• GoHome Professional
do 190000 eura što jeftiniji pogodan 60 m2 potkrov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura što jeftiniji pogodan 60 m2 potkrov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što jeftiniji pogodan 60 m2 potkrovlje

  • Za upit "do 190000 eura što jeftiniji pogodan 60 m2 potkrovlje" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.842 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 43.000 €, 61,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju u Milatovcu, u blizini manastira Grnčarice i sale Balkan, kuća prizemlje i potkrovlje, površine 61 m2, na placu površine 1087 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja, na placu je i pomoćni objekat, i zasađeno je voće. Pogodno za svakodnevni život, za odmor, može se koristiti....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura što jeftiniji pogodan 60 m2 potkrovlje'
150.000 €
150.000 €
140.000 €
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 127.000 €, 61,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije kuće čine prizemlje koje je sređeno i na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom i spavaća soba. Pored stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlican, sredjen, komforan stan od 60m2, dvorisno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, odrzavana, bez ikakvih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>