• GoHome Professional
do 190 m2 opremljen 4.sprat do 3100 eura/m2 najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 opremljen 4.sprat do 3100 eura/m2 najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 opremljen 4.sprat do 3100 eura/m2 najnovije

  • Za upit "do 190 m2 opremljen 4.sprat do 3100 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 441.300 €, 147,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna novogradnja,premijum kvaliteta na Banovom brdu,u kojoj vam prezentujemo moderan stan površine 147,10m2,Stan se nalazi na četvrtom spratu ove impresivne zgrade i budućim stanarima nudi niz pogodnosti.Po strukturi je četvorosoban.Savršeno organizovan i opremljen, zadovoljiće....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 318.000 €, 106,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan koji se nalazi na 4. spratu,od ukupno 5.spratova u stambenom objektu u izgradnji, između ulica Lazara Kujunčića i Karpoševe ulice na Banovom brdu,površine 106.50m2.Po strukturi je četvorosoban i poseduje:hodnik,dnevni boravak,trpezariju,kuhinju,tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, šarm Beograda, odličan 65m2 Stan se nalazi u jednoj od prestižnih ulica za život u centru Dušanovca. Zgrada je od fasadne cigle, uredna sa liftom i centralnim grejanjem. Infrastruktura je savršena, a udaljenost od Centra grada je 10 minuta. Stan se nalazi na četvrtom spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 89.700 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054380 NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , GARSONJERA STAN, 29 m² Iz ponude izdvajamo odličnu garsonjeru stan od 29 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, odličan raspored stana. Soba je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog oblika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, komforan dvosoban stan u srcu Nove Detelinare na četvrtom spratu. Prodaje se kompletno opremljen sa svim stvarima i elektro-uređajima pa prilikom kupovine treba da unesete samo Vaše lične stvari jer je stan bez ulaganja. Dvorišno je orijentisan, sklonjen od buke. U dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 47,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetan dvosoban stan površine 47 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom, u centralnom delu Nove Detelinare. Stan se izdvaja modernim dizajnom, kvalitetnim materijalima i pažljivo biranim detaljima, te se prodaje kompletno namešten, spreman za useljenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.250 €, 59,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007471.Prodaje se prelep, moderno opremljen dvosoban stan (59m2) na 4. spratu nove zgrade kod Socijalnog, u mirnoj ulici nadomak Bulevara kralja Petra I. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 197.970 €, 65,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 151.830 €, 50,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 124.170 €, 41,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 opremljen 4.sprat do 3100 eura/m2 (224)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.