• GoHome Professional
do 190000 eura što manji 1.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura što manji 1.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji 1.sprat

  • Za upit "do 190000 eura što manji 1.sprat" pronađeno 5 269 nekretnina - prosečna cena 1.961 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • 2.sprat
    • parking
    • novogradnja
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji na Zlatibor. Stan se nalazi na samo 500 metara od centra, a istovremeno pruža mir i privatnost idealno za odmor, život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.800 €, 34,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u VRNJAČKOJ BANJI ( u blizini Vrnjačkih termi ),a reč je o takozvanim "pametnim zgradama ". Biće izgrađene četiri zgrade ( prizemlje, I sprat, II sprat i povučeni sprat ). Kvadrature stanova će biti od 34 kvm do 60 kvm, sa MULTI SPLIT SISTEMOM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 187.000 €, 35,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U Nebojšinoj ulici, pored Karađorđevog parka u blizini Hrama svetog Save, prodaje se nov dvosoban stan od 35m2 (uknjižen na 26m2) kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Površina prostora je maksimalno iskorišćena i savremeno dizajnirana, opremljena odgovarajućom tehnikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 166.000 €, 35,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade. Izuzetno svetao, tih i prijatan za život. Zbog nagiba terenasa gornje strane je kao prizemlje, pa stan ima i veliku baštu sa kućicom u njoj. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 166.000 €, 35,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan na prvom spratu uredno održavane zgrade, izuzetno svetao, tih i prijatan za život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje izlaz iz dnevnog boravka u prostranu, uređenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 35,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen,nov,1.5 soban stan na 1 spratu sa parking mestom. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe,kuhinje,kupatila ,terase i ostave. Zgrada je iz 2012 godine a grejanje je EG-na struju. U dvorištu zgrade ima parking mesto. U neposrednoj blizini je gradski prevoz kao i marketi (sunce,Maxi).....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 155.000 €, 35,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.470 €, 35,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan na samo par minuta udaljenosti od Futoške pijace, centra grada, autobuske i železničke stanice kao i drugih bitnih gradskih sadržaja. Odlična investicija kako i za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na prvom spratu od ukupno šest i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.170 €, 35,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar dvosoban stan+++Agencijka oznaka stana 1059369.Oglašavamo prodaju uknjiženog dvosobang stana na 1.spratu, terasa 5m2 nije ušla u kvadraturu stana .pogled na dvorište,renoviran,prodaje se sa nameštajem. Blizina centra 5 minuta. Blizina škole,pijace,gradskog prevoza i svega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.170 €, 35,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep manji dvosoban stan kod Dnevnika, na bulevaru Oslobođenja.Stan ukupne površine 40m2, poseduje dnevnu sobu, odvojenu kuhinju, manju spavaću sobu, kupatilo i terasu. Dvorišno je orijentisan i zaklonjen od buke, a nalazi se na prvom spratu..Prodaje se kompletno namešten. U.dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 132.900 €, 35,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja 35m2. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje i spavaće sobe. Terasa sa pogledom na dvorište, Komletno opremljen i namešten. Nalazi se na prvom spratu od sedam u zgradi sa liftom. Izolovan od bulevarske buke. Parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 1.5 stan na prvom spratu, novije stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, prostranog kupatila,dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, i terase. Bez ulaganja, ušuškan, u blizini svih potrebnih sadržaja. CG po utrošku(kalorimetri). Uknjižen na 35m2, koja je i grejna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.180 €, 35,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jednosobnog stana od 35m2 sa terasom i dodatnim pomoćnim objektom od 10m2 u dvorištu zgrade, idealno za život ili investiciju. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade (visoko prizemlje + 2 sprata + potkrovlje) u mirnom kraju Telepa, Novi Sad. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.000 €, 35,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129753, I/IV, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja -TELEP - odlican stan 35 m2, novija zgrada, I sprat, uknjizen. Terasa + pomocni objekat od 10 m2 koji se nalazi u dvoristu zgrade. Stan se prodaje kompletno namesten sa svom belom tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.000 €, 35,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129753, I/IV, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja -TELEP - odličan stan 35 m2, novija zgrada, I sprat, uknjizen. Terasa + pomoćni objekat od 10 m2 koji se nalazi u dvorištu zgrade. Stan se prodaje kompletno namesten sa svom belom tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 106.750 €, 35,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054428, NOVI SAD, GRBAVICA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 35 m2. Retka investiciona prilika! Oglašavamo na prodaju jednoiposoban stan, veličine 35 m2, pozicioniran na prvom spratu zgrade bez lifta. Dvorišno orjentisan, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan sadrži: - Hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Vidikovačkoj padini – svetao, odličnog rasporeda, namešten. Prodaje se funkcionalan i svetao stan na 1. spratu u zgradi sa ukupno 3 sprata, na mirnoj lokaciji na Vidikovačkoj padini. Stan je istočno orijentisan, pun dnevnog svetla, sa veoma lepim rasporedom prostorija. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.000 €, 35,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 35m2 ( a u priridi ima 42m2 ) na prvom spratu u novoj zgradi, koja se nalazi na odličnoj lokaciji na Adicama .Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom, komforna spavaća soba sa plakarom i francuskim ležajem, kupatilo kompletno opremljeno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.550 €, 35,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 83.082 €, 35,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetan kompleks apartmana u samom centru Divčibara. Kompleks poseduje 67 apartmana, na 7 nivoa. Dostupni su različiti tipovi apartmana jednosobni od 26do 39m2, dvosobni od 39do 54m2, dupleksi od 42m2 i studio od 24 do 35m2. Kompleks poseduje recepciju,video nadzor,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.768 €, 35,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

