• GoHome Professional
do 190 m2 parking podrum zadnjih 7 dana do 120000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 parking podrum zadnjih 7 dana do 120000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 parking podrum zadnjih 7 dana do 120000 eura

  • Za upit "do 190 m2 parking podrum zadnjih 7 dana do 120000 eura" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.927 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 parking podrum zadnjih 7 dana do 120000 eura'
115.000 €
115.000 €
121.000 €
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 45,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kisela Voda, npr/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-45m2 , ugovorna povr��ina-44.83m2, Prodaje se odli��an u��u��kan stan povr��ine 45m2 u ulici Kisela voda, u Mirijevu. Sme��ten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, parka i stanica gradskog saobra��aja. U blizini....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kralja Milutina Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 102.000 €, 120,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum. Kuća je polu renovirana, čvrsta gradnja. Urađena nova fasada i pvc stolarija. Grejanje na 3 klime i čvrsta goriva. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.000 €, 33,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101976 -CENA 74000 + 3% agencijska provizija . Uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju u prelepom okruženju punom zelenila. Sastoji se od kuhinje, ,jedne sobe, kupatila, predsoblja i pod krovom je prostor oko 20 m2 koji se može iskoristiti za proširenje stana.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 62.000 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

USELJIV, RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA! Tražite stan bez dodatnih troškova, na lokaciji gde vam je sve na dohvat ruke? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan u visokom prizemlju ✨ ONO ŠTO GA IZDVAJA: ✔ Kompletno renoviran – nove vodovodne i elektro instalacije ✔ Odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Podrum Pešterska Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano