• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje što veći do 37000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 190 m2 prizemlje što veći do 37000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje što veći do 37000 eura

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje što veći do 37000 eura" pronađeno 282 nekretnina - prosečna cena 696 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 35000 eura (malo jeftiniji)
    • 38000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • dvorište
    • kablovska
    • 2.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa terasom – Novi Beograd, Blok 22 U mirnom i uređenom delu Bloka 22, izdaje se prijatan stan na prizemlju zgrade sa atriumom. Stan je uredan, funkcionalan i prostran, površine koja omogućava udoban boravak za dugoročni zakup. Sastoji se od dnevne sobe povezane sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 70, 39.100 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U okviru Tržnog centra Piramida, na Novom Beogradu, nalazi se lokal koji čeka da postane deo nečije poslovne priče. Prostire se na dva nivoa i svojim rasporedom pruža fleksibilnost – bilo da zamišljate tihi kancelarijski prostor, prijatan kutak za salon ili funkcionalnu ordinaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Vračaru, u ulici Knjeginje Zorke. Stan je površine 45m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade od 4 sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je renoviran i potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor na Dedinju, opština Savski venac. Nalazi se u prizemlju luksuzne vile i površine je 45m2. Po strukturi se sastoji od dve kancelarije sa kuhinjom i toaletom. Mogućnost pregrade i izdvajanje i treće kancelarije. Odlična lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 45m², visoko prizemlje 🏢 U ponudi je dvosoban nenamešten stan površine 45m², koji se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u izuzetno traženom delu grada – u neposrednoj blizini SPENS-a. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličan izbor kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 stan na Vračaru, kod Južnog bulevara. Prizemlje sa izlazom na dvorište, kompletno namešten, etažno grejanje. Dnevna i spavaća soba. Mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu 100 €.. Agencijska provizija se placa u skladu sa opstim uslovima poslovanja. , Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na izuzetnoj lokaciji u Gradiću, idealan za raznovrsne namene. Površina lokala iznosi 45m2, ispred lokala postoji mogućnost postavljanja bašte za kafić. Lokalu je potrebno adaptiranje. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 100%. Za sve....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 36.500 €, 44,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena u tri nivoa.U prizemlju se nalazi kuhinja i prostor za sanitarni čvor,u prizemlju se nalazi soba i kupatilo u potkrovlju se nalazi soba.Podovi u kući su beton,stolarija drvena,vodovod je bušeni bunar,kanalizacija septička jama,struja trofazni priključak.U dvorištu....

 
 
 
  Apartman, BEZDAN, 37.500 €, 44,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VIKENDICA! Na prodaju je prelepa vikendica u Bezdanu, smeštena na izuzetnoj lokaciji na Baračkoj, prvi red do vode. Ova čvrsta i lepo održavana kuća ima ukupnu površinu od cca 120 m² sa terasom ,sastoji se od prizemlja i sprata. Na spratu se nalaze četiri sobe, dok je u prizemlju....

 
 
 
  Stan, SVRLJIG, 34.000 €, 44,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u samom centru Svrljiga, sa pogledom na ulicu. Stan je u visokom prizemlju, pogodan je za stanovanje, ali i za poslovni prostor. Uz stan sleduju i podrumske prostorije i garažno mesto u dvorištu zgrade. Stan se prodaje bez stvari. Grejanje je ta. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111095.Izdaje se izuzetno lep, nov, dvosoban stan u visokom prizemlju luksuzne zgrade u širem centru grada. Postoji mogućnost za izdavanje parking mesta po ceni od 80 evra. Stan je dvorišno orijentisan.Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Valentina Vodnika. Odličan, nov, namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, jedna spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan u blizini Železničke stanice, smešten na odličnoj lokaciji koja omogućava brz i lak pristup centru grada, gradskom prevozu, prodavnicama i svim potrebnim sadržajima. Stan je lepo opremljen, sa kvalitetnim nameštajem i dobro iskorišćenim prostorom. Smešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji, izdaje se kompletno namešten, moderan jednoiposoban stan sa obezbeđenom garažom. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade sa svega nekoliko stanara, u mirnom i urednom okruženju koje pruža osećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban renoviran, namešten stan na Čuburi. Dvostrano orjentisan gde je dnevna soba okrenuta ka ulici, visina prvog sprata, a spavaća soba ka dvorištu, visina prizemlje. Zgrada ima lepo dvorište u zelenilu. Grejanje je sa više mogucnosti i to Mitsubishi toplotna pumpa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude komforan, moderno namešten stan na odličnoj lokaciji – Čubura. Izdaje se potpuno namešten, svetao i funkcionalan stan u mirnoj ulici na Čuburi, u manjoj stambenoj zgradi sa četiri sprata. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Struktura stana: stan obuhvata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg Marije Trandafil. Neposredna blizina strogog centra grada, Matice srpske i škole. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan sa dve galerije. Ovaj lep stambeni prostor modernog enterijera odlikuju odlično iskorišćen prostor i funkcionalan raspored.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na Panteleju. Površine je 42m2 i nalazi se u prizemlju. Postoji mogućnost korišćenja platoa oko lokala, a zbog svoje strukture i lokacije prostor je pogodan za kafić. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje....

