• GoHome Professional
do 190 m2 pala cena do 33000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 pala cena do 33000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 pala cena do 33000 eura Najnovije

  • Za upit "do 190 m2 pala cena do 33000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 31000 eura (malo jeftiniji)
    • 34000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 35.000 € na 32.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 32.000 €, 94,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 35.000 €
15.02.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Struktura kuće: • dve komforne sobe • predsoblje • kuhinja sa trpezarijom • kupatilo Tehničke karakteristike: • monofazna struja • gradska voda • septička jama • uredna i legalna dokumentacija • uknjiženo Kuća se nalazi u mirnom delu sela, sa dovoljno prostora za dvorište, baštu ili....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 35.000 € na 32.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 32.000 €, 61,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 35.000 €
04.03.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja porodična kuća od mešanog matrijala na Radanovcu površine 61m2, na parceli od 451m2, gde se nalazi i pomoćni objekat u kome je smeštena kotlarnica za centralno grejanje na čvrsto gorivo. Sastoji se od tri sobe, kuhinje sa ostavom, trpezarije i kupatila. Prozori su....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 38.000 € na 32.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 32.000 €, 48,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 38.000 €
17.04.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dolja - dvosoban dvorišni stan površine 48m2 + šupa 17m2 u zajedničkom dvorištu sa još 2 stana na placu površine 5,5 ara. Renoviran, nove instalacije vode i trofazne struje, pvc stolarija, novo kupatilo, kanalizacija. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 35.000 € na 33.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 37.200 €
03.04.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SPUŠTENA CENA!!! Retko u ponudi, garsonjera od 30m2 na Selenči! Odlična ivesticija za izdavanje, idealna za jednu osobu ili par. Stan se nalazi na Prvomajskom bulevaru na VIII spratu zgrade sa liftom. Lepo održavana zgrada sa parkingom oko zgrade. Grejanje je gradsko centralno - energana.....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 40.000 € na 33.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 94,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 40.000 €
03.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam trosobnu kuću od 94m2 u Kljajićevu. Kuća se sastoji od tri sobe, kuhinje, kupatila, hodnika. Plac je pravilnog oblika, veličine od 597m2. U dvorištu se nalazi još jedan pomoćni objekat. Kupatilo renovirano, laminat na podu, nova klima, grejanje na termo peći. Poseduje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 35.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju garsonjera u Somboru, na Selenči, u blizini samoposluge, osnovne škole "Dositej Obradović". -Površina stana je 30 m2, stan se nalazi na 8. spratu. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom sa izlazom na terasu. -Grejanje je centralno na energanu. -Po podu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 35.000 € na 32.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 32.000 €, 65,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 35.000 €
03.04.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na samo 10 minuta od centra grada,u mirnom okruženju,prodaje se funkcionalan dvorišni stan od 65m2, na parcei od 205m2. Nalazi se u blizini škole,vrtića,prodavnice i svih neophodnih sadržaja za udoban život.Stan se sastoji od dve prostrane sobe,kuhinje,kupatila i ostave.Idealan je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 35.000 € na 32.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 32.000 €, 65,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 35.000 €
01.04.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jednosobnu kuću kod osnovne škole Ivo Lola Ribar. U pitanju je kuća koja se nalazi na placu od svega 205m2. Kuća poseduje kuhinju, trpezariju, sobu, kupatilo, ostavu. U dvorištu se nalazi i pomoćno objekat od 10m2. Zbog specifičnog oblika placa, kuća nema kolski....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 34.900 € na 31.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 31.900 €, 18,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 34.900 €
04.03.2026 - 31.900 €
22.03.2026 - 34.900 €
08.05.2026 - 31.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

HIT KAO INVESTICIONO ZLATO ZA ČUVANJE VREDNOSTI VAŠEG NOVCA JE OVA RETKA PONUDA GARAŽE U ZGRADI SA CENTRALNIM GREJANJEM. SA SOPSTVENIM ELEKTRIČNIM BROJILOM, VODOM, U NEPOSREDNOJ BLIZINI VRTIĆA, ŠKOLE, GRADSKOG PREVOZA UZ MALO TRUDA POGODNA JE I ZA POSLOVNI PROSTOR ILI STAN. GARAŽA....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 35.000 € na 31.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 31.000 €, 16,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 35.000 €
13.02.2026 - 31.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar, na svega 100m od centra grada prodaje se izuzetno lepo sređena garsonjera površine 16m² koja se nalazi na visokom prizemlju. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena, a ujedno poseduje terasu, klimu kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Garsonjera je pogodno za....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 pala cena do 33000 eura (162)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>