivnoj lokaciji koja pruža idealan balans između mirnog porodičnog života i brze povezanosti sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje, sa pažljivo biranim materijalima i savremenim arhitektonskim rešenjima.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 60,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan na Margeru Stan se nalazi u stambenoj zgradi na prvom spratu površine 60m2 i grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i ostavom,dve spavaće sobe i kupat Zgrada se nalazina odličnoj lokaciji pored osnovne škole, vrtića i Ideje, pošte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 168.300 €, 60,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 60m2, smešten u Gundulićevoj ulici na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj zgradi novogradnje sa liftom. Južno je orijentisan, što obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 115.732 €, 60,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, IRIG, 117.400 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

DVOIPOSBAN STAN, NOVOGRADNJA - VRDNIK, NEPOSREDNA BLIZINA TERMAL BANJE - TOP LOKACIJA!---Agencijska šifra: 1007947. Prodaje se potpuno nov dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade u Vrdniku, na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Termal Banje. Stan poseduje prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan površine 60m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u naselju Durlan. Stan se sastoji od manjeg hodnika, toaleta, kuhinje sa izlazom na terasu, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na TA peći, što omogućava kontrolu potrošnje....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u Kaluđerici, projektovan prema savremenim standardima gradnje i komfora. Lokacija: Kaluđerica – Ulica Vojvode Stepe Stepanovića Površina: 60 m² Sprat: 1. sprat od ukupno 4. Stan odlikuje pažljivo organizovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110735. Izdaje se lep, kompletno opremljen, dvoiposoban stan na 1. spratu novije zgrade bez lifta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u strogom centru grada. U cenu stana su uključeni svi troškovi.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini od jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 193.125 €, 60,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007108.Predivan i kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi u samom centru Novog Sada, na početku pešačke zone. Površine 60 m2 i nalazi se na 1.spratu zgrade bez lifta. Grejanje je na gas sa kalorimetrima i plaća se po utrošku. Uknjižen, bez tereta i zabležbi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.400 €, 60,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - blizina Futoške pijace i glavne autobuske stanice. Ovaj veoma svetao i lep dvoiposoban stan čine dnevni boravak, kompletno opremljena kuhinja, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo sa tuš kabinom i dve lepe terase. Ulično orijentisan. I sprat u dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 162.360 €, 60,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetan dvosoban stan od 60m², koji se nalazi u ekskluzivnoj zgradi sa samo 4 stana, pružajući vam mir, privatnost i komfor kakav se retko nalazi u gradskim uslovima. Smešten na prvom spratu, stan ima predivan, otvoren pogled na park, što ga čini idealnim mestom za uživanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 175.150 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su stanovi iste kvadrature na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 32.400 €, 60,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111015. Izdaje se lep, komforan, kompletno namešten dvosoban stan (60m2) na 1. spratu zgrade sa liftom, kod Betanije. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran i dozvoljeni su kućni ljubimci.Stan....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 77.000 €, 60,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan od 60 m² u mirnom i uređenom delu Padinske Skele, smešten u novom naselju. Stan se nalazi na 1. spratu održavane zgrade i predstavlja idealno rešenje za porodičan život. Struktura i karakteristike: Dnevna soba sa puno prirodnog svetla Spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 167.600 €, 60,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJIStan je savremenog,lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 32.400 €, 60,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na prvom spratu, veoma prostran i svetao. Stan se sastoji od: hodnika sa velikim plakarom, odvojene kuhinje sa novom indukcionom pločom i frižiderom, spojene dnevne i radne sobe sa sklopivim trpezarijskim stolom, prostrana spavaća soba, kupatilo sa novom veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na prvom spratu , u zgradi od crvene fasadne cigle. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Po strukturi je 2.0 , dve sobe i trpezarija sa kuhinjom, lepa terasa. Namešten je i spreman na useljenje. Stan je okrenut ka ulici koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka -1096580- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari grad. Zgrada je stara ali se radi rekonstrukcija fasade. U stanu su potrebna higijenska ulaganja. Može da se adaptira u trosoban po potrebi kupca. Centralno gradsko grejanje. Prvi sprat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Ljubice Luković, u blizini Severnog bulevara, 60m2+T, dupleks, I sprat i potkrovlje. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ruzveltove ulice i Bulevara Kralja Aleksandra, blizina snabdevanja i prevoza. Prvi nivo: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 107.130 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 60,87 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi dvosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, terasa, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux opremljen, trosoban stan 60m2 u Gagarinovoj ulici, blizu stanice i Bulevara, 1. sprat, lift u zgradi. Stan je odmah useljiv, ima terasa, klima, ktv+internet. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.792 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 3.0-soban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, škola, vrtića, itd). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe, tarket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan dvosoban stan sa dve terase i ostavom, na prvom spratu, ulično orjentisan, svetao. Nalazi se u neposrednoj blizini svih značajnih institucija, više fakulteta, Kliničkog centra, gradskog prevoza i auto-puta. Za svaku preporuku! 2112 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 61.000 €, 60,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1017714 Na prodaju odličan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, smešten na prvom spratu, u mirnom okruženju, udaljen od glavne ulice. Stan je delimično renoviran, uredno održavan i bez potrebe za većim ulaganjima. Poseduje PVC stolariju, što doprinosi energetskoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119611, I/, terasa, ostava, stambena zgrada. Izdaje se stan u centru, ul. Svetozara Miletića: 3 sobe (dnevna, spavaća, dečija/radna) trpezarija, kuhinja, kupatilo, špajz, terasa ispred stana. I sprat 60m2 Stan kompletno opremljen nameštajem (kao na slikama) i tehnikom:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

Jedinstvena prilika. U prilici smo ponuditi odličan dvosoban stan površine 61 m2 koji se nalazi u Prijepolja u stambenoj zgradi Blok Stadion ulica Veljka Vlahovića , prvi sprat, sa pogledom na Mileševku. Kupovinom stana dobijate ugradnu kuhinju koja je povezana sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 109.200 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

41683, 063 547 298 Branka, Komforan dvosoban stan na prvom spratu, renoviran. Uknjižen. Ima terasu. .

 
 
 
  Stan, APATIN, 50.000 €, 61,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

APATIN - ZAMENA STAN ZA KUĆU UZ DOPLATU - Nudimo dvosoban stan 61m2 na PRVOM SPRATU, koji se sastoji iz kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila, spavaće sobe i dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu.Ima podrum. Tražimo trosobnu kuću bez puno ulaganja uz našu doplatu Cena: ZAMENA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.400 €, 61,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Mirnom delu naselja Telep Odličan Trosoban stan 61 m2 u IZGRADNJI na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,lepee orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasagrejanje je centralnoPosebno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 159.300 €, 61,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 60,34 m², na jednoj od najtraženijih lokacija – u blizini parka Svetog Save, osnovne škole i bulevara, a u mirnoj ulici. Stan se nalazi na 1. spratu i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 158.600 €, 61,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban 61m Novi Sad Telep Vršačka ulica IZGRADNJA Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vršačka Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 61m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa Tekst oglasa Oglasavamo prodaju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.350 €, 61,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Čair, prodaje se NOV 2.5 stan, 61.75m2, na sjajnoj lokaciji na 1. spratu od 3 u zgradi sa bešumnim liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika koji povezuje sve prostorije. Spoljašna termoizolacija biće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.500 €, 61,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063911, Novi Sad, Telep, 61 m2, trosoban, prvi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 462)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>