• GoHome Professional
do 190 m2 parket porasla cena oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 parket porasla cena oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 parket porasla cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 190 m2 parket porasla cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 810.000 € na 830.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 830.000 €, 193,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.07.2024 - 838.280 €
17.03.2025 - 890.000 €
20.06.2025 - 810.000 €
25.03.2026 - 830.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan šestosoban dupleks na petom i šestom spratu veoma kvalitetne i nove zgrade modernog i luksuznog izgleda na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića u blizini Autokomande sa odličnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se Ssastoji se od dva nivoa: 1. nivo ( 90,42m2....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
27.09.2024 - 665.000 €
15.11.2024 - 600.000 €
29.11.2024 - 650.000 €
03.01.2025 - 640.000 €
06.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6. 0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 605.715 € na 660.780 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 660.780 €, 184,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 605.715 €
27.03.2026 - 660.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1139 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Ova nekretnina smeštena je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u energetski efikasnoj....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 605.715 € na 660.780 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 660.780 €, 183,55 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 605.715 €
27.03.2026 - 660.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 463.500 € na 515.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 147,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2023 - 463.500 €
15.03.2026 - 515.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Neposredna blizina Subotičke ulice. Uknjižena, spratna kuća sa dvorištem i garažom. Ovaj stambeni prostor uknjižene površine 147m2 nalazi se na placu veličine 371m2 i sastoji se od tri etaže - podrum, visoko prizemlje i sprat. Podrum ove kuće je u sirovom stanju.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 492.119 € na 513.515 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 513.515 €, 135,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 469.325 €
05.04.2026 - 492.119 €
10.05.2026 - 513.515 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Novi Beograd – ekskluzivan 5.0 penthouse sa panoramskom terasom U ponudi je izuzetan penthouse u savremenoj novogradnji na Novom Beogradu, namenjen onima koji traže više – više prostora, više svetla i pogled koji se proteže preko celog Novog Beograda. Stan....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 480.000 € na 500.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 480.000 €
23.05.2025 - 500.000 €
18.06.2025 - 480.000 €
17.04.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe (podno grejanje), telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, podrum od 4 m2, parking....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 440.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 498.900 €
10.04.2026 - 440.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude, u samom srcu grada, na lokaciji koja se gotovo nikada ne pojavljuje u ponudi, izuzetno komforan i svetao porodični dupleks. Nekretnina namenjena kupcima koji traže prostor, privatnost i kvalitet bez kompromisa. Stan je koncipiran na dve etaže, sa jasno....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 434.544 € na 460.985 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.985 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 434.544 €
01.05.2026 - 460.985 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 parket porasla cena što skuplji (607)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>