• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što jeftiniji uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što jeftiniji uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što jeftiniji uknjižen do 1000 eura/m2

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što jeftiniji uknjižen do 1000 eura/m2" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 471 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 28000 eura
    • do 35000 eura (prosečna cena)
    • do 42000 eura
    • do 357 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BOJNIK, 16.000 €, 82,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donje Konjuvce kod Bojnika.. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 55m2, spratnosti su+vpr. Nalazi se na placu ukupne površine 606m2. U suterenu se nalaze ostava....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 19.000 €, 176,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan pomoćni ekonomski objekat, uknjižene površine 176m2, spratnosti su+pr,+t, na parceli od 2, 75ari. Nalazi se u selu Čečina u blizini reke Morave. Poseduje bunarsku vodu. Objekat je odlične čvrste gradnje, namenski izgrađen za čuvanje stoke i drugih domaćih životinja.....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena zgrada, prizemlje i potkrovlje, površine oko 100 m2. Od prostorija u prizemlju ima hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što jeftiniji uknjižen do 1000 eura/m2'
45.000 €
45.000 €
25.200 €
  Kuća, ŽITORAĐA, 23.000 €, 140,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa imanjem 8 parcela, (od toga jedna vinograd blizu kuće) ukupne površine 91,65 ari u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe. Kuća je površine u osnovi 70m2, spratnosti P+I ukupne površine 140m2, plac građevinsko zemljište 7,73 ari. Kuća je novije, kvalitetne gradnje.....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja. Manja, uknjižena, useljiva vikendica na većem placu od 37,51 ar, na granici sa šumom NP Fruška....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja. Manja, uknjizena, useljiva vikendica na vecem placu od 37,51 ar, na granici sa sumom NP Fruska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u centru Niša, u Tržno Poslovnom Centru Kalča, u prizemlju u blizini centralnog šetačkog dela Kalče, ukupne korisne površine 40m2, uknjižene 29m2 ( galerija oko 11m2). Pogodan za raznorazne uslužne delatnosti, advokatske kancelarije, predstavništva, kozmetičke salone....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 32.000 € na 30.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VALJEVO, 30.000 €, 84,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 32.000 €
01.04.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikend kuća na odličnoj lokaciji sa panoramskim pogledom na valjevske planine, u blizini nove brze saobraćajnice Valjevo-Lajkovac, na ravnoj parceli površine 7 ari. Udaljeno oko 100m od makadamskog puta. Zajednički bunar i septička jama sa susednom kućom, voda je uvedena u kuću. Priključena....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VALJEVO, 30.000 €, 85,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 35.000 €
30.03.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Vikend kuća na odličnoj lokaciji sa panoramskim pogledom na valjevske planine, u blizini nove brze saobraćajnice Valjevo-Lajkovac, na ravnoj parceli površine 26 ari, sa pomoćnim objektom. Udaljeno oko 100m od makadamskog puta. Na placu bunar sa vodom koja je uvedena u kuću. Priključena....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal površine 30m2 sa sanitarnim čvorom u prizemlju zgrade. Isključen sa sanitarnog grejanja (postoji mogućnost ponovnog priključenja). Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 33.000 €, 101,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.gsigma.rs

Opština Sečanj, selo Šurjan. Mirno selo u blizini reke Tamiš. Plaža peščana. Lovci, ribolovci, razni ljubitelji prirode su redovni posetioci ovog sela. Prodaje se kuća na placu od nepunih 17 ari. Objekat je uknjižen u osnovi 101 m2. Pomoćni objekti su ukupno 120 m2. Kuća ima dva ulaza.....

 
 
 
  Stan, SVRLJIG, 34.000 €, 44,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u samom centru Svrljiga, sa pogledom na ulicu. Stan je u visokom prizemlju, pogodan je za stanovanje, ali i za poslovni prostor. Uz stan sleduju i podrumske prostorije i garažno mesto u dvorištu zgrade. Stan se prodaje bez stvari. Grejanje je ta. Površina stana je....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 38.000 €, 88,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac u Lipnici kod Gruže, skretanje za Ljubić, udaljen oko tri kilometra od magistralnog puta Kragujevac Kraljevo, koji čine više parcela, koje su građevinsko, poljoprivredno i šumsko zemljište, a daju celinu od 18200 m2. Prilaz placu na kome je i kuća, novije gradnje i....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 39.000 €, 180,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km od centra Nisa. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata.U sastavu prizemlja je hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,manja soba....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 40.000 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno izolovani od buke u gradu. Kuca je u osnovi 130m2, ozidan je prizemni deo i stepenice za sprat. Kuca se nalazi na placu od 6 ara. Priključci....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.200 €, 99,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, garažom, ekonomskim dvorištem, voćnjakom i pomoćnim objektima u selu Ćićina kod Aleksinca. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju oko 1.400m od reke Južne Morave, kao i više bara prepunih ribom za uživanje u sportskom ribolovu. Od Bovanskog....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 55.000 € na 42.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ČAJETINA, 42.000 €, 69,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 80.000 €
08.04.2026 - 70.000 €
17.04.2026 - 55.000 €
29.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, Čajetina, 68.65m2, HITNA PRODAJA! ------------------------------------------------------------ 68.65m2, 3.0, pr/pk, čvrsta goriva, terasa, parking, uknjižen Znatno korigovana cena, hitna prodaja, mogućnost dogovora oko cene. Ukrovljena kuća, postavljena PVC stolarija sa....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog turizma, zbog blizine mnogih turističkih atrakcija, Svrljiških kotlova, Niševačke klisure, Timoka itd. Sastoji se od spratne kuće 120m2,....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća uknjižene površine u gabaritu, osnove 46 kvadrata. Na tri nivoa :pr+1+ptk, ukupne površine 100 kvadrata. Ima građevinsku i upotrebnu dozvolu. Struja je trofazna, gradska mreža,ima priključak za fiksnu telefoniju i voda je izvorska.Postoje tehničke mogućnosti za priključenje na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>