• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje što veći do 52000 eura - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 190 m2 prizemlje što veći do 52000 eura - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje što veći do 52000 eura

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje što veći do 52000 eura" pronađeno 896 nekretnina - prosečna cena 1.049 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 829 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 46.350 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jendoiposoban stan na lepom mestu u Sremskoj Kamenici. Prizemlje sa posebnim ulazom. Pvc stolarija,klima. Grejanje na struju(jeftini računi). Cena za dogovor. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 53.650 €, 33,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2022.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na visokom prizemlju, visina prvog sprata. Mogućnost prepravke u jednoiposoban stan po želji kupca. Vrhunska oprema, šestokomorna pvc stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Lokacija ublizini osnovne i srednje škole, ublizini autobusko stajalište - odlično saobraćajno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 54.590 €, 33,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan na lepom mestu u Sremskoj Kamenici. Prizemlje sa posebnim ulazom. Pvc stolarija,klima. Grejanje na struju(jeftini računi). Cena za dogovor. Za više informacija pozovite agenta prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 54.600 €, 33,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor - lokal u prizemlju, površine 33m2, TC Zona I na Bulevaru Nemanjića. Lokal je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u prizemlju Tržnog Centra, pristupačan na oba ulaza (s prednje kao i sa zadnje strane). Pogodan je za poslovni prostor kao i sve vrste delatnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.063 €, 33,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007261.Prodaje se jednoiosoban stan (34.49m2), u prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Veoma visok kvalitet gradnje, keramika i podno grejanje kroz ceo stan. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji na Adicama koja je na samo par minuta šetnje od Dunava, autobuskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Mali Beograd, 55.420 €, 33,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054289, NOVI SAD, GARSONJERA, 32.60 m2. Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo stan -garaža, pozicioniran na prizemlju nove zgrade, renomiranog i pouzdanog investitora. Kvalitet gradnje i sa posebnom pažnjom birani materijali unutrašnjeg enterijera, ovog investitora izdvaja na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 56.080 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Brzo useljiv jednoiposoban stan u prizemlju manje nove zgrade,kniži se kao garaža a ulaz u stan je redovan( iz ulaza zgrade).Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu.,uredna dokumentacija.Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 56.080 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov jednoiposoban odmah useljiv stan na prizemlju manje nove zgrade, sa velikom pripadajućom velikom ograđenom dvorišnom terasom .Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu,uredna dokumentacija(knjiži se kao garaža)Podno grejanje na toplotne pumpe.Parking za stanare.U cenu je uračunata....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 23.100 €, 33,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan poslovni prostor u najlepsem delu Vracara, ugao Njegoseve i Kneginje Zorke. Stan se nalazi u visokom prizemlju odrzavane cetvorospratnice, sa interfonom i liftom. Sadrzi predsoblje, kupatilo, veliku prostoriju, cajnu kuhinju i manju prostoriju, koje se mogu veoma lepo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 60.000 € na 57.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 57.000 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 60.000 €
24.03.2026 - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054082 NOVI SAD TELEP GARSONJERA 33M2 Komforna garsonjera u blizini Bul. P. Pavla. Postoji mogućnost proširenja što se vidi na slikama.. Klasično prizemlje sa izlazom u dvorište zgrade. KONTAKT: Radmila Gavrić, director prodaje licenca br.2826, mob: 0637861274 . (Solis nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 57.000 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129832, PR/II, terasa, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera sa terasom u prizemlju zgrade. Grejanje na gas. Postoji mogucnost prosirenja odnosno da se dobije jos jedna prostorija. UKNJIZENA KAO STAN. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 60.000 € na 57.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 57.000 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 60.000 €
