• GoHome Professional
do 190000 eura što jeftiniji 60 m2 interfon lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura što jeftiniji 60 m2 interfon lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što jeftiniji 60 m2 interfon lođa

  • Za upit "do 190000 eura što jeftiniji 60 m2 interfon lođa" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 2.647 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, za najam, stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, na Zvezdari, kod Liona Na 15 minuta od Vukovog spomenika, blizu Bulevara, ulice Vojislava Ilića, blizu Beo shoping centra, Cvetkove pijace itd. Odlično povezan sa svim delovima grada putem više linija gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Botanička bašta, Vojvode Dobrnjca; 65m2 (uknjiženo 59m2), 2.5, II/4, cg, klima, interfon, internet, kablovska; Kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade bez lifta (stepenište nije "naporno") u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i veoma....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura što jeftiniji 60 m2 interfon lođa'
82.000 €
179.000 €
66.000 €
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Dvosoban stan kod nadvožnjaka površine 55m2 + terasa i lođa. Na petom od devet spratova zgrade s liftom. CG, interfon. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 94.290 € na 97.328 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 97.328 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 88.203 €
22.02.2026 - 94.290 €
06.05.2026 - 97.328 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 60,83m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, sobe,kupatila i lođe. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC roletnom.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 108.000 €, 58,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na atraktivnoj lokaciji blizu Merkatora i Parka Sv. Save. Pogodan za porodično stanovanje i za izdavanje. Po strukturi je dvosoban, orijentisan jugozapadno, uknjižene površine 58m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Nalazi se na šestom spratu, u izuzetno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.500 €, 58,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara - Zvezdarska šuma 2.0, dupleks, uknjižen na 60m2 (lođa), 1/2, EG, telefon, interfon, KATV, internet, parking Izuzetno prijatan stan, specifičnog stila i ambijenta. Veliki dnevni boravak poseduje prozore celom dužinom, tako da stan ima obilje svetlosti. Prostor je sređen,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 133.000 €, 61,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, podno grejanje, pripadajući parking .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija, useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih naselja na opštini Voždovac, a i u celom Beogradu. Ulica Braće Jerković je jedna od centralnih ulica ovog naselja. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 62,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 64,36 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 921 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Stan se nalazi u Mirijevu, lokacija zgrade je dovoljno udaljena i zelenilom zaštićena od saobraćajnica, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje u ambijentu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 2.0-soban stan UKNJIŽEN na 57m2 u blizini pijace na Banjici. Stan se nalazi na devetom spratu (nije poslednji sprat) u održavanoj zgradi sa video nadzorom, interfonom i tri lifta. U stanu je cetralno grejanje i topla voda (račun za infostan oko 10000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 168.190 €, 61,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 61.16m2(lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska 2. 5, 62m2 (terasa+lođa 8m2), 11/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju svetao i funkcionalan, renoviran dvoiposoban stan, ukupne površine 62m2, 54m² stambenog prostora i 8 m² lođa+terasa. Stan se nalazi na XI spratu dobro....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 173.400 €, 61,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 61.93m2 ---------------------------------------------------------- 61.93m2 3.0, 4/4, EG, lift, lođa, garaža, interfon, telefon, novogradnja Sendvič zid, alu stolarija, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase. Garažna mesta 22.000 eur. Rok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 56m2 plus lođa 1. 5m2, 1/2, grejanje na struju, salonac, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Kao nastavak Ruzveltove ulice, od spomen parka “Oslobodioci Beograda”, ka Višnjičkoj, prostire se ulica Mije Kovačevića. Predstavlja granicu između opština Zvezdara i Palilula. Ova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 178.117 €, 64,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 64,77m2(lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 179.000 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Medak 3, lift, cg, topla voda, zgrada u parku i zelenilu .. / ul. Borivoja Stevanovića, zgrada iz 90-ih, crvene fas.cigle, uredan ulaz, interfon, lift, svetao, funkcionalan stan, pvc, stolarija, CG, daljinska topla voda, 2.0 adaptiran u 2.5, Lođa, spr. II/5, pripadajući podrum, blizina....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Medak 3, zgrada u parku i zelenilu, lift, cg, topla voda .. / ul. Borivoja Stevanovića, zgrada iz 90-ih, crvene fasadne cigle, uredan ulaz, interfon, lift, svetao, funkcionalan stan, pvc, stolarija, CG, daljinska topla voda, 2.0 adaptiran u 2.5, Lođa, spr. II/5, pripadajući podrum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 179.980 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u zgradi na Ceraku spratnosti Po+P+3+M. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine je 60m2 i nalazi se na prvom spratu. Rok završetka radova je mart 2027 godine. Stan se sastoji od kuhinjsko- trpezarijskog dela, dnevne sobe, dve spavaće sobe, hodnika ,kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 181.090 €, 65,85 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 65,85m2 (lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, PR/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 185.000 €, 61,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na Ceraku u zgradi od 23 stana spratnosti Po+P+3+M. Budući stan je na drugom od četiri sprata, površine 61m2 i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjsko- trpezarijskog dela, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i lođe. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 59m2 59m2, 2.5, 3/4, CG, terasa, parking, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran stan, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Immo centra, svetao, uknjižen na 53m2 korisne (unutrasnje) povrsine + terasa i lođa, ima 58m2 Stan je pogodan da se adaptira u dvoiposoban. Prostorije: dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, komforna spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Vojvode Stepe, renoviran, svetao, uknj .. / ul.Vojvode Stepe kod VERA, starija zgrada, uredan ulaz, interfon, video nadzor, dvostran, svetao, funkcionalan stan, renoviran, pvc stolarija, roletne, nova unutrašnja stolarija, hrast parket, nove elektro i vodovodne instalacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 195.717 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu od četiri. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom ,dnevne sobe i lođe. Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan. U izgradnji se....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3. 0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.000 € na 206.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 215.000 €
29.03.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Karađorđev Trg - 22.oktobra 2.0, 58m2(terasa 3m2), 5/6, CG, lift, parking, interfon Komforan, izuzetno svetao stan sa pogledom na dvorište, što mu daje dodatni mir u zgradi od crvene fasadne cigle. Zgrada se nalazi na prestiznoj lokaciji koja spaja Novi Beograd i Zemunski kej.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 206.500 €, 56,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2. 0, 56m2 (lođa 9m2), 2/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 206.570 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 56 m², smešten na 2. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 41, 207.917 €, 58,90 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1334 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan severozapadno orijentisan površine 58.9 m2 u savremenoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 34)

<< <1> >>