• GoHome Professional
do 190 m2 parking interfon do 350000 eura zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 parking interfon do 350000 eura zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 parking interfon do 350000 eura zadnjih 14 dana što manji porasla cena do 2000 eura/m2

  • Za upit "do 190 m2 parking interfon do 350000 eura zadnjih 14 dana što manji porasla cena do 2000 eura/m2" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.989 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 86.000 € na 93.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 86.000 €
28.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Novogradnja Terasa Interfon Vladimira Rolovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 117.950 € na 123.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.800 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.950 €
01.05.2026 - 123.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, a iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Orijentisan je istočno. Uz stan....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 117.950 € na 123.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.800 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 117.950 €
01.05.2026 - 123.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, a iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Uz stan ide i pripadajuća podrumska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 parking interfon do 350000 eura zadnjih 14 dana što manji porasla cena do 2000 eura/m2'
68.400 €
161.900 €
320.000 €
 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 111.400 €
09.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>