• GoHome Professional
do 190000 eura što jeftiniji 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • do 190000 eura što jeftiniji 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što jeftiniji 80 m2

  • Za upit "do 190000 eura što jeftiniji 80 m2" pronađeno 9 429 nekretnina - prosečna cena 1.823 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Fontana, 64.600 €, 76,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI !!! Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Fontane, kompletno renoviran i opremljen 2.5-soban stan. Nalazi se u urednoj i održavanoj zgradi, infrastruktura je idealna - u blizini škole, vrtića, snabdevanja i svih potrebnih sadržaja. Stan je dvostrano orijentisan, svetao....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 64.900 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen, trosoban komforan stan u lepoj zgradi od fasadne cigle na prvom spratu od četiri do koje se dolazi betonskom pešačkom stazom. Stan se nalazi na samo 3,4 minuta od autobuskog stajališta linije 106. Svetao i dvostran sa dve terase, etažnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 64.900 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

- Odličan stan sjajnog rasporeda - Dvostrano orijentisan - sunčan i svetao - Uz stan se dobija podrum i šuša - Mirno okruženje sa puno zelenila - Slobodan parking oko zgrade - Gradski prevoz - PROSTORIJE: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 65.000 €, 80,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikend kuća 80m plac 891m Popovica / Artiljevo Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Kvadratura: 80m2 Površina zemljišta: 891m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Starija gradnja Dodatne informacije Terasa Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 65.000 €, 78,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je kuća u Čortanovcima na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Dunav. Ova nekretnina se prostire na dva sprata i pruža savršen spoj komfora, prirode i luksuza. Detaljan opis: Lokacija: mirno naselje Čortanovci, poznato po prirodnoj lepoti i blizini Dunava. Površina:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Stan, APATIN, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru Apatina, na I spratu, prodaje se dvosoban stan površine 77m2, koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dnevne sobe, spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Prozori drveni, parket i ploćice po podu, grejanje na TA peći. Gradska voda i kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 76,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2024.,

www.heroldo.com

Prelepa kuca sa bazenom na četiri kilometra od grada. Radi se o starijem objektu koji je u dobrom stanju i poseduje dve spavace sobe, kuhinje, dnevnog boravka i kupatila. Odrađena je nova struja, grejanje je na peći za čvrsta goriva. Voda je bunarska, sengrup. Na jednom delu kuće....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 65.000 €, 80,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.heroldo.com

Stan ima odličan raspored. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta, dva hodnika koja su iskorišćena maksimalno i terase. Ima pripadajući podrum. Nalazi se u visokom prizemlju i idealan je za veću porodicu kojoj odgovara nijža spratnost.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se aktivno poljoprivredno domaćinstvo u s. Paligrace, dvadesetak kilometara od Niša, na putu za Sokobanju. Domaćinstvo se sastoji od kuće površine 75metara kvadratnih na placu površine 971metara kvadratnih u sklopu koga se nalaze i dva pomoćna objekta, 100 i 75 metara kvadratnih,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 65.000 €, 85,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na mirnoj lokaciji na Banstolu, ukupne površine oko 85 m² raspoređenih na tri nivoa, pogodna za adaptaciju i uređenje po želji kupca. Plac je površine 1.880 m², sa blagim nagibom, udaljena oko 200 m od glavnog puta, prilaz tucanik. Objekat ima obezbeđenu infrastrukturu:....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 86,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodični, trosoban stan od 86m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Odličan raspored, svetao, trostrano orijentisan! Stan ima dve velike sobe jedna sa izlazom na terasu, manju sobu, kuhinju sa izlazom na terasu, odvojenu trpezariju, kupatilo, zaseban toalet, široko....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 74,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u širem centru, na drugom spratu. U zgradi nema lift. Sastoji se iz predsoblja, kuhinje iz koje se izlazi na terasu, kupatila i dve spavaće sobe.Ima Cg, ostavu. Postoji mogućnost kupovine garaže. .

