• GoHome Professional
do 190000 eura što jeftiniji barem 60 m2 Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura što jeftiniji barem 60 m2 Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što jeftiniji barem 60 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 190000 eura što jeftiniji barem 60 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 405 nekretnina - prosečna cena 1.612 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • dvorište
    • uknjižen
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 163.000 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog dvoiposobnog stana u kvalitetno zidanoj zgradi. Mirna lokacija sa puno zelenila i dosta parking mesta ispred zgrade. Stan je u stvarnosti 70M2 jer je adaptiran i zatvorena je terasa. Prodaje se komplet sa nameštajem, kao što vidite na slikama,....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 8.000 €, 1427,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa - Mezgraja(Mezgraja)Prodaja placa u Mezgraji površine 1427 m2, sve upisano u katastar kao njiva 1 klase, zemljište u građevinskom području. Struja, voda pored placa. Plac izlazi na dve ulice. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.000 €, 1233,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura što jeftiniji barem 60 m2 zadnjih 7 dana'
185.400 €
12.000 €
12.700 €
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.000 €, 1233,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 8.500 € na 9.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €, 923,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 8.500 €
13.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu. Ova lokacija predstavlja savršen spoj mira, prirode i blizine grada. Plac se odlikuje: odličnom pozicijom i pogledom mirnim okruženjem sa....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 13.000 €, 819,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac od 8.19 ari preko puta kanala u Kostolcu sa neuknjizenom garazom od oko 15m2 koja ima struju, vodu, i prikljucak za grejanje Garaza je idealna za čamac, pribor za pecanje, rostilj. .. Plac je duzine 99.5 metara a sirine 9m sa jedne i 8 m sa druge strane cena 17.000eur....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 14.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza. U neposrednoj blizi sela a dovoljno izdvojeno,mirna lokacija u blizini potoka,do makadamskog puta. Place je na blagoj kosini.U blizini Devojačkog kamena,penjačke stene.....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 15.000 €, 919,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na površine 919m².Plac ima front prema ulici od 36 metra i dubinu od 25 metara.U pitanju je građevinsko zemljište, sa mogućnošću priključka električne energije. Eb. Br. 5752 .

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 16.000 €, 588,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 5,88ari bez prikljucaka Varosko brdo - pored Cacalice POZAREVAC cena 16000eur vise info na 065 644 97 67 .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 17.000 €, 1050,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi voćnjak. Monofazna struja, plin, voda. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 17.900 €, 1775,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lepa parcela na vrhu brda na obroncima Kosmaja na svega nekoliko minuta od centra Sopota. Na parceli se nalazi i kvalitetno gradjena kuća sa odličnim temeljom. U kuću potrebno uložiti minimalnu sumu novca da bi bila spremna za korišćenje. Lakiranje i pospremanje. Uz minimalna....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, VINIK, 19.000 €, 1055,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu-Vinik(Pantelej)Prodaja placa u Nisu-Pantelej-Podvinik. Plac se sastoji od 3 pracele u blizini puta. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća površine 63m2 koja zahteva adaptaciju.Sastoji se od dve sobe koje su smeštene u glavnom stambenom objektu,kuhinja i kupatilo se nalaze u objektu u dvorištu.Poseduje septičku jamu, bušeni bunar ,trofazni priključak za struju,grejanje na čvrsto gorivo,( u ulici....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 20.000 €, 950,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Železnička plac/građevinsko zemljište, 9.50a, front prema ulici 36m U ponudi građevinsko zemljište površine 9.50a u Železničkoj ulici, u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 36m. Nedaleko od placa su priključci za vodu i struju. Uknjižen....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 20.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Despotovica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 24.000 €, 54,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća u selu Turekovac, na samo par kilometara od Leskovca.Kuća je 53m2 i nalazi se na placu od 13ari. Sastoji se od hodnika,k upatila, dnevne sobe sa kuhinjom i spavaće sobe. U dvorištu su pomoćni objekti (ostave,podrumi,nadstrešnice) na površini od 100 m2. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 27.000 €, 3200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu(Palilula)Prodaja placa u Nisu, iznad palilule, od asfalta 300 m , struja u placu. Gradsko gradjevinsko zemljiste.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 8000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Beogradu-Sremčica(Centar)Prodaje se plac u Sremčici 8 a 30000 evra. Vlasnik 1/1Plac se nalazi na dobroj lokaciji 400m od autobuske stanice autobusa 511 i 200m od največeg kraškog jezera u Šumadiji. Pored placa prolazi struja, voda, gradska kanalizacija i ulica je asfaltirana.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac za izgradnju kuće na dobroj lokaciji u Jagodini, u naselju Lipar. Plac je površine 30 a i predstavlja odličnu priliku za one koji traže zemljište za gradnju u mirnom delu grada. Lokacija je pogodna za budući porodični dom, uz dobru povezanost i praktičan pristup. Ako....

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.500 €, 1624,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa na Jelašničkom putu(Niška Banja)Prodaja placa na Jelašničkom putu površine 16,24 ara pored asfalta. Izlaz ka putu oko 8 metara a ostali deo placa ide u dubinu. .

 
 
 
  Plac, VELIKA PLANA, 30.846 €, 10282,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u Lozoviku kod V. Plane(Lozovik)Prodaja udela na zemljištu u Lozoviku kod V. Plane. Prodaju se 2/3 poljoprivrednog zemljišta što iznosi 10282kvm. Vlasnik upisan u katastar nepokretnosti. Cena 3Eura/kvm. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.....

 
 
 
  Plac, BANJA, 32.000 €, 723,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva(Niška Banja)Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva. Blizu kruznog toka.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 74,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 74m2 u ulici Vojvode Milenka na placu od 5,45ari struja,voda cena 35.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Senokos Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
  Plac, BANJA, 41.000 €, 1170,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Продајем плац у Нишкој Бањи(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji površine 1170kvm u blizini teniskih terena, upisan sa SVOJINOM, gradsko građevinsko zemljište. Namena-stanovanje, poslovanje, socijalno stanovanje.Stepen zauzetosti do 50%,stepen izgrađenosti do 1,2. Vredi pogledati!!!....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 13992,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Manić - Put za Kosmaj plac, 139.92ara, struja, voda. Na glavnom putu od Barajeva ka Kosmaju, u blizini mesta Manić, prodaje se plac u građevinsko-poljoprivrednoj zoni, sastavljen od dve parcele, ukupne površine 140ari. Lociran na predivnom proplanku, sa fantastičnim pogledom,....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 46.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U građevinskoj zoni imamo u ponudi 50 ari ravnog placa na oko 27 km od Slavije. Agencijska provizija 2% Put za Skadriče.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.980 €, 4798,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je parcela koja se nalazi u građevinskom području, okružena šumom 1. klase. Ova parcela nudi idealnu kombinaciju prirode i urbanog okruženja.Cena je 1000 eura po aru. Ukupna cena parcele iznosi eura 48000 eura.Parcela je pogodna za izgradnju stambenog objekta ili vikendice,....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće na prostranom placu od 20.89 ari u Lukićevu. Na placu se nalaze dve stambene kuće starije gradnje, manja kuća je 65 m2 a veća 98 m2. Grejanje na GAS. Stolarija drvena, po podovima keramika i lamiant. Struja trofazna. Obe kuće poseduju kolski ulaz i imaju par pomoćnih....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 404)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>