• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje do 51000 eura što jeftiniji za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 prizemlje do 51000 eura što jeftiniji za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje do 51000 eura što jeftiniji zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje do 51000 eura što jeftiniji zadnjih 7 dana" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.335 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • parking
    • luksuzan
    • klima
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 46,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 46m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je za renoviranje, što predstavlja odličnu priliku da ga uredite po sopstvenim željama i potrebama. Zgrada je priključena na gasnu mrežu. Takođe, postoji mogućnost korišćenja dvorišta, što predstavlja....

 
 
 
  Garaža, ŠIMANOVCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1. 000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović 18 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Garaža, PEĆINCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1.000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 prizemlje do 51000 eura što jeftiniji zadnjih 7 dana'
53.200 €
42.000 €
44.999 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 34.900 €, 12,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Balkanska, pr/3, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-12m2 , ugovorna povr��ina-7.92m2, Lokal u Balkanskoj ulici, nalazi se u tr��nom centru u prizemlju. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.400 €, 19,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odmah useljiva garsonjera, uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi, dvorišno orijentisana , u mirnoj ulici Alberta Ajnštajna , a u blizini svih većih gradskih saobraćajnica.U blizini se nalazi i market, apoteka, autobusko stajalište, izlaz na auto put.Mesečni računi su jako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan lokal u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Vrlo komforne open space strukture i površine 45m 2. U vrlo prometnoj ulici sa nizom lokala različitih namena. Grejanje je centralno po utrošku. Poseduje....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice, blizu crkve Sv.Nikola, vrtića, BUS stajališta i trgovina. Odlična investicija za izdavanje. Sastoji se od manjeg ulaznog dela, višenamenske prostorije, manje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.200 €, 36,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je stan u izgradnji u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji u mirnom delu mesta. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 3 sprata, a ukupna površina stana iznosi 36,69 m². Lokacija je pogodna za miran boravak, a istovremeno je nedaleko od samog šetališta i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 54.000 €, 52,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Manja kuća u dva nivoa novije gradnje. Kvalitetno opremljena i zidana od fasadne cigle. U prizemlju: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo. Gornji nivo: spavaća soba do koje se dolazi unutrašnjim spiralnim stepenicama, sa izlazom na prostranu terasu. Uknjižena na 41m2, građevinske....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 54.000 €, 52,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>