• GoHome Professional
do 190 m2 opremljen klima što veći do 220000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 opremljen klima što veći do 220000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 opremljen klima što veći do 220000 eura porasla cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 190 m2 opremljen klima što veći do 220000 eura porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.972 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 75.000 €
01.05.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja Novogradnja kompletno opremljen, u neposrednoj blizini akva parka. Stan od 42m2, na 1. spratu zgrade, jednoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Svaki stan kao i objekat je vrlo funkcionalan i moderan,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 84.000 € na 96.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 68.181 €
18.07.2025 - 78.000 €
10.12.2025 - 79.500 €
20.02.2026 - 84.000 €
29.04.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1046 -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti). - Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 opremljen klima što veći do 220000 eura porasla cena zadnjih 14 dana'
200.000 €
200.000 €
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>