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 65.000 €, 74,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća, započeta kuća i lokali na pijaci (RIBARNICA). Kuća je u ulici Dejana Brankova 137 od 74m2 sa placem od 332m2, blizu centra, pijace, škole, autobuske stanice, u dvorištu je započeta kuća sa građevinskom dozvolom, projektom i placem od 621m2. Na pijaci ima dva lokala u dugoročnom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.000 € na 65.000 € dana 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 69.000 €
13.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da ponudimo kuću starije gradnje površine 87 m² , koja se nalazi u Aranđelovačkoj ulici u Prijepolje, u neposrednoj blizini Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije (MUP) i Republičkog geodetskog zavoda ( Služba za Katastar nepokretnosti). Kuća je funkcionalno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju poslovni prostor u centru grada u Batinskoj ulici. -Površina poslovnog prostora je 87 m2, poslovni prostor se nalazi u prizemlju u sklopu stambene zgrade. - U suterenu poslovnog prostora se nalazi dva sanitarna čvora, čajna kuhinja, kao i poslovni prostor od 63 m2, koji....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Fruška Gora, selo Jazak. Prodaje se kuća na izuzetno lepoj lokaciji, okružena zelenilom i predstavlja pravo mesto za život u skladu sa prirodom. Kuća poseduje prostranu dnevnu sobu , spavaću sobu, kuhinju, ostavu, kupatilo. Seoska kuća renovirana i useljiva bez većih ulaganja. Pored....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 73,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od mešanog materijala na placu površine 300 m2. U svom sastavu ima predsoblje u kojem je smešten dnevni boravak, zatim kupatilo, spavaća soba i kuhinja. U dvorištu postoji garaža površine 27 m2 i još jedna prostorija površine 23 m2 koja može biti letnja kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.600 €, 82,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, duplex na Grbavici. Nekretnina se izdaje kompletno nameštena i idealna je za porodično stanovanje. Neposredna blizina dve osnovne škole, srednje šole, supermarketa, restorana i kafića. Za više informacija nazovite našu agenciju i zakažite gledanje. Šifra 14400 Terasa,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 66.000 €, 80,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Žabalj -blizina centra, prodaje se četvorosobna prizemna kuća od 88/127m2, kompletno renovirana pre par godina, uknjižena 1/1 ( može kredit) Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina centra, vrtića,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 66.000 €, 81,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan na visokom prizemlju zgrade od 2 sprata bez lifta. Sastoji se od velikog ulaznog hodnika, tri sobe, kuhinje i kupatila sa kadom. Stan je opremljen sistemom video nadzora. Prozori su drveni, podovi su itisoni, a grejanje je na struju. Zamenjena je električna instalacija....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 66.000 €, 81,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novi grad, prodaje se trosoban stan u površini od 81kvm. Nalazi se na polu spratu od ukupno tri sprata u zgradi. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju i kupatilo. Prozori su drveni. Na podovima je brodski pod dok je u kuhinji keramika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN DUPLEKS SA DVE SPAVACE SOBE. USELJIV ODMAH. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan,odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,na 3 spratu bez lifta,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv,cena 850 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namesten trosoban 78m2 stan u centru u ulici Vuka Karadžičća u utbanoj vili, treći sprat bez lifta.Mirna lokacija pogodna za porodice ili studente.Cena 850e.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Odličan poslovni prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj veoma svetao poslovni prostor funkcionalnog rasporeda (u sve kancelarije se ulazi iz dugačkog hodnika) čine ukupno 4 kancelarije - jedna velika sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108897.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan na Novoj Detelinari, uz koji ide i parking mesto. Stan je useljiv od 1. oktobra. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije, ukoliko dovodite ljubimca, depozit je veći. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje u svrhe poslovnog prostora. Nov, nenamešten kancelarijski prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj nov i dodatno uređen prostor čine ukupno 4 kancelarije (jedna velika kancelarija koja je sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 66.700 €, 79,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove u prizemlju. -povrsine 79m2 -hodnik -kupatilo -velika dnevna i trpezarija -3 spavace sobe vlasnik 1/1 odmah useljiv Spanska keramika,izolacija je odradjena od kamene vune stanovi su odradjeni po evropskim standardima. Agencijska provizija je uracunata....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 66.950 €, 79,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u najlepšoj ulici u Novim Ledincima, plac je ravan, sa veoma lepim pogledom. Prizemlje kuće je u sirovom stanju, za kompletno ulaganje. Sprat je opremlje za život, sama kuća radjenja od kombinacije, crvene cigle i kamena, ispod toga je izolacija! Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 67.000 €, 80,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121011, 4.58a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Vikendica u kojoj možete živeti tokom cele godine. Kuća ima korisnih cca.80m2. Uknjižena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 76,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u prizemlju kuće površine 76 m2 koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Na podu je laminat, stolarija je drvena. Sama kuća je nedovršena, odrađena je spoljna izolacija ali je potrebno odraditi fasadu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-540 (od ukupno 541)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>