• GoHome Professional
do 190 m2 uknjižen opremljen pala cena što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 uknjižen opremljen pala cena što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 uknjižen opremljen pala cena što skuplji do 1500 eura/m2

  • Za upit "do 190 m2 uknjižen opremljen pala cena što skuplji do 1500 eura/m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 144.900 € na 141.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 141.900 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 144.900 €
16.04.2026 - 141.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.knez-nekretnine.com

SAMO U KNEZU! PRODAJE SE UKNJIŽEN DVOIPOSOBAN DELIMIČNO OPREMLJEN STAN U MANJOJ ZGRADI NOVIJE GRADNJE U MIRNOM OKRUŽENJU. STAN IMA VELIKU TERASU (31M2) I MOGUĆNOST PROŠIRENJA TJ.ADAPTACIJE U TROIPOSOBNU STRUKTURU. ZGRADA IMA OGRAĐEN SOPSTVENI PARKING PROSTOR. KOMPLETNA INFRASTRUKTURA....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.900 € na 141.900 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 141.900 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.04.2026 - 144.900 €
20.04.2026 - 141.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

SAMO U KNEZU! PRODAJE SE UKNJIŽEN DVOIPOSOBAN DELIMIČNO OPREMLJEN STAN U MANJOJ ZGRADI NOVIJE GRADNJE U MIRNOM OKRUŽENJU.STAN IMA VELIKU TERASU (31M2) I MOGUĆNOST PROŠIRENJA TJ.ADAPTACIJE U TROIPOSOBNU STRUKTURU. ZGRADA IMA OGRAĐEN SOPSTVENI PARKING PROSTOR. KOMPLETNA INFRASTRUKTURA....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 uknjižen opremljen pala cena što skuplji do 1500 eura/m2'
95.000 €
42.000 €
 
-4%

Promena cene sa 105.000 € na 101.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELA CRKVA, 101.000 €, 74,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 105.000 €
26.04.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban apartman, dupleks, opremljen i uknjižen.  U neposrednoj blizini Glavnog jezera, u najlepšem kompleksu sa privatnim bazenom. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>