• GoHome Professional
do 190 m2 novogradnja što skuplji parking zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 novogradnja što skuplji parking zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 novogradnja što skuplji parking zadnjih 7 dana do 130000 eura do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 190 m2 novogradnja što skuplji parking zadnjih 7 dana do 130000 eura do 2200 eura/m2" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 2.099 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.470 €, 71,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102582, cena nekretnine 138,450eu + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Adice, troiposoban, 71m2, prvi sprat. Nov, neuseljavan stan na početku Adica. U ceni parking mesto ispred zgrade. Uknjižena nekretnina, bez tereta i zabeležbi, mogućnost kupovine putem....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 novogradnja što skuplji parking zadnjih 7 dana do 130000 eura do 2200 eura/m2'
112.555 €
78.000 €
117.000 €
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 127.200 €, 53,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, VINIK, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

prodaja stanova u novogradnji-Pantelej(Pantelej)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Pantelej.Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti.Cena sa uracunatim pdv-ommogucnos kupovine parking mesta 5800 eZa....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 116.850 €, 57,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 57m2 na III spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 117.000 €
08.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.400 €, 46,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata dve prostrane spavaće sobe, svetao dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu. Objekat se gradi po savremenim standardima energetske....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 104.000 €, 45,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jna, 6/6, eg-Stvarna povr��ina-45m2, ugovorna povr��ina-45m2, Novogradnja, dvostrano orjentisan, funkcionalan. Moderno opremljen, kompletno name��ten. Blizu ��kole, vrti��a, marketa, u centru Bor��e. Stan ima 2 spava��e sobe, maksimalno iskori����ena kvadratura, velika terasa sa pogledom....

 
 
 
  Stan, VINIK, 96.260 €, 51,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U potrazi ste za novogradnjom u naselju koje polako postaje novi centar Niša, ovo je ponuda na koju treba obratiti pažnju. Prodaje se nov jednoiposoban stan u Panteleju. Stan je površine 50,66 i nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen 2.0 stan, površine 43m2 + terasa, bez dodatnih ulaganja u urbanom i infrastrukturno razvijenom naselju Plavi Horizonti. Stan je u odličnom stanju, namešten Gradska kanalizacija, parking prostor ispred zgrade Uredna dokumentacija, uknjižen Grejanje pomoću norveških....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.820 €, 45,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sur��inska, 1/4, nr,-Stvarna povr��ina-45m2 , ugovorna povr��ina-45.46m2, Novogradnja useljiva u maju mesecu 2026. godine. Vrhunski ura��ena izolacija, 10-ka stiropor, stolarija, pvc ��estokomorna, duplo staklo, nema��ki profili, italijanska keramika prva klasa, tarket, modularne....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.867 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 74.210 €, 36,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 36,20m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na v spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 71.960 €, 35,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 35,10m2 nalazi se na II spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2. Kvadratura: 38,35m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom Spavace sobe Kupatila Karakteristike: -tarket i keramika....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 64.600 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Igora Vasiljeva Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Parking Novogradnja Terasa Podrum Mijaila Radovica 8 Sprat: 1 Spratnost: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ledine, novogradnja U prilici smo da vam ponudimo stan u kvalitetnoj novogradnji - odlična lokacija na Ledinama, blizu glavne saobraćajnice, autobusa, prodavnica.. Zgrada ima lift; podno grejanje u stanovima° Useljivo. U postupku je ozakonjenja. Nije moguća kupovina iz kredita. Obezbedjen....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 30)

<< <1> >>