• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što jeftiniji po - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što jeftiniji po - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što jeftiniji pogodan

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što jeftiniji pogodan" pronađeno 55 nekretnina - prosečna cena 1.263 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 40000 eura (malo jeftiniji)
    • 45000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BATOČINA, 43.000 €, 61,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju u Milatovcu, u blizini manastira Grnčarice i sale Balkan, kuća prizemlje i potkrovlje, površine 61 m2, na placu površine 1087 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja, na placu je i pomoćni objekat, i zasađeno je voće. Pogodno za svakodnevni život, za odmor, može se koristiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 43.054 €, 26,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lokal u blizini Centra. Ulično je orjentisan u prometnoj ulici. Lokal je u dva nivoa u prizemlju nove zgrade. Nalazi se u blizini Riblje pijace i srednjih škola. Ukljnižen je. Pogodan za više namena i odlična investicija. Za više informacija pozovite!Ag. šifra 8000152Kontakt:....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.000 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u samom centru grada, na prometnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji. Poslovni prostor ima 23m² i nalazi se na visokom prizemlju, što ga čini lako dostupnim. Prostor je funkcionalan i pogodan za različite vrste delatnosti – kancelarije, uslužne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.000 €, 27,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1095163 - Cena je 44 000e + agencijska provizija 3%. Na prodaju garsonjera na Adicama. Nova gradnja, na prizemlju. Prodaje se sa kuhinjom i tehnikom. Postavljene su lepe rešetke na ulazna vrata i na prozor. Ulaz je sa ulice i ima svoje parking mesto. Knjiženo kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 27,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095163.. Na prodaju garsonjera na Adicama. Nova gradnja, na prizemlju, prodaje se sa kuhinjom i tehnikom. Postavljene su lepe rešetke na ulazna vrata i na prozor. Ulaz je sa ulice i ima svoje parking mesto. Knjiženo kao garaža. Pogodno za iznajmljivanje i za poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 44.400 €, 29,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor na Altini. Nalazi se u prizemlju kuće sa zasebnim ulazom. Poslovni prostor sadrži 75m2. Sastoji se iz velike prostorije od 42m2, ulaznog predsoblja, odvojene prostorije, toaleta, saune. Grejanje je na struju. Poseduje inverter klimu 18-cu.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Menjamo uknjižen 1/1 stan površine 22m2 u Viogorskoj ulici, uži centar Zlatibora (u opštinskoj dokumentaciji naša ulica se nalazi u tkz. ekstra zoni). . . prodaje se kompletno namešten, sve što vidite na fotkama. . . stan je u 100% funkcionalnom stanju sa odličnim rasporedom prostorija-bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 46.500 €, 93,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111025.Izdaje se prazan ulični lokal od 93 m2 u prizemlju, na glavnom putu na Klisi. Sastoji se od dve odvojene prostorije (68 m2 + 25 m2) i jednog toaleta. Ispred lokala dostupno je jedno parking mesto. Svi mesečni računi uračunati su u cenu zakupnine. Lokal je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 47.000 €, 37,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat P+1 sa 4 stana (2 u prizemlju,2 na spratu) u jednoj od mirnih ulica na Petrovaradinu, punoj zelenila, a uvučena od glavne magistralne ulice. Stan je u prizemlju, grejanje na gas, parking ispred kapije. Uknjižena nekretnina. Dosta dobro održavan, pogodan kako za život, tako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-55 (od ukupno 56)

<< <1 2> >>