• GoHome Professional
do 190 m2 novogradnja zadnjih 14 dana do 1200 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 novogradnja zadnjih 14 dana do 1200 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 novogradnja zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2

  • Za upit "do 190 m2 novogradnja zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.040 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • pogodan
    • parking
    • opremljen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.000 €, 78,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u novogradnji u blizini Doma zdravlja Zvezdara. Lokal je na dva nivoa, u donji nivo se silazi kružnim stepeništem. Grejanje je podno. PROSTORIJE: dve kancelarije, ostava, toalet i terasa. Uz lokal se dobija i parking mesto. Cena je sa PDV-om. Agencijsk nadoknada iznosi 2%. .....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 132.000 €, 130,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za perfekcioniste Donji nivo: prostrana dnevna soba u open space konceptu, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa tuš kabinom i velika terasa za uživanje u zalascima sunca. Gornji nivo: veliko predsoblje sa prostorom za walk-in garderober, dve spavaće sobe i radna/manja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 novogradnja zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2'
73.400 €
73.400 €
150.000 €
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu beogradske opštine Mladenovac, u naselju Panjevac, u prilici smo da Vam ponudimo funkcionalnu, petosobnu kuću ( prizemlje + sprat), sa garažom , na placu od 3a. U pitanju je luksuzna novogradnja ,rađena po konceptu nekoliko stambenih objekata u nizu ( Townhouse).....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu u ulici Cara Lazara, blizu centra grada, ali u mirnom okruženju. Kuća se nalazi u unutrašnjem delu dvorišta, građena je od mešanog materijala i ima 55 m². Sastoji se od ulaza, kupatila, kuhinje sa dnevnom sobom i jedne spavaće sobe sa manjom....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nameštena garsonjera u širem centru Zrenjanina (Miletićeva ulica) površine 29 m2. Garsonjera se sastoji od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, jedne sobe i kupatila. Grejanje na struju, stolarija drvena, po podovima laminat i keramika. Uknjižen 1/1. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan, nisko prizemlje koje nije ukopano. Stan je svetao pogodan za poslovni prostor. Blizina linija gradskog prevoza, škole obdaništa, prodavnica. Agencijska provizija 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 70 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 52.000 €, 46,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan, u izvornom stanju, u zgradi starije gradnje. Svetao, ušuškan, sa funkcionalnim rasporedom. Ima terasu i podrum. Nakon i najmanjeg ulaganja dobiće se na kvalitetu i ceni, jer se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini prevoza. Hitna prodaja. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 66.000 €, 60,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran stan u Aleksandrovu, sa 2 zasebne sobe. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 60 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 39.000 €, 42,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban izetažiran stan sa limenom garažom u ogromnom dvorištu gde ste Vi jedini gazda sa pripadajućim podrumom , tavanom i terasom . Jedan je vlasnik i stan ima urednu dokumentaciju . Oglas za: Prodaju Grejanje: kaljeva pec Kvadratura: 42 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: novogradnja.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća površine 56m2 u selu Staro Lanište. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i predsoblje. Urađena fasada, gradska voda, gas, struja, karatavan, nov krov, garaža, pomocni objekti. Na placu su mlade voćke koje radjaju, plac je ograđen. Za više informacija....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. .

 
 
 
  Stan, APATIN, 37.000 €, 44,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nedaleko od centra Apatina se prodaje potpuno nov dvorišni stan od 44m2. Kuća je čvrste gradnje, po podu je nov laminat i pločice. Stan čine predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa opremljenom kuhinjom, velika i svetla soba. Grejanje je na TA peć, klimu i električno podno grejanje....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan, svetao, renoviran, dvostrano orijentisan, u starijoj održavanoj zgradi okruženoj zelenilom. Blizu okretnice autobusa 101 i kompletne infrastrukture. Za stan postoji uredna dokumentacija za overu kod notara, za sada samo keš kupci. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 18.000 €, 14,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sva parking mesta su na nivou -1 Pristupa se rampom sa rolo vratima Kvalitetna novogradnja sa video nadzorom U ponudi je 5 garažnih mesta sa rasponom cene od 18.000 do 25.000eura. Agencijska nadoknada iznosi 1.000e . .