• GoHome Professional
do 190 m2 klima useljiv do 63000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 klima useljiv do 63000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima useljiv do 63000 eura pala cena

  • Za upit "do 190 m2 klima useljiv do 63000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 63.000 € na 57.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 57.500 €, 34,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 63.000 €
17.04.2026 - 57.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep jednoiposoban stan na Telepu Nalazi se u polusuterenu u novijoj zgradi Stan je kompletno opremljen Niski troskovi informatike. Grejanje na gas placa se samo u sezoni po potrosnji Useljiv odma! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 69.000 € na 63.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 63.000 €, 23,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 75.000 €
13.03.2026 - 69.000 €
27.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrijevski potok, iza bolnice. Zgrada sagrađena pre 10-15 godina. Prvi sprat sa liftom. Stan ima uknjiženih 23m2 i isto toliko neupisanih kvadrata, ukupno 47-48m2. Grejanje u ovoj zgradi je na struju. Bez ulaganja, odmah useljiv. Prednost imaju keš kupci dok se eventualno ne upiše....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 65.000 €
06.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 35.000 €
16.01.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 41m2 Prodaje se lokal sa kompletnom opremom i inventarom na Dušanovačkoj pijaci. Pre nekoliko godina lokal je kompletno renoviran, pa ne zahteva dodatna ulaganja. Postoji mogućnost dogradnje (proširenja) lokala. Posao je razrađen, a mušterije....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 72.000 € na 68.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 68.000 €, 52,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 72.000 €
17.04.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 52m² + terase,uknjižen na 52m2 u mirnom naselju Kajsijar u Jagodini. Stan se nalazi u blizini Učiteljskog fakulteta, što ga čini idealnim za studente, mlade parove ili kao investiciju za izdavanje. Osnovne informacije: Površina: 61m² Struktura: dvosoban....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 75.000 € na 69.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 75.000 €
21.04.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Bez tereta i zabeležbi. . - Izuzetna lokacija. - Nadomak Gardoša. . - Kompletno renoviran. - Odmah useljiv. . - 26 m2. - Odlično iskorišćen prostor. . - U zajedničkom dvorištu. - Zaštićen od buke. . - Jedinstven stan. - Pogodan za život ili kao investicija. . - Za....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 useljiv do 63000 eura pala cena (22)
  • do 190 m2 klima do 63000 eura pala cena (21)
  • do 190 m2 klima useljiv pala cena (113)
  • do 190 m2 klima useljiv do 63000 eura (526)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>