• GoHome Professional
do 190 m2 zadnjih 7 dana do 120000 eura što veći p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 zadnjih 7 dana do 120000 eura što veći p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 zadnjih 7 dana do 120000 eura što veći pala cena lift

  • Za upit "do 190 m2 zadnjih 7 dana do 120000 eura što veći pala cena lift" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 2.330 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • luksuzan
    • pogodan
    • 1.sprat
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Pere Čodanovića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 127.000 €
14.11.2025 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3. 0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 127.000 €
16.11.2025 - 123.000 €
10.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 zadnjih 7 dana do 120000 eura što veći pala cena lift'
115.000 €
109.000 €
125.500 €
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 62 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 58,44 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 119.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima odličan raspored sa posebnim prostorom za veš i sušenje, kompletno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kumodraska, 2.0 lokal, 49 m2, bez terase, PR od I sprata, ta, bez lifta, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 49 m2 (kao dva lokala od 16 m2 i 33 m2), parking mesto, starogradnja. U ponudi je poslovni prostor sa izlogom u Kumodraskoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 123.000 €
11.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU UKNJIŽEN NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA KARABURMI ! Kontakt: +381668091211 Cena: 114.400 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat 1/4 Površina: 45 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje i trpezarije; - komotne zastakljene....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 69.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 69.900 €, 45,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 75.000 €
29.06.2025 - 72.000 €
08.05.2026 - 69.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan uknjižen 1.5 stan na Zlatiboru, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, savremenog open space prostora sa dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na terasu, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe sa izlazom na sopstvenu terasu i kupatila. Grejanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 135.000 €
30.01.2026 - 130.000 €
22.04.2026 - 122.000 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odličnoj lokaciji – Sajmište, ulica Slobodana Bajića. Površina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta).Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BRUS, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 70.000 €
25.06.2025 - 67.000 €
10.09.2025 - 65.000 €
25.01.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se opremljen jednosoban apartman površine 42 m², smešten u apart-hotelu Foka SPA u Brzeću. Gondola Bela reka udaljena je 600 metara, pomoću koje ste za 12 minuta vožnje na vrhu Kopaonika. Detalji apartmana: Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 74.545 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 74.545 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 82.000 €
09.05.2026 - 74.545 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Zbog blizine centra, sve uređenije infrastrukture, bogat blizinom najbitnijih sadržaja, a još uvek sačuvanog mira, Margita postaje sve traženiji i poželjniji deo grada. Bez visokih zgrada i bučnih saobraćajnica, već je postala dom mnogih kako Pančevaca, tako i građana pridošlih iz....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 34,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 138.000 €
22.03.2026 - 133.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru Voždovca u ulici Ljuba Vučkovića. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, male ostave i terase. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Svetao je i orijentisan ka ulici kao što....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 82.000 € na 77.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.000 €, 33,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 77.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 89.000 € na 87.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 16,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Prespanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)

<< <1> >>