• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje što jeftiniji uknjižen do 3600 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 prizemlje što jeftiniji uknjižen do 3600 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje što jeftiniji uknjižen do 36000 eura

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje što jeftiniji uknjižen do 36000 eura" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 716 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 34000 eura (malo jeftiniji)
    • 37000 eura (malo skuplji)
    • do 527 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BOJNIK, 16.000 €, 82,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donje Konjuvce kod Bojnika.. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 55m2, spratnosti su+vpr. Nalazi se na placu ukupne površine 606m2. U suterenu se nalaze ostava....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 19.000 €, 176,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan pomoćni ekonomski objekat, uknjižene površine 176m2, spratnosti su+pr,+t, na parceli od 2, 75ari. Nalazi se u selu Čečina u blizini reke Morave. Poseduje bunarsku vodu. Objekat je odlične čvrste gradnje, namenski izgrađen za čuvanje stoke i drugih domaćih životinja.....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena zgrada, prizemlje i potkrovlje, površine oko 100 m2. Od prostorija u prizemlju ima hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 prizemlje što jeftiniji uknjižen do 36000 eura'
28.000 €
31.000 €
25.200 €
  Kuća, ŽITORAĐA, 23.000 €, 140,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa imanjem 8 parcela, (od toga jedna vinograd blizu kuće) ukupne površine 91,65 ari u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe. Kuća je površine u osnovi 70m2, spratnosti P+I ukupne površine 140m2, plac građevinsko zemljište 7,73 ari. Kuća je novije, kvalitetne gradnje.....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja. Manja, uknjižena, useljiva vikendica na većem placu od 37,51 ar, na granici sa šumom NP Fruška....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja. Manja, uknjizena, useljiva vikendica na vecem placu od 37,51 ar, na granici sa sumom NP Fruska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 32.000 € na 30.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VALJEVO, 30.000 €, 84,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 32.000 €
01.04.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Vikend kuća na odličnoj lokaciji sa panoramskim pogledom na valjevske planine, u blizini nove brze saobraćajnice Valjevo-Lajkovac, na ravnoj parceli površine 7 ari. Udaljeno oko 100m od makadamskog puta. Zajednički bunar i septička jama sa susednom kućom, voda je uvedena u kuću. Priključena....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VALJEVO, 30.000 €, 85,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 35.000 €
30.03.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Vikend kuća na odličnoj lokaciji sa panoramskim pogledom na valjevske planine, u blizini nove brze saobraćajnice Valjevo-Lajkovac, na ravnoj parceli površine 26 ari, sa pomoćnim objektom. Udaljeno oko 100m od makadamskog puta. Na placu bunar sa vodom koja je uvedena u kuću. Priključena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u centru Niša, u Tržno Poslovnom Centru Kalča, u prizemlju u blizini centralnog šetačkog dela Kalče, ukupne korisne površine 40m2, uknjižene 29m2 ( galerija oko 11m2). Pogodan za raznorazne uslužne delatnosti, advokatske kancelarije, predstavništva, kozmetičke salone....

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 33.000 €, 101,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.gsigma.rs

Opština Sečanj, selo Šurjan. Mirno selo u blizini reke Tamiš. Plaža peščana. Lovci, ribolovci, razni ljubitelji prirode su redovni posetioci ovog sela. Prodaje se kuća na placu od nepunih 17 ari. Objekat je uknjižen u osnovi 101 m2. Pomoćni objekti su ukupno 120 m2. Kuća ima dva ulaza.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal površine 30m2 sa sanitarnim čvorom u prizemlju zgrade. Isključen sa sanitarnog grejanja (postoji mogućnost ponovnog priključenja). Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, SVRLJIG, 34.000 €, 44,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u samom centru Svrljiga, sa pogledom na ulicu. Stan je u visokom prizemlju, pogodan je za stanovanje, ali i za poslovni prostor. Uz stan sleduju i podrumske prostorije i garažno mesto u dvorištu zgrade. Stan se prodaje bez stvari. Grejanje je ta. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal Mokranjceva kod okretnice. Lokal je u prizemlju zgrade, novogradnja, povrsine 28m2, Lokal je celina koja moze da se odvoji i na dve jedinice, grejanje je na struju. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi sa rentiranjem ili privede prostor svojoj nameni. Cena 35000....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 38.000 €, 29,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. Knjaževaćka - pijac, Starija gradnja, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 38.000 €, 25,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka lokala 8089766, cena nekretnine je 38.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar / Kej, 25 m2, prizemlje plus suteren. Lokal se sastoji iz dva nivoa. Nikad korišten. Dvorišni je lokal namenjen za mirne delatnostikancelarija, krojački salon, kozmetički salonStan....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 38.000 €, 19,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite mesto za pokretanje ili proširenje biznisa? Ovo je prava prilika za Vas! Na prodaju lokal površine 19m² u neposrednoj blizini centra Jagodine, na odličnoj lokaciji pogodnoj za razne vrste delatnosti – od salona, kancelarije, servisa do maloprodaje ili fast food-a. -Lokal se....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 38.000 €, 88,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac u Lipnici kod Gruže, skretanje za Ljubić, udaljen oko tri kilometra od magistralnog puta Kragujevac Kraljevo, koji čine više parcela, koje su građevinsko, poljoprivredno i šumsko zemljište, a daju celinu od 18200 m2. Prilaz placu na kome je i kuća, novije gradnje i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 38.500 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Po izuzetno korektnoj ceni prodajemo (vlasnici) ili menjamo uknjižen 1/1 stan površine 22m2 u Viogorskoj ulici, uži centar Zlatibora (u opštinskoj dokumentaciji naša ulica se nalazi u tkz. ekstra zoni ). . . prodaje se kompletno namešten , sve što vidite na fotkama. . . stan je u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 14,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102505. Cena stana 39.000eu +3% agencijske provizije. Garsonjera uknjižene površine 14m2, tri kvadrata pridodata stanu. Prizemlje u manjem stambenom objektu. Gasno grejanje. Ukniženo bez tereta. Kontakt 064/823-6 6-05 Prikaži broj , 427-088 Garsonjera,....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 39.000 €, 180,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km od centra Nisa. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata.U sastavu prizemlja je hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,manja soba....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 39.000 €, 26,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Iz upotrebne dozvole. - Kompletno namešten. - Prizemlje. - Blizina Kraljevih Čardaka. - Odlična lokacija. - Odvojena spavaća soba. - Grejanje na struju (norveški radijatori). - Topla preporuka! PROSTORIJE: ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>