NOVI STAMBENI KOMPLEKS – VRNJAČKA BANJA Nepropustiva prilika za kupovinu stanova u izgradnji! Predstavljamo moderan stambeni kompleks od osam zgrada koji se gradi na mirnoj periferiji Vrnjačke Banje, ka putu za Goč – idealan spoj prirodnog okruženja, čistog vazduha i odlične povezanosti....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 35 m2, na prvom spratu. Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem. Na podu je parket, stolarija je....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 72.100 €, 35,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divčibare, Valjevo Prodaje se apartman u kompleksu DivčiNova. Nalazi se na 1 spratu. Postoji mogućnost i kupovine parking mesta 8.000e Cena apartmana 72.100e Za više informacija pozovite na 0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Klima.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u vikend naselju pored magistralnog puta. Apartman ima 35 m2, prostorije :predsoblje,dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu i terasu. Na idealnom prvom spratu. Posedujem i parking obezbedjen rampom. Uknjizen 1/1 na vlasnika. Papiri uredni. Cena 70000€ Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u naselju Jelena Anžujska na Zlatiboru. Uknjižena površina je 35m2, nalazi se na prvom spratu (od pet spratova). Po strukturi je jednoiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Objekat je nove, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.980 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na prvom spratu. Uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, terase, kupatila. Prodaje se kompletno namešten. Dvorišno je orijentisan. Ispred zgrade ima parking mesta za stanare. Postoji mogućnost kupovine stana putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 66.500 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 35m2, 1/2 Prodaje se stan površine 35m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je jednoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 66.500 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 35m², smešten na atraktivnoj lokaciji kod panoramskog točka, nedaleko od izvora Snežnik. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Jednosoban stan se prodaje sa nameštajem. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 57.000 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten jednoiposoban stan na prvom spratu zgrade u naselju Beli bagrem na Srebnom jezeru. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Kompletno namešten, inverter klima, podno grejanje, ugradni aparati u....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 35,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo izuzetno funkcionalan i odmah useljiv stan na prvom spratu, sa pripadajućim podrumom. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno namešten – sve što vidite ostaje, uključujući nameštaj i tehniku. Prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i prijatan ambijent....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 30.500 €, 35,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Odlična lokacija. U prilici smo ponuditi jednosoban stan površine 35 m2 koji se nalazi se u Prijepolju, ul.Stara Centrala br.24, na prvom spratu. Na odličnoj lokaciji, u centru Prijepolja, neposrednoj blizini:Doma kulture,O.Š."Vladimir Perić-Valter", OTP banke, Opštine Stan je....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 27.000 €, 35,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica površine 35m2, na placu 54 ari, od čega je 40 ari placa pod sadnicama sipurka, koji aktivno radja i bere se svake godine, a na ostalih 14 ari je vikendica sa sadnicama oraha. Vikendica se nalazi u selu Bobovište, pored same asfaltirane ulice. Nema priključak struje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 177.500 €, 36,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122918, I/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Na prodaju potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan od 35 m² u srcu Vračara, u Šumatovačkoj ulici. Ovo je prva prodaja, sve u stanu je potpuno novo i neuseljavano! Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 158.000 €, 36,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan na predivnoj lokaciji u Beogradu, odmah kod poznatog Lipovog Lada, Lion-Bulevar Kralja Aleksandra. Stan je jednosoban ali veoma funkcionalan, sa lepom terasom i pogledom. Nalazi se na 1. spratu od 5 u lepoj, novijoj zgradi, sa liftom. Uknjižen je 1/1, 33 m2+3 m2....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 155.500 € na 153.500 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 153.500 €, 36,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 158.500 €
01.03.2026 - 155.500 €
11.03.2026 - 153.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u naselju Fontana, prodaje se 1.5-soban stan površine 36 m²adapriran u 2.5 , smešten na 1. spratu od 5 u urednoj i održavanoj zgradi, okruženoj zelenilom. Stan je sređen i održavan, sa funkcionalnim rasporedom prostora. Ima izdvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 141.610 €, 36,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1006407 Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u širem centru Novog Sada, kod Socijalnog. Nalazi se na 1. spratu u novoj ekskluzivnoj zgradi koju je gradio renomirani investitor. Stan se prodaje sa garažnim mestom (daljinski klluč i video nadzor) u suterenu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljena, prostrana garsonjera, 36m2, na 1.spratu u zgradi sa liftom, na najtraženijoj lokaciji,, u blizini pešacke zone, na Podbari. Nameštaj je kvalitetan i radjen po meri, kuhinja je opremljena kvalitetnim uredjajima kao i oprema, sanitarije i keramika u kupatilu. Ugradjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj