• GoHome Professional
do 190 m2 lođa do 290000 eura do 2000 eura/m2 pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 lođa do 290000 eura do 2000 eura/m2 pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 lođa do 290000 eura do 2000 eura/m2 porasla cena

  • Za upit "do 190 m2 lođa do 290000 eura do 2000 eura/m2 porasla cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.735 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • dve lođe
    • 4.sprat
    • lift
    • 1.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 91.980 € na 97.090 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 97.090 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 84.320 €
25.01.2026 - 91.980 €
19.04.2026 - 97.090 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 51,10m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika iz....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 111.240 € na 117.420 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 111.240 €
19.04.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 83.880 € na 88.160 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 88.160 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 82.950 €
04.03.2026 - 83.880 €
19.04.2026 - 88.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 46,40m2,II sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 lođa do 290000 eura do 2000 eura/m2 porasla cena'
95.000 €
95.000 €
99.350 €
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 63.000 €
23.05.2025 - 58.000 €
25.07.2025 - 72.500 €
11.03.2026 - 68.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom sa trpezarijom i lođom. Grejanje je TA, gradska voda, a postoji i parking ispred kuće. Stan je odmah useljiv....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 142.099 € na 149.780 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 149.780 €, 77,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 142.099 €
22.02.2026 - 149.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na traženoj i atraktivnoj lokacij, na samo nekoliko minuta peške do centra, autobuske stanice, pijace, velikih marketa; A na desetak minuta od železničke stanice, pozicionirana je zgrada u izgradnji sa predviđenim rokom završetka april 2026. Izolacija na zgradi je termoblok+stiropor....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 161.800 € na 168.170 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 168.170 €, 91,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 161.800 €
19.04.2026 - 168.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 90,91m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika iz....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 124.020 € na 127.470 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 127.470 €, 69,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 122.650 €
04.03.2026 - 124.020 €
19.04.2026 - 127.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 68,90m2, u suterenu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe, kupatila i lođe. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 81.358 € na 83.682 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 83.682 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.358 €
01.05.2026 - 83.682 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,49m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.287 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.287 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.973 €
06.05.2026 - 83.287 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.286 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.286 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.973 €
26.04.2026 - 83.286 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 94.290 € na 97.328 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 97.328 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 88.203 €
22.02.2026 - 94.290 €
06.05.2026 - 97.328 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 60,83m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, sobe,kupatila i lođe. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC roletnom.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 103.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, 115.000 €, 93,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 103.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan 93 m² – prizemlje – odlična lokacija Na prodaju komforan troiposoban stan na prizemlju, ukupne površine 93 m² (korisna 87 m²). Stan je kompletno renoviran i nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u blizini osnovne škole, marketa i centra. Raspored: predsoblje dnevni boravak....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 170.000 €
29.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od ulaznog dela, velike dnevne sobe sa izlaskom na prelepu terasu, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>