27.03.2026 - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129832, PR/II, terasa, uknjižen. Na prodaju odlična garsonjera sa terasom u prizemlju zgrade. Grejanje na gas. Postoji mogućnost proširenja odnosno da se dobije još jedna prostorija. UKNJIŽENA KAO STAN. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na Panteleju. Površine je 33m2, nalazi se u prizemlju. Grejanje je na struju. U dobrom je stanju, ne zahteva dodatna ulaganja. Sastoji se iz jedne prostorije i toaleta. Zbog svoje lokacije pogodan je za manju trgovinu ili kancelariju. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.630 €, 32,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Završetak radova drugi kvartal 2026. godine. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 46.090 €, 32,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, u novogradnji, na prizemlju dvospratnice. Za vise informacija pozvati nase agente. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 44.982 €, 32,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, projektovanoj po najvišim standardima savremene gradnje. Zgrada se nalazi na atraktivnoj lokaciji, na Raju, u mirnom delu naselja. Ono što ovu zgradu izdvaja jeste bazen namenjen isključivo stanarima, savršen za opuštanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 32,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053781 ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32M2 <span style="font-family: " arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">Na prodaju 1.5 stan na Adicama – odmah useljiv, namešten, sa parking mestom U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 56.000 €, 32,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Jednoiposoban stan 32 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se papirološki vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju, Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep stan na prizemlju kvalitetne i očuvane zgrade na Senjaku. Stan je po strukturi jednosoban i sastavljen je od antrea, sobe, kupatila i kuhinje. Takođe poseduje i ostavu (magacin) veličine 7m2, koja ne ulazi u kvadraturu stana. Ispred stana je pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.000 €, 31,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo na prodaju jednoiposoban stan u blizini setališta i Dunava , u naselju Adice,useljiv krajem septembra 2025.godine.Stan je 31m2,nalazi se u prizemlju , u funkciji je jednoiposobnog stana.Grejanje u objektu je podno na struju(toplotne pumpe).Za više informacija pozvati 064....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 51.000 €, 31,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem se lokal u prizemlju novije lepo održavane zgrade u naselju Brace Jerkovic, u ul.Rajacka na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja. Autobuska stajališta se nalaze u blizini lokala, dobro je povezan sa ostalim delovima grada. Lokal je pogodan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 31,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je garsonjera u izgradnji, smeštena u mirnom delu Banje, u zgradi koja se nalazi na samo 300m od pijace, i par minuta hoda od centra grada. Zgrada u kojoj se nalazi garsonjera, je izgrađena od visokokvalitetnih materijala, što garantuje trajnost i estetiku. Garsonjera se....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 50.000 €, 31,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u Durlanu, naselje Beverli Hils, u prizemlju stambene zgrade. Površine je 31m2, uknjižen sa privatnom svojinom. Gleda na glavnu ulicu, tako da je pogodan za sve vrste poslova.Moguća kupovina na kredit. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 49.450 €, 31,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u mirnom kraju na Novoj Detelinari. Garsonjera se nalazi u prizemlju i ulaz je iz dvorišta. Postoji mogućnost parkinga u dvoristu zgrade. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se svestran poslovni prostor površine 31,07 m², smješten u prizemlju modernog stambeno-poslovnog objekta. Lokal je idealan za investiciju ili spostvena investicija i dokumentacija je potpuno uredna. Ključne karakteristike prostora: Površina: 31,07 m² (pravougaon oblik, lako....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 52.000 € na 44.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, LESKOVAC, 44.500 €, 31,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 65.000 €
22.04.2026 - 52.000 €
29.04.2026 - 44.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA U PRIZEMLJU, POVRŠINE 31m2. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.618 €, 31,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji kod Slatine, idealni za miran život ili izdavanje. Objekat je trenutno u izgradnji, a završetak radova planiran je za kraj leta. Zgrada poseduje više tipova stanova sa različitim kvadraturama i rasporedima prostorija, kako bi zadovoljila različite potrebe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 41.200 €, 31,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan preko puta ŽIŠ-a. Stan ima 31m2, po strukturi je jednoiposoban, nalazi se na prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi u starijoj zgradi, građene punom ciglom. U vrlo pristojno, očuvanom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-491 (od ukupno 492)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>