• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje do 51000 eura što jeftiniji za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 prizemlje do 51000 eura što jeftiniji za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje do 51000 eura što jeftiniji zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje do 51000 eura što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.257 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, ŠIMANOVCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1. 000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović 18 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Garaža, PEĆINCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1.000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović .

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 22.000 €, 96,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara kuća i pomoćna zgrada od čerpića u centru sela, ispod asfaltnog puta parcela od 10 ari 39m2, sa kućom od 55m2, pomoćnom zgradom od 41m2 i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 prizemlje do 51000 eura što jeftiniji zadnjih 14 dana'
45.000 €
50.000 €
34.900 €
  Stan, SUBOTICA, 27.000 €, 18,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera površine 18m2, u prizemlju jednospratne zgrade.Sastoji se iz sobe, kuhinje i kupatila. Na podovima soba je parket, grejanje je na Ta peć, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom a prozori su pvc. Ev.Br. 325 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.400 €, 19,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odmah useljiva garsonjera, uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi, dvorišno orijentisana , u mirnoj ulici Alberta Ajnštajna , a u blizini svih većih gradskih saobraćajnica.U blizini se nalazi i market, apoteka, autobusko stajalište, izlaz na auto put.Mesečni računi su jako....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 49.500 € na 42.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 49.500 €
09.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična investiciona prilika – samostalna kućica kod SC Vračar. U ponudi je manji samostalni objekat površine 14 m², smešten u dvorištu u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za kupce koji traže projekat za renoviranje i prilagođavanje....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se svestran poslovni prostor površine 31,07 m², smješten u prizemlju modernog stambeno-poslovnog objekta. Lokal je idealan za investiciju ili spostvena investicija i dokumentacija je potpuno uredna. Ključne karakteristike prostora: Površina: 31,07 m² (pravougaon oblik, lako....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan lokal u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Vrlo komforne open space strukture i površine 45m 2. U vrlo prometnoj ulici sa nizom lokala različitih namena. Grejanje je centralno po utrošku. Poseduje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 46,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 46m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je za renoviranje, što predstavlja odličnu priliku da ga uredite po sopstvenim željama i potrebama. Zgrada je priključena na gasnu mrežu. Takođe, postoji mogućnost korišćenja dvorišta, što predstavlja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice, blizu crkve Sv.Nikola, vrtića, BUS stajališta i trgovina. Odlična investicija za izdavanje. Sastoji se od manjeg ulaznog dela, višenamenske prostorije, manje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.200 €, 36,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je stan u izgradnji u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji u mirnom delu mesta. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 3 sprata, a ukupna površina stana iznosi 36,69 m². Lokacija je pogodna za miran boravak, a istovremeno je nedaleko od samog šetališta i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.200 €, 37,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 54.000 €, 52,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Manja kuća u dva nivoa novije gradnje. Kvalitetno opremljena i zidana od fasadne cigle. U prizemlju: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo. Gornji nivo: spavaća soba do koje se dolazi unutrašnjim spiralnim stepenicama, sa izlazom na prostranu terasu. Uknjižena na 41m2, građevinske....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 54.000 €, 52,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

ID 1286 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. U prodaji je kompaktan i praktično organizovan stan od 29 m², uz dodatnih 10 m² dvorišnog prostora koji dolazi bez doplate. Smešten je u prizemlju moderno građenog objekta, na atraktivnoj poziciji tik....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>