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 35.000 €, 40,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u kući, prizemlje sa delom dvorišta, 40 m2, cena 35.000 evra. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Dobracina, Prizemlje, Nenamešten, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u centru Niša, u Tržno Poslovnom Centru Kalča, u prizemlju u blizini centralnog šetačkog dela Kalče, ukupne korisne površine 40m2, uknjižene 29m2 ( galerija oko 11m2). Pogodan za raznorazne uslužne delatnosti, advokatske kancelarije, predstavništva, kozmetičke salone....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 27.500 €, 40,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

PRODAJE SE DEO KUĆE po vertikali, površine 40 m2, spratnosti Pr+1S, sa pripadajućim placem površine 374 m2. Kuća se nalazi u Prijepolju, ul.Zlatiborska 28, udaljena od magistralnog puta E763 oko 150 m. U prizemlju ima: predsoblje, hodnik, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo i ostava,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Dragoslava Popovića, 40 m2, dve prostorije, hodnik, kuhinja, kupatilo, ulaz sa ulice, . Centralno grejanje, internet.Pogodan za kancelarijski prostor, manju školu, ordinaciju. Agencijska provizija iznosi 50 % od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. 066-308-908 Dragoslava....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u centru grada, površine 40m2. Nalazi se u prizemlju na veoma prometnoj lokaciji. Grejanje je na struju. Pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje na visokom prizemlju u starogradnji, renoviran jednoiposoban stan, površine 40m2, odmah useljiv. Klima, centralno grejanje, mesečne režije u okviru 130e. Nalazi se u oazi mira u najvibrantnijem delu grada, u jednoj od najstarijih ulica Beograda, dubokog istorijskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na Grbavici. Razrađen posao na odličnoj lokaciji. Komplet namešten lokal. Prizemlje, Namešten.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten stan na prizemlju blizu Bulevara patrijarha Pavla. Sadrži mašinu za veš i mašinu za sušenje veša. Stan je u novoj zgradi koja je u potpunosti u dvorištu što garantuje tišinu. Zgrada ima interfon, video nadzor i sigurnosna vrata. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS NEKRETNINE - Izdajemo CARA DUŠANA - ULIČN LOKAL 40 m2 ul. Cara Dušana, izlog do ulice, lepo uređen, u dva nivoa, centralno grejanje, pogodan z arazne delatnosti, ODMAH USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CARA DUŠANA -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN NOV, JEDNOIPSOOBAN STAN BLIZU CENTRA , ULICA JOVANA CVIJĆA ( POZNATA PO ČUVENOM ĐORĐU BALAŠEVIĆU )ZGRADA STARA SVEGA 2 GODINE, U STANU SVE NOVO, NALAZI SE NA VISOKOM PRIZEMLJU UZ STAN IDE I PARKING MESTO U DVORIŠTU. EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Banatska, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dorćol, lokal u blizini Bajlonija , ulični lokal sa izlogom , površine 39 m2, izložbeni prostor 27 m2, kancelarija 9m2, kupatilo i galerija . Plafon visine 3,55 m2. Troslojno staklo sa zaštitom na svim prozorima i izlozima, spolja aluminijum, unutra PVC . Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan od 39m2, koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade na Podbari. Izuzetna lokacija, petnestak minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je odmah useljiv i potpuno namešten. Grejanje je na gas što omogućava ekonomičnu potrošnju i niske troškove....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 25.000 €, 38,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Vikend naselje Budžak, Kupusina. Prodaje se kompletna nameštena i opremljena vikendica površine 38m2, na placu od 2150m2, izgrađena 2000 - te godine. . U prizemlju je dnevni boravak i kuhinja, kupatilo, zatvorena terasa. U potkrovlju soba. Pečenjara pored objekta, šupa, radionica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, KULA, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvorišni stan u Sivcu u blizini centra. -Površina stana je 38m2, stan se nalazi u sklopu kuće u prizemlju. -Stan obuhvata dnevni boravak, kupatilo, kuhinju i spavaću sobu. -Grejanje je na struju. -Mogućnost kupovine sa stvarima uz dogovor. *ŠIFRA OGLASA: 284. *CENA ZA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo lep, funkcionalan i kompletno renoviran stan korisne površine 45m² koji se nalazi u neposrednoj blizini Kapija Vračara. Predstavlja idealan spoj urbanog života i privatnosti jer se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade, u mirnoj i tihoj ulici. Iz stana se direktno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109201.Izdaje se moderno namešten stan (37m2) na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 37.500 €, 35,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo manji stan u prizemlju kuće sa svojim ulazom i ograđenim dvorištem 12m2, Stan se nalazi u blizini čkole Čegar, sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i trpezarije, sobe i kupatila. Potrebno je renoviranje. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 27.500 €, 35,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal sa poslovnim prostorom u prizemlju od 21m2 sa magacinskim prostorom u podrumu od 14m2 , mokri čvor. Ispred lokala je parking prostor. Pogodan je za tihe delatnosti, zanatsku radnju, mini market. Poslovni prostor / Lokal, Sombor | Prodaja · 35m² · 27.500€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 283)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>