• GoHome Professional
do 190 m2 parking interfon do 370000 eura zadnjih - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 190 m2 parking interfon do 370000 eura zadnjih - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 parking interfon do 370000 eura zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "do 190 m2 parking interfon do 370000 eura zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 179 nekretnina - prosečna cena 3.062 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 285.000 €, 86,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 304.500 €, 84,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica, 3.0, 84 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, luks, uknjizen na 84 m2, parking mesto koje koristi samo ovaj stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Dragiše Brašovana Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1983 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 358.000 €, 80,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno komforan stan u luksuznoj zgradi vrlo kvalitetne gradnje. Stan čine open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa, ali se veoma lako adaptacijom može dobiti još jedna spavaća soba. Grejanje je podno. Uz stan se prodaje i garažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Šupljikca Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Arena, 278.900 €, 80,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen trosoban stan na prvom spratu kvalitetne osmospratne zgrade sa liftom, interfonom i video nadzorom. Grejna površina 68m2 + 12m2 terasa. Odlična lokacija bloka 28. Stan je kompletno lux renoviran, zvučno izilovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, centralni deo (kuhinja-trpezarija-dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 237.000 €, 80,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje zasebna garaža po ceni od 35.000 eur, kao i ostava 4m2 po ceni od 5000 eur. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odli��noj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogu��eno pomo��u toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je mogu��e kupiti i gara��no mesto, uz doplatu. Izra��ene cene su bez ura��unatog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 161.900 €, 79,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 5. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora, ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, a iz dnevne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 129.000 €, 79,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 7 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 259.000 € na 251.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 259.000 €
10.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milo��a Savkovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-76m2 , ugovorna povr��ina-76.00m2, Prodaje se odli��no pozicioniran, svetao duplex povr��ine 76m2 u ulici Milo��a Savkovi��a, na Zvezdari. Sme��ten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, vrti��a, ��kole, de��ijeg....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Igmanska Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 370.000 €, 75,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan u Wellportu, opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, veoma komforan i odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja , dve spavaće sobe, dva kupatila i prostrana terasa. Grejanje je centralno, po utrošku. Zgrada poseduje visok nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 371.850 €, 74,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su kori����eni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 74 m2, nalazi se na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,06 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 355.000 €, 72,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je zgrada u okviru projekta Beograd na vodi, zgrada Echo - interesantna, moderna zgrada srednje veličine u blizini škole, vrtića, mall-a, ali i rekonstruisanog Savskog parka. Sa jedne bočne strane zgrade je privatno uređeno dvorište za stanare zgrade sa puno zelenih površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 355.000 €, 72,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je zgrada u okviru projekta Beograd na vodi, zgrada Echo - interesantna, moderna zgrada srednje veli��ine u blizini ��kole, vrti��a, mall-a, ali i rekonstruisanog Savskog parka. Sa jedne bo��ne strane zgrade je privatno ure��eno dvori��te za stanare zgrade sa puno zelenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, iz otkupa, uknjizena zgrada, podrum, parking za stanare u dvoristu zgrade, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Nikolaja Hartviga Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 320.000 €, 69,99 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1394 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju je stan u Zemunu, Beograd, površine 69,99 m². Po strukturi je 2.5-soban i funkcionalno organizovan za udoban porodični život. Ulazni deo čini predsoblje, stan ima dečiju sobu sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Šumatovačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan povr��ine 69m2 u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji, na tre��em, povu��enom spratu. Stan je bli��e predstavljen na skicama i tabelarnom prikazu veli��ina prostorija. Grejanje ��e biti EG, podno. Zgrada ��e posedovati lift. U izra��enu cenu nije ura��unat pdv, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.000 €, 68,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, luks, uknjizen na 68 m2, parking mesto koje koristi samo ovaj stan, novogradnja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 249.000 €, 68,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Dragana Rakica Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2. 0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan dvosoban stan sa lepim pogledom. Stan je svetao i dvostrano orijentisan, što obezbeđuje dobru prirodnu osvetljenost tokom dana. Uz stan dolazi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 163.187 €, 66,88 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1392 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju trosoban stan površine 66,88 m² u Surčinu. Funkcionalan raspored obuhvata hodnik, kupatilo, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju,dve spavaće sobe i terasu što ovaj stan čini praktičnim za udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 66,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 66 m2, nalazi se na prvom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 180)

<< <1 2 3 4 5> >>