• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje što veći do 43000 eura Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 prizemlje što veći do 43000 eura Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje što veći do 43000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje što veći do 43000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.244 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 40000 eura (malo jeftiniji)
    • 45000 eura (malo skuplji)
    • do 989 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • novogradnja
    • parking
    • 1.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOKO BANJA, 22.000 €, 96,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara kuća i pomoćna zgrada od čerpića u centru sela, ispod asfaltnog puta parcela od 10 ari 39m2, sa kućom od 55m2, pomoćnom zgradom od 41m2 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan lokal u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Vrlo komforne open space strukture i površine 45m 2. U vrlo prometnoj ulici sa nizom lokala različitih namena. Grejanje je centralno po utrošku. Poseduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se svestran poslovni prostor površine 31,07 m², smješten u prizemlju modernog stambeno-poslovnog objekta. Lokal je idealan za investiciju ili spostvena investicija i dokumentacija je potpuno uredna. Ključne karakteristike prostora: Površina: 31,07 m² (pravougaon oblik, lako....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 prizemlje što veći do 43000 eura zadnjih 14 dana'
45.000 €
45.000 €
42.000 €
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.400 €, 19,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odmah useljiva garsonjera, uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi, dvorišno orijentisana , u mirnoj ulici Alberta Ajnštajna , a u blizini svih većih gradskih saobraćajnica.U blizini se nalazi i market, apoteka, autobusko stajalište, izlaz na auto put.Mesečni računi su jako....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 27.000 €, 18,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera površine 18m2, u prizemlju jednospratne zgrade.Sastoji se iz sobe, kuhinje i kupatila. Na podovima soba je parket, grejanje je na Ta peć, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom a prozori su pvc. Ev.Br. 325 .

 
 
 
  Garaža, ŠIMANOVCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1.000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović Garaza, Pećinci - Šimanovci | Prodaja · 18m² · 15.000€.

 
 
 
  Garaža, PEĆINCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1.000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 49.500 € na 42.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 49.500 €
09.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična investiciona prilika – samostalna kućica kod SC Vračar. U ponudi je manji samostalni objekat površine 14 m², smešten u dvorištu u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za kupce koji traže projekat za renoviranje i prilagođavanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 34.900 €, 12,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Balkanska, pr/3, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-12m2 , ugovorna povr��ina-7.92m2, Lokal u Balkanskoj ulici, nalazi se u tr��nom centru u prizemlju. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>