• GoHome Professional
do 190 m2 parking podrum do 120000 eura što veći Z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 parking podrum do 120000 eura što veći Z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 parking podrum do 120000 eura što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 190 m2 parking podrum do 120000 eura što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.927 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 102.000 €, 120,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum. Kuća je polu renovirana, čvrsta gradnja. Urađena nova fasada i pvc stolarija. Grejanje na 3 klime i čvrsta goriva. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Djordja Beslina Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 parking podrum do 120000 eura što veći zadnjih 7 dana'
89.900 €
85.000 €
119.900 €
  Kuća, KOVIN, 56.000 €, 110,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kralja Petra I Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Podrum Pešterska Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 62.000 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

USELJIV, RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA! Tražite stan bez dodatnih troškova, na lokaciji gde vam je sve na dohvat ruke? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan u visokom prizemlju ✨ ONO ŠTO GA IZDVAJA: ✔ Kompletno renoviran – nove vodovodne i elektro instalacije ✔ Odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljuba Vu��kovi��a, 4/5, uknji��en-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Prodaje se stan u mirnom delu Vo��dovca, u ulici Ljuba Vu��kovi��a. Nalazi se na ��etvrtom spratu u dobro odr��avanoj zgradi bez lifta.Grejanje je na TA pe��,u dnevnoj sobi je ugra��en klima ure��aj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 45,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kisela Voda, npr/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-45m2 , ugovorna povr��ina-44.83m2, Prodaje se odli��an u��u��kan stan povr��ine 45m2 u ulici Kisela voda, u Mirijevu. Sme��ten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, parka i stanica gradskog saobra��aja. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kralja Milutina Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KUČEVO, 43.000 €, 41,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trg Veljka Dugo��evi��a, 1/4, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-41m2 , ugovorna povr��ina-35m2, U ponudi je opremljen, luks stan u centru Ku��eva. Na prvom spratu sa terasom, stan je renoviran, ura��ena je toplotna izolacija. Stan poseduje podrum. Ispred zgrade je javni parking. Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Parking Novogradnja Terasa Podrum Mijaila Radovica 8 Sprat: 1 Spratnost: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.000 €, 33,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101976 -CENA 74000 + 3% agencijska provizija . Uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju u prelepom okruženju punom zelenila. Sastoji se od kuhinje, ,jedne sobe, kupatila, predsoblja i pod krovom je prostor oko 20 m2 koji se može iskoristiti za proširenje stana.....