• GoHome Professional
do 190 m2 namešten 2.sprat do 44000 eura što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 190 m2 namešten 2.sprat do 44000 eura što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 namešten 2.sprat do 44000 eura što veći

  • Za upit "do 190 m2 namešten 2.sprat do 44000 eura što veći" pronađeno 48 nekretnina - prosečna cena 603 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 41000 eura (malo jeftiniji)
    • 46000 eura (malo skuplji)
    • do 580 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 DETELINARA ul.Orlovića Pavla, jednoiposoban namešten stan, 2 sprat od 5, terasa, cg, veš mašina, mašina za pranje suđa, tv, klima, USELJIV – NOV - NEUSELJAVAN CENA mesečno 500 Evra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 19.800 €, 36,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104641. Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (40 m2), na drugom spratu u zgradi sa liftom, na Grbavici. Stan poseduje svoje parking mesto koje je uračunato u cenu zakupa. Useljiv je od 01.08.2025. Poreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Pavla Stamatovića. Odličan, manji, kompletno namešten jednoiposoban stan kod Kosovske ulice. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. II sprat u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-48 (od ukupno 48)

<< <1 2> >>