• GoHome Professional
do 190 m2 opremljen do 31000 eura kablovska što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 opremljen do 31000 eura kablovska što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 opremljen do 31000 eura kablovska što manji

  • Za upit "do 190 m2 opremljen do 31000 eura kablovska što manji" pronađeno 100 nekretnina - prosečna cena 592 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 29000 eura (malo jeftiniji)
    • 32000 eura (malo skuplji)
    • do 580 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 opremljen do 31000 eura kablovska što manji'
17.400 €
18.000 €
15.000 €
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, KNJAŽEVAC, 27.000 €, 31,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan 2024. godine u dobro održavanoj zgradi u centru mesta Kalne, 28km od Babinog Zuba i 30km do skijališta na Staroj Planini. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem Forma Ideale i IKEA, kuhinja opremljena novim aparatima a električne i vodovodne instalacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 19.200 €, 32,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji u blizini svih dešavanja. Početak Cetinjske ulice bliže trgovačkoj školi. Stan je opremljen i slobodan od 10. jula. Sadrži: kupatilo, kuhinju, veliku dnevnu sobu koja služi i kao spavaća i prelepu terasu. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.250 €, 35,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan, idealan za život ili kao investicija. Nalazi se u mirnoj ulici u srcu Zemuna, na top lokaciji uz kej. U cenu uračunati svi troškovi (struja, voda, internet i tv) Minimum zakup: 6 meseci Funkcionalan raspored Blizina svih sadržaja Useljiv odmah –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov 1.5 stan na samom početku Telepa kod Lidl marketa. Stan je opremljen novom belom tehnikom, nameštajem i ostalim uredjajima. Stan je dvorišno orijentisan pa pruža dodatni mir. Za više informacija, možete nas kontaktirati na 066/8292-900 ili 065/8292-500, agencija za nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u samom centru Novog Sada, uz dodatnu pogodnost garažnog mesta u suterenu zgrade. Ovaj stan se nalazi u izuzetno očuvanoj zgradi koja ima oko 15 godina. Enterijer je potpuno obnovljen, a nameštaj je nov i prilagođen aktuelnim standardima. Renovirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan stan na samom početku Vladetine, orjentisan prema dvorištu, sređen, kompletno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz ulaznog predsoblja iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na Bulevaru Evrope – komfor i stil na odličnoj lokaciji Izdaje se moderno i luksuzno opremljen jednoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u kvalitetnoj novijoj zgradi, ima optimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Dorćol, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 38kvm u novoizgrađenom luksuznom kopleksu na Dorćolu. Mirna lokacija na samo par minuta od centra grada. U sastavu kompleksa postoji spa, teretana, uređeno dvorište sa raznim sadržajima, kao i pristup izolovanoj terasi sa klupama samo za stanare. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetan i funkcionalan stan, luksuzno sređen i opremljen po najvisim standardima. U lepoj staroj zgradi sa debelim zidovima, na predivnoj lokaciji. Male rezije. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV STAN RENOVIRANO FUL OPREMLJENO BICE BRACNI LEZAJ U SPAVACOJ SOBI IDEALNO KO ZELI DA RADI IZ STANA KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 REGISTAR POSREDNIKA 187 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Novog Dorćola, Silosa, šetališta 25. maj. Novogradnja, prvo useljenje. Kompletno opremljen nameštajem, uređajima, posuđem, posteljinom, sve što je potrebno za ugodan život. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep ušuškan stan u održavanoj predratnoj zgradi. Stan je kompletno opremljen, za udoban život za 1-2 osobe. Poseduje i lepu terasu na kojoj možete uživati u trenucima odmora. Uredno stepenište zgrade sa mnogo lepih detalja. Kopletno režijski trpškovi iznose 80eur. 0604398024 Nebojša....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen stan na Grbavici,jednoiposoban 40m2.Pet-friendly.STAN POSEDUJE SVOJE PARKING MESTO u dvoristu zgrade.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan Dvosoban neuseljavan stan na Somborskom Bulevaru u extra kvalitetnoj novogradnji Nalazi se na početku Somborskog Bulevara i odlično je povezan sa Limanima, Cara Dušana, Bulevarom Evrope kao i ostalim delovima grada Stan će biti opremljen Kuhinjom Useljiv je Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u blizini kruznog toka kod Limana nalazi se ovaj prefinjen i sa ukusom opremljen stan. Namestaj i oprema su kvalitetni i sa posebnom paznjom birano. Odlicna lokacija u blizini gratskog prevoza, marketa, restorana. Stan za svaku preporuku. Sve informacije na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 40 m2 u ulici Gundulićev venac. Stan je opremljen, odmah useljiv. Depozit je obavezan. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.520 €, 41,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u Vojvode Stepe, u blizini Autokomande Stan je jednoiposoban kvadrature 41m2 Struktura stana - dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe (sa garderoberom u koji se ulazi - walk in closet), kupatila i terase Stan se nalazi u novoj, luksuznoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Nov, neuseljavan jednoiposoban stan sa rezervisanim parking mestom u dvorištu zgrade. Ovaj moderno opremljen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i terasa. Internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Grbavica, Novi Sad - stan od 41m2 kompletno namešten - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, odvojena spavaća i terasa - stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom (sudomašina, veš mašina, klima, tv), prirodna ventilacija u kupatilu i kuhinji - smešten u mirnom porodičnom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Nov, kompletno namešten, veoma svetao jednoiposoban stan u blizini Bulevara cara Lazara i ulice Cara Dušana. Ovaj lep i moderno opremljen stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.5 stan u Njegosevoj ulici na Vracaru, kod Kalenic pijace. Stan je kompletno renoviran, i u potpunosti namesten i opremljen. Ima dve klime, dve lodje, jednu zastakljenu ka dvoristu i jednu veliku ka ulici. Useljiv je najkasnije do 01.10. Agencijska provizija 50% od prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na najlepšem mestu u Učiteljskom naselju, u neposrednoj blizini Beo Shopping mall-a i Aviva, sve u stanu novo, kvalitetno i najvaźnije, izabrano s merom i ukusom, ukoliko zaista želite da se brzo uselite bez ikakvih dodatnih briga. Zgrada izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, potpuno opremljen stan na top lokaciji. Ugao Kosančić Ivana i Devet Jugovića. Grejanje na gas, plaća se samo u zimskoj sezoni. Useljiv odmah. Nije pet friendly. Potreban depozit, Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Evrope, Novi Sad - 1.5 stan od 44m2 sa garažnim parking mestom - dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je kompletno opremljen i namešten (klima,tv,sudomašina..) - uz stan ide i garažno mesto u suterenu zgrade - useljivo odmah Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno opremljen Lux stan u novoj zgradi sa svim el aparatima (mašina za pranje i sušenje veša, mašina za sudje, televizor x 2, frižider, mikrotalasna, pečnica, ploča za kuhanje, usisivač,.). Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Valentina Vodnika. Nov, neuseljavan, kompletno, apartmanski namešten dvosoban stan nadomak strogog centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja opremljena posuđem i escajgom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan 44m² – Bulevar Evrope, Novi Sad Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 44m², smešten na drugom spratu novije zgrade renomiranog investitora, sa liftom i dvorišnom orijentacijom koja pruža mir i privatnost. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 100)

<< <1 2 